אלה סהר היא הנדסאית אדריכלות, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בעיצוב פנים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל. בשנת 2005 הקימה את סטודיו “אלה סהר אדריכלות ועיצוב פנים”, אשר מתמחה בבנייה פרטית, בניה ציבורית, משרדים ומוסדות חינוך.

אלה סהר דוגלת ברעיון שהבנה בטכנולוגיה מאפשרת ליצור עולמות מושלמים, רוויים ברגש ובחוויות חיים.

לפי תפיסתה, האדריכלות אינה קודמת לעיצוב פנים ועיצוב הפנים אינו משלים את האדריכלות, אלא שני התחומים יוצרים יחד את השלם.

הפרטים הקטנים והגדולים, כמו קביעת מיקום הבית על המגרש, יצירת המעטפת, חלוקה לחדרים ועיצוב הפנים, מתקשרים בסיכומו של דבר לצרכים, להלך הרוח ולסגנון חייהם של העתידים לגור בבית אלה סהר רואה באדריכלות ובעיצוב הפנים אמצעי לבניית נווה משפחתי, מקום שמטרתו לענות על כל דרישות הדיירים, ועם זאת להיות עולם רווי ברגשות ובחוויות חיים.

לכן אל תכנון האדריכלות ואל עיצוב הפנים יש לצאת מנקודת זינוק אחת שבקו הסיום מפגישה בין שתי הדרכים.

אל לימודי עיצוב הפנים הגיעה אלה אחרי תקופה שהייתה צלמת מקצועית ואחרי עשר שנים שבהן כיהנה בתפקיד סמנכ"לית תפעול בחברת היי־טק.

במסגרת התפקיד היא קידמה שיטות לארגון ולניהול זמן והפעילה צוות עובדים גדול. בהגיעה לגיל ארבעים, בשיא הצלחתה המקצועית, היא חשה שהגיע הזמן הנכון לחזור לעולם מקצועות האסתטיקה, רק שהפעם היא תעשה זאת מצדה השני של העדשה.

אחרי ארבע שנים של לימודי עיצוב פנים ב"מכללה למנהל", סיימה אלה את הלימודים בהצטיינות ופתחה את משרדה הפרטי לעיצוב פנים, מבלי לקבוע מראש תחום התמחות מסוים.

יצחק חופי 5 רמת גן