כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

חני אברהמוף מעצבת פנים

את העיצובים והתכנונים ההשראה שלי אני שואבת מכל מקום בעולם מהדבר הקטן אל הדבר הגדול המתאים לסגנון האישי של לקוחותיי, יוצרת פתרונות יצירתיים, בתכנון ואף בשטח

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//

מצפה מנות גליל מערבי

אודות בעל המקצוע

שמי חני אברהמוף, יזמת, הנדסאית אדריכלות, מעצבת פנים, הום סטייליסטית וחברה באגודת מעצבי הפנים בישראל.

אני בוגרת המכללה "אורט" בראודה כרמיאל, עוסקת בתכנון של בתים פרטיים ביישובים וקיבוצים, דירות ושיפוצים בעיקר באזור הצפון מקרית שמונה ועד גוש דן. בתכנון ובעיצוב שלי אני מביאה לידי ביטוי את האופי והיופי של בעלי הבית מול התכנון האיכותי והפונקציונלי המתאים.

את העיצובים והתכנונים ההשראה שלי אני שואבת מכל מקום בעולם מהדבר הקטן אל הדבר הגדול המתאים לסגנון האישי של לקוחותיי, יוצרת פתרונות יצירתיים, בתכנון ואף בשטח.

את הצבעים והגוונים, חומרים ופריטים מגדולים ועד הקטנים אני בוחרת בקפידה לכל בית יש אופי משלו ויופי משלו ולכן הבתים שאני מתכננת ומעצבת שונים אחד מהשני, מכיוון שכל לקוח שונה מהאחר ולכל לקוח אני תופרת חליפה משלו ייחודית.

במקביל לתשוקה שלי לתכנון ועיצוב יש לי כובעים נוספים, אני גם מרצה ברשת מכללות "אורט" לאדריכלות ושרטוט.

אני גם יזמת הקורס "עורכי בקשה להיתר בנייה" שרץ כבר שנתיים (לא מאמינה איך הזמן טס) הקורס מיועד לאדריכלים והנדסאי אדריכלות ובניין שרוצים ללמוד להגיש תוכניות לוועדות לתכנון ובנייה. בימים האלו אני מוציאה קורס חדש "קריאה ושרטוט תכניות עבודה ועוד" הקורס מלמד איך בשורה התחתונה צריך לשרטט ולא לשכוח פרטים חשובים ומדוייקים.
ובנוסף לכל זה אני לומדת הסבה להוראה לאדריכלות.

והכי חשוב אני עושה את מה שאני באמת אוהבת, לעזור לזולת, נתינה.
כשאת עושה את מה שאת באמת אוהבת זה יוצא מהלב באהבה ענקית.

 

מופיע בכתבות
חשיפה לצפון: הצצה לווילת אירוח חלומית במושב עין יעקב שעשתה לנו חשק לארוז תיק

הטמפרטורות מטפסות, הטבע מתעורר, אביב הגיע ואיתו עונת הטיולים! עבור אלה מכם שהתגעגעו במהלך החורף לשבתות בחיק הטבע ולגרדרובה הקיצית, ארגנו הצצה לווילת אירוח קסומה, בעיצובה חן אברהמוף, שעושה חשק להצפין עד למושב עין יעקב הפסטורלי, ולהנות מחופשה חלומית.

חני אברהמוף – המעצבת שמנצחת על כל התזמורת

היא מדריכה קורסים ייעודיים לאדריכלים והנדסאים, משקיעה באופי וביופי הבית ובעליו ולא שוכחת שום פרט, מגדול ועד קטן. תכירו את המעצבת חני אברהמוף

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע archen@archen2010.com


    בודק...