אודליה ברזילי – עיצוב ואדריכלות פנים. בעלת משרד בוטיק המתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים. בעלת תואר ראשון B.DESIGN בעיצוב פנים עם נסיון של 17 שנים בתחום. כתבת במגזין "בניין ודיור".

מעצבת, יוצרת, אמנית, וכתבת .
מהיום שנולדתי אני חיה ונושמת אדריכלות עיצוב פנים וסטיילינג. מעולם לא עלתה אצלי השאלה מה אעשה כשאהיה גדולה, לשמחתי תמיד ידעתי.
האהבה הגדולה שלי זה אנשים ובתים והחיבור שביניהם. את דרכי התחלתי בחברה בחברה שבה עיצבתי לבכירי התעשייה במשק ואישי ציבור בתכנון ועיצוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר והשתתפתי בהשתלמויות בארץ ובעולם. את כל הידע והניסיון שרכשתי אני מביאה היום ללקוחות שלי.

בשנים האחרונות מנהלת סטודיו עצמאי לאדריכלות פנים, במסגרתו מנהלת פרויקטים רבים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד ובהתאמה לצרכי הלקוח ותקציבו. אני מאמינה בתהליך משותף וצמוד עם הלקוח ובדו שיח פורה ומפרה המורכב מאיתור צרכים, פונקציונאליות, הגדרת מסגרת תקציב, פנטזיות, מקצועיות והרבה יצירתיות. אני מלווה כל פרויקט עד הפרט האחרון, כאילו היה הפרויקט היחיד.

אני שואפת, מפתיעה, מעיזה ומגיעה בכל פעם למקומות חדשים. אני מקבלת השראה ממגמות עיצוביות עכשוויות תוך שימוש בחומרים חדשניים המעצימים את חווית החלל ויוצרות נוחות ואיכות חיים

רמת שרון