אל תוותרו על מעצב תאורה מומחה: כי רק כך תמצאו את האור הנכון

שנים של ניסיון בתחומי תאורה שונים הובילו את אליהו בוסקילה להיות מעצב ויועץ מומחה בתחום ולעזור לאנשים רבים להאיר את בתיהם באור הנכון שמשדרג את הבית מיד

 מי אני:
"נעים מאוד אני אליהו בוסקילה. בן 37, גרוש + ילדה מדהימה.  בתחילת דרכי למדתי חשמל וכך הגעתי לחנויות החשמל והתאורה השונות והכרתי את מיטב הספקים והחנויות בתחום החשמל וגופי תאורה בארץ. במהלך שנותי בעבודתי בחנויות השונות עבדתי עם מיטב הייצרנים, החומרים וגופי התאורה שיש בארצנו. צברתי ניסיון רב עם לקוחותיי ועם הידע והניסיון הרב בתחום התאורה מכל כיווניו החלטתי לצאת לדרך חדשה ולהיות עצמאי. חשוב לי מאד שאנשים יבינו שעל מנת ליעץ בתחום התאורה חשוב שיהיה ידע נרחב בחשמל וידע על הנמצא בתחום מבחינת ההיצע והטיב של מוצרי התאורה, וכמובן על שימוש בצורה הטובה והנכונה ביותר בהם כך שתתאים לבית וצרכי בני הבית ולכן לא כל מי שנמצא בתחום האדריכלות והעיצוב יכול לייעץ על תאורה. לפני קניית תאורה חשוב שאנשים יגדירו את הצרכים שלהם, התקציב שעומד לרשותם לקניית התאורה ומה חלומם. ע"י הגדרה נכונה של הנקודות האלו יוכלו האנשים להגשים את חלומם בבית בתחום התאורה בצורה הטובה והיעילה ביותר. יעוץ ותכנון תאורה זה דבר הכרחי בתהליך בנית בית החלומות של האנשים, התאורה תשפיע על כל חדר בבית ותאיר נכון את שאר הבחירות שנעשו בבית בתחום העיצוב. תאורה לא נכונה בבית תעיב על הבחירות העיצוביות שנעשו ויורידו מיופיים ולכן חשוב שייעוץ התאורה יהיה כבר בשלב הראשוני של תכנון הבית.
אליהו בוסקילה.
  
שנים בביזנס: 
"אני עוסק כבר 12 שנה בעיצוב וייעוץ תאורה, אך את העסק הנוכחי פתחתי בשנת 2003 והוא ממוקד בתחום התאורה. ההתמחות שלי בתחום התאורה הינה בעיצוב ובהתאמה אישית. הייעוץ נעשה בבתים פרטיים, אולמות ארועים, חנויות בגדים, חנויות תכשיטים, עבודה מול אדריכלים ומעצבי פנים. כמו כן אני מעביר הרצאות בפני אנשים פרטיים, מעצבים ואדריכלים."
יום ארוך:
"היום שלי מתחיל ב-07:00 בבוקר, יוצא לסרוק את השטח, יוצא עם הלקוחות שלי לחנויות של גופי תאורה. עובד בשיתוף פעולה עם אנשי הגבס ואנשי החשמל ומסביר לכל אחד מהם מה תפקידו ומה אני מצפה מהם. וכך מגיעים אל התוצאה הטובה ביותר. "
זמן לנשימה:
"תחביבי הם: תיפוף על תופים ודרבוקות, שירה, חקר המוזיקה היוונית, טניס, הליכה לים, בניית סקיצות של גופי תאורה".
גוף תאורה מעוצב
צילום: תומס תאורה
אם לא הייתי מעצב תאורה, הייתי היום: 
"החלום הראשון שלי היה להיות זמר. אך לאחר שלמדתי וקיבלתי תעודת חשמלאי מוסמך והתחלתי לעבוד בחנויות חשמל ותאורה, רכשתי ידע רב בתחום ויצאתי לדרך עצמאית של עיצוב וייעוץ אשר מגשימה את חלומי."
  גוף תאורה מעוצב
צילום: אייל גבעון  
החלום שלי עבור העסק:
"שאצליח לעזור ולייעץ לאנשים רבים בתחום התאורה ולהעביר את החשיבות בתכנון ובבחירת תאורה נכונה לכל בית ועסק הן מבחינה עיצובית והן מבחינה תקציבית."
גוף תאורה מעוצב
צילום: אייל גבעון 
מאורר עם גוף תאורה
צילום: אייל גבעון 
גוף תאורה מעוצב
צילום: שי אפשטיין 
  
לפני סיום, לא תתן לנו כמה טיפים?
1. ההבנה שמיקום נכון של גוף תאורה = פיזור נכון של התאורה.
2. חשוב להחליף את גופי התאורה לתאורת לד על מנת להקטין את הוצאות החשמל ופליטת חום הנורות לחלל הבית.
3. על מנת לשמור על אריכות גוף התאורה אנו צריכים להבין שכל הדלקה של מתג החשמל מעבירה לגוף התאורה מאין שוקר חשמלי וכך אריכות הימים של גוף התאורה מתקצרת.
4. חשוב לזכור שבחירה נכונה של גופי תאורה תחמיא לכלל עיצוב הבית.
5. ייעוץ תאורה הוא חלק הכרחי וחשוב בכל בית.
553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המלצות נוספות
בודק...