השראה: שולחן החג המושלם לשבועות

במקום לארח שוב עם שולחן חג סטנדרטי תוכלו להציג השנה סטייל חסר פשרות: הפקה מיוחדת שתעניק לכם השראה בלי הפסקה בכל תמונה ותמונה

שולחן חג חגיגי

 

שולחן חג לשבועות הוא בדרך כלל חידה עיצובית למארחים: באיזה קו ללכת? כפרי וקיצי או חגיגי כמו בליל הסדר וראש השנה? רוב המארחים נוטים בסופו של דבר לשלב בין השניים או פשוט ליצור שולחן סטנדרטי למדי. אבל איך אפשר להצליח לערוך שולחן חגיגי שיצליח להיות גם אלגנטי וגם שיקי עד הפינה האחרונה? הנה כמה כיוונים שיתנו לכם השראה.

 

עם העובדה שהצבע הלבן מסמל התחלות חדשות קשה להתווכח ולכן הוא הרקע לחגיגה, שמשלבת כאן גבינות ולבן בעיניים. במקום להעמיד שוב שולחן כפרי עם מפה משובצת, תבואה, כדי חלב וחמניות – החלטנו הפעם ללכת על כיוון אלגנטי, עם צבעים טבעיים שמשלבים פשתן, צהוב, ונגיעות של ירוק – בדיוק השילוב של אדמה, שמיים ותבואה ואותם צבעים של הגבינות והפירות והירקות שעל השולחן.

 

בבחירת הכלים הוחלט להציג רק כלי קרמיקה וזכוכית ולוותר על השימוש בסלי קש ונצרים אלא דווקא לעשות שימוש בפרחים לבנים אלגנטיים לצד אלמנטים עיצוביים מעץ וממתכת עדינה. המפה והראנרים עשויים כאן מפשתן וכך גם מפיות הבד, כלי ההגשה קרמיים, כדי החלב מקרמיקה גם הם, ומגוון רעיונות עיצוביים קטנים עושים את ההבדל מעוד שולחן חג רגיל. כך, תמצאו כאן בקבוקי חלב שקופים אלגנטיים שלצווארם שרשרת עוגיות פרחים מעוצבת, דגלונים למגש גבינות, תיקטים, חבקים למפיות בד, ופלייסמנטים בעיצובים גרפיים חגיגיים. מה מגישים עם כל זה? כאן כבר הדמיון יכול להמשיך ולהתפרע. אנחנו בחרנו בקישים, בלינצ'ס מלוחים במגוון טעמים, בורקיטס בטעמים שונים, מגשי גבינות, עוגת גבינה מוס, עוגת גבינה אפוייה, עוגת פירות, מוזלי בצנצנות, מקרון בצבע זהב, פחזניות וכיפות גבינה קטנות ועוד לא מעט פינוקים. שיהיה חג שמח!

הפקה, עיצוב וסטיילינג: סטודיו IDEAL

תפריט ומאכלים: קונדיטורית שרון &רנה

עיצוב גרפי: הדס צוקרמן

 

עיצוב שולחן חג

 

קינוחי חג שבועות

 

 

חלב בקבוק

 

שולחן חג חגיגי

 

שולחן חג שבועות

 

שולחן חג שבועות

 

שולחן חג שבועות  קיש

 

שולחן חג שבועות

 

שולחן חג שבועות קינוח תותים שמנת

 

 

שולחן חג שבועות

 

 

שולחן חג שבועות  קינוחים

 

 

שולחן חג שבועות קינוחים

 

 

שולחן חג שבועות קינוח

553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...