כל מה שחשוב לדעת על מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה מהווים את הפתרון הטוב ביותר הן לבעלי עסקים והן לאנשים פרטיים הזקוקים בשל סיבות שונות לאחסון של סחורה, ציוד, ריהוט ואפילו מכוניות לפרק זמן ארוך או קצר.

בין אם אתם זקוקים לשטח אחסון עבור מלאי שהגיע לכם לעסק ואין לכם מקום לאחסן אותו ובין אם אתם זקוקים למקום אחסון עבור הריהוט שלכם שכן אתם משפצים את ביתכם או עדיין לא קיבלתם דירה חדשה במועד פינוי הדירה הישנה, זה הזמן שלכם להתחיל לברר אודות מחסנים להשכרה. המטרה היא למצוא את החברה המציעה את המחסנים האיכותיים, הבטוחים והמוגנים ביותר לצורך אחסון, אשר יתאימו לצרכים שלכם בצורה מדויקת.

באיזה מקרים כדאי לשכור מחסן?

ישנם לא מעט מקרים שבגינם כדאי לשכור מחסן, הנה כמה מהם:

ראשית כל, אם אתם משפצים את הבית הקיים שלכם, אתם בוודאי יודעים שתהליך שיפוץ מאסיבי ורציני ידרוש מכם לפנות את הריהוט מביתכם וזאת בכדי שהוא לא יינזק או יתלכלך בתהליך המדובר. על כן, חשוב ביותר במקרה הזה לבחור בשירות השכרת מחסנים. עליכם לברר איזו חברה מציעה מחסנים איכותיים להשכרה אשר יהיה ניתן לאחסן בהם בצורה בטוחה את כל הריהוט שלכם עד גמר השיפוץ.

עוד מקרה שבגינו כדאי לבחור בהשכרת מחסן הוא מעבר לדירה חדשה. לא פעם אנשים נדרשים לפנות דירה קיימת שהם מתגוררים בה עוד טרם מגיע מועד הכניסה שלהם לבית חדש שהם שכרו או קנו. במקרה הזה הם יעברו להתגורר אצל חברים, קרובי משפחה ועוד, אך לא יהיה להם לרוב פתרון לכל הציוד והריהוט המצוי בדירה שלהם. במקרה הזה אין ספק שהפתרון הטוב ביותר הוא לבחור בחברה המציעה מחסנים להשכרה.  ניתן לאחסן בו את כל הריהוט והציוד שלכם עד שתיכנסו לדירה החדשה.

עוד מקרה שבגינו יש צורך לבחור במחסנים להשכרה הוא מצב שבו עושים רילוקיישן לחול לצורך עבודה או לימודים. במקרה זה בוודאי בוחרים להשכיר את דירת המגורים לפרק הזמן שבו שוהים בחול ואם לא משכירים אותה יחד עם הריהוט, יש למצוא פתרון לכל הריהוט והציוד שבדירה. אין ספק כי במקרה הזה מדובר על פתרון יעיל ביותר והמחסנים מאפשרים לאחסן בהם את כל הציוד והריהוט לאיזה פרק זמן שיהיה לכם צורך בו.

גם במקרה שבו עסקים מזמינים מלאי של סחורה שאין להם מקום בבית העסק לאחסן, אין ספק כי הבחירה במחסנים להשכרה מהווה את הבחירה הטובה ביותר לבעל העסק עבור אחסון הסחורה שלו בצורה בטוחה ונוחה.

1600X1200-אורך-12.jpg

כיצד בוחרים מחסנים להשכרה?

מלבד המקרים שתוארו לעיל, בכל מקרה שבו יש לכם צורך לאחסן ציוד או ריהוט, כדאי לבחור מחסנים להשכרה. מכיוון שכיום ישנן לא מעט חברות המציעות שירותי השכרת מחסנים, כגון חברת אביה אחסנה המפעילה רשת של מחסנים בפריסה ארצית, הרי שיש כמה דברים שחשוב לבדוק טרם בוחרים את החברה הנכונה:

ראשית כל, חשוב לבדוק כמה המחסנים איכותיים ולוודא כי האחסון בהם הוא בטוח. האם המחסנים נמצאים בתוך מבנה מסודר ויציב או רעוע? האם הוא מוגן מנזקים אפשריים כגון נזילות או שריפה? האם המחסן מוגן ומאובטח בצורה ראויה? האם הפרטיות שלכם ושל הציוד שלכם נשמרת?

כמובן שמעבר לכך, חשוב לוודא שהחברה מציעה ביטוח על התכולה שלכם. כך תוכלו להבטיח שבמקרה שיגרם נזק לתכולה בגין שריפה, שיטפון או כל סיבה אחרת, הרי שתוכלו לקבל את הסכום הכספי של שווי התכולה שלכם וכך לא ייגרם לכם הפסד כספי.

כמובן שחשוב לוודא כי החברה מציעה מחסנים בגדלים שרלוונטיים עבור אחסון תכולת דירה שלכם וכן, שהמחיר אותו היא מציעה על השכרת המחסן הוא מחיר משתלם ונוח.

 

בודק...