איך יודעים שהגיע הזמן לשפץ את המטבח?

שיפוץ מטבח הוא אחד ממיזמי שיפוץ הבית הגדולים ביותר שתוכלו לקחת על עצמכם, הן מבחינת השקעה והן מבחינת הרעש והבלגן במהלך העבודות. לכן, זו החלטה שיש לקבל רק כאשר יש סיבה טובה באמת.

אם אתם צריכים סיוע כספי, ניתן לקחת הלוואה מיידית אונליין לשיפוץ. עוד קודם לכן, חשוב שתהיו בטוחים שאכן הגיע הזמן לשינוי מהותי במטבח.

הנה כמה סיבות נפוצות לשפץ:

אין לכם מספיק מקום

גם אם אתם לא הבשלנים הכי גדולים, אתם עדיין צריכים מספיק מקום כדי להכין ארוחות ולאחסן כלי מטבח שונים. למרבה הצער, בהרבה מטבחים פשוט אין מספיק מקום בארונות ועל השיש. אפילו אם יש לכם מטבח יחסית קטן, אין לנו ספק ששיפוץ חכם יספק לכם הרבה יותר מקום לעבוד ויקל עליכם לשמור על הסדר.

קשה לנקות את המטבח

גם ככה קשה למצוא זמן ואנרגיות לנקות את המטבח באופן קבוע, שלא לדבר על ניקיון יסודי, אבל זה אפילו יותר מטריד אם המשטחים כל כך שחוקים או מעוצבים בצורה גרועה, שהם פשוט אף פעם לא נראים נקיים. חשבו על כיורים ומשטחי אמייל משופשפים, אריחים עם חריצים מוכתמים, ארונות עץ שנראים ישנים, כתמים של שנים סביב הידיות, ריצוף לינוליאום דהוי שמכיל לכלוך עמוק וכו'. משטחים חדשים דורשים הרבה פחות מאמץ לניקוי.

1600X1200-23.jpg

המטבח שלכם לא זורם

מטבח מעוצב אמור להיות חלל עבודה קל לשימוש, שבו כל מה שצריך נמצא בהישג יד, ואתם יכולים להסתובב בחופשיות וביעילות. לעתים קרובות מדי, נראה שמטבחים ישנים עוצבו באופן אקראי. כל האלמנטים נמצאים שם, אבל הם צמודים מדי זה לזה או לא מספיק קרובים. מעצב פנים טוב ישאל הרבה שאלות כדי לגלות איך אתם משתמש במטבח, כמה אנשים יבשלו או ישהו בו בבת אחת, ומה מפריע לכם בפריסה הקיימת. היתרונות של פריסה מעוצבת כהלכה אולי לא יהיו גלויים לעין כמו המתקנים והמשטחים החדשים, אבל אתם תרגישו את היתרונות מיד.

הצרכים שלכם השתנו

הצטרפותם של ילדים למשפחה, או לחלופין כאשר הם עוזבים את הבית, מעוררת לעתים קרובות את הצורך לעצב מחדש את המטבח. יכול להיות שעד כה הוא שירת אתכם בצורה מצוינת, אך כעת פחות מתאים. למשל, אם הילדים כבר לא גרים איתכם, אולי תעדיפו להפוך את המטבח למרחב זמין יותר לאירוח. הצרכים משתנים, ולפעמים, בתים צריכים להשתנות יחד איתם.

עזיבת הילדים עשויה גם להקל על ההוצאות שלכם, וכך על האפשרות שלכם לממן שיפוץ. אם אתם בכל זאת צריכים עזרה, הלוואה לכל מטרה אונליין יכולה להיות פתרון טוב.

בשורה התחתונה

לא כדאי לקחת החלטה לגבי שיפוץ רק על בסיס שיקולים קוסמטיים, אבל אין ספק שגם זה חשוב. אם אתם לא מרוצים ממה שאתם רואים במבט על המטבע, אולי הגיע הזמן לשינוי. מלבד זאת, כל אחת מהסיבות שהזכרנו מצדיקה את שיפוץ המטבח.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

בודק...