לופט תעשייתי או דירה משפחתית?

מצד אחד הם רצו לגור בדירה מודרנית בסגנון תעשייתי-אורבני שישקף את העיר שבה הם גרים, מאידך עדיין מדובר בדירה לזוג עם שני ילדים. הצצה לדירה תל אביבית מיוחדת

160 מ"ר
"דו-אדריכלים"  

דיירים: זוג ושני ילדים
מיקום: תל אביב

תל אביב. עיר ללא הפסקה שלא נרדמת לעולם. עיר שיש בה הכל מהכל – דירות ישנות ומתפוררות וגם מגדלי מגורים גבוהים וחדישים. גם מבחינת עיצובי הדירות, כבר ראינו הכל – דופלקסים כפריים, פנטהאוזים אקלקטיים, ואפילו דירות שבכוונה מעוצבות בסגנון שנות ה-60. לכן, אין זה מפתיע שהדירה הזו, שממוקמת בפרויקט חדש ברחוב שקט בתל אביב, מעוצבת בסגנון תעשייתי מובהק, גם אם היא מיועדת למגורי משפחה בת 4 נפשות.

 

 

בעלי הדירה ביקשו שהיא שתשקף את העיר בה הם גרים, כלומר תהיה בעלת מראה אורבני וצעיר. התרחבות המשפחה יצרה צורך לשני חדרי שינה מופרדים (סוויטות עצמאיות) וחדר משפחה או משחקים שיוכל גם לשמש בעתיד כחדר נוסף לפי הצורך. החלוקה הקלאסית של הדירה (צורת H) יצרה חלל מרכזי – לופט אשר משני צידיו מרוכזים חדרי השינה ובמרכז מתרחשים חיי המשפחה והאירוח. החלל מרכזי נפתח למרפסת רחבת ידיים מקורה ומציעה חדר נוסף פתוח לאירוח ושהות.

 

על מנת למקסם את גובה החלל, הוחלט לשמר את תקרת הבטון הקיימת תוך מתן טיפול מינימלי, וביחד עם החלקת הבטון הרצפה התקבל מראה תעשייתי שמתאים שבדרך כלל ניתן לראות בלופטים. על מנת לחמם את האווירה בבית, נעשה שימוש בטקסטיל וטקסטורות שונות. הריהוט, למרות היותו חדש, משדר חמימות ועבר מעניין, נוספו נגיעות רבות של עץ ונעשו שילובים מעולמות שונים ליצירת הרמוניה.

 

בואו לסיור:

המטבח

מטבח גדול מעוצב

 

פינת האוכל

פינת אוכל מעוצבת

 

הסלון

 

פינות אוכל

 

סלון עמוצב תקרה מבטון

 

פינת העבודה שנמצאת מאחורי המחיצה בסלון

פינת עבודה שמוסתרת במחיצה מהסלון

 

המרפסת

מרפסת לבית פרטי

 

חדר המשפחה

ספרייה בבית פרטי

 

חדר הרחצה

חדר רחצה מועצב(ריצוף: ויה ארקדיה)

תכנית לבית פרטי

 


רשימת ספקים חלקית:
ויה ארקדיה
חזי בנק
פלס בטון
בולטהופ
נגריית איציק
קרני תכלת
טולמנס

do2a-553
do2a-403
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...