פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פיתוח ישראלי פורץ דרך הופך תכניות דירה להדמיית תלת מימד

לא בכל יום אנו שומעים על סטארטאפ ישראלי שמצליח לשנות את כללי המשחק. רולינום, הפלטפורמה הישראלית לעיצוב חללים בתלת מימד עושה זאת ובגדול!

מאת: תוכן שיווקי

21/02/2019
צילום באדיבות: רולינום

 

רולינום הינה סטארט אפ ישראלי פורץ דרך אשר הופך את כל חווית העיצוב לקלה יותר ונגישה יותר לכל משתמש. באמצעות הפלטפורמה של רולינום ניתן לעצב חללים ולהפוך תכניות דו מימדיות להדמיית תלת מימד בתוך דקות ספורות בלבד ולרהט את החללים בעזרת מוצרים אמיתיים ובכך לקבל תמונה מוחשית של החלל. כל זאת באמצעות מערכת אינטראקטיבית קלה וידידותית לשימוש אשר פועלת על גבי רשת האינטרנט ומתאימה לכל מחשב ביתי ממוצע.

 

 

הפיכת רעיון עיצובי למשהו מוחשי תוך מספר דקות הופך את רולינום לפריצת דרך אמיתית בתחום. כיום, ניתן למצוא מספר תוכנות ומערכות המאפשרות לעצב בתלת מימד אך רובן יקרות, מורכבות ומצריכות הדרכות מסיביות ומשאבי חומרה יקרים. הסטארט אפ הישראלי רולינום מאפשר לכם ליישם את רעיונות העיצוב שלכם באמצעות פלטפורמה אינטרנטית ידידותית וקלה לשימוש עם ממשק פשוט ונוח בשפה העברית. הפלטפורמה תאפשר לכם לטעון תכנית דירה (כקובץ PDF או תמונה) אל תוך המערכת ולאחר דקות ספורות בלבד תוכלו להביא לידי ביטוי את החזון העיצובי שלכם על המסך ומשם להמשיך ולעצב עד לתוצאה הסופית.

 

אז אם אתם מעצבים, אדריכלים או חובבי עיצוב, רולינום מזמינה אתכם להיחשף לפלטפורמה פורצת הדרך ולהשתתף בוובינרים מקצועיים (מפגשי הדרכה אינטרנטיים) ישירות מהבית שלכם! וללא עלות, להרשמה לחצו כאן,  המשתתפים בהדרכה ייהנו מהטבות מיוחדות ומפתיעות.

  

כך למשל תכנית דירה שעלתה למערכת רולינום:

 

 

וזו התוצאה לאחר עבודה על הפלטפורמה:

 

 

רוצים להתנסות במערכת? לחצו כאן ורולינום תחזור אליכם בהקדם

 

את החללים השונים ניתן לעצב  עם המבחר העצום של הצבעים והטקסטורות שהמערכת מספקת בשילוב אלפי מודלים תלת מימדיים שנמצאים בקטלוג המוצרים בתוכנה החל מ- ספות, מיטות, שולחנות ועד לאקססוריז, עציצים וצמחים. ניתן לשלוט בצורה קלה ופשוטה בכל הגדלים, הצבעים והטקסטורות של המודלים בכדי לרהט ולהתאים כל חלל בצורה המושלמת עבורכם ועבור הלקוחות שלכם.

  

המערכת תאפשר לכם לעצב את החללים השונים עם מוצרים אמיתיים של חברות מקומיות ובינלאומיות, לטעון למערכת טקסטורות חדשות ישירות מהמחשב שלכם ולהשתמש בהם. כך גם ניתן לשתף עם הלקוחות שלכם את ההדמיות האינטרקטיביות שביצעתם ולייצר תמונות וסיורים פוטו ריאליסטיים בלחיצת כפתור בלבד.

  

דוגמא לסיור פוטו-ראליסטי:
 
   

אז אם אתם מעצבים, אדריכלים או חובבי עיצוב, רולינום מזמינה אתכם להיחשף לפלטפורמה פורצת הדרך ולהשתתף בוובינרים מקצועיים (מפגשי הדרכה אינטרנטיים) ישירות מהבית שלכם! וללא עלות, להרשמה לחצו כאן, המשתתפים בהדרכה ייהנו מהטבות מיוחדות ומפתיעות.