מהיום שגלית הקימה את המשרד שלה, אין לה רגע דל. בזכות לקוחות ממליצים פרויקט רודף פרויקט וימיה עמוסים. וזאת לא בכדי, כי גלית, שמטבעה שואפת לשלמות, בכל פרויקט שלה היא מוכיחה שעיצוב פנים רחוק מלהיות דרך להצבת רהיטים וקישוט הבית.

מתוך הבנת המרחב, חוש אסתטי מפותח, ניסיון בבנייה ושיפוצים וכישורים מולדים ונרכשים, בכל הפרויקטים שלה היא מעורבת ברמת התכנון האדריכלי, לא מוותרת על השגחתה בזמן ביצוע, מתכננן ומעצבת אלמנטים
עיצוביים ייחודיים, ממטבחים, אותם היא מתכננת ומעצבת בעצמה, דרך מעקות בעיצוב ייחודי, ספריות ועד פירטי ריהוט שונים.

החל משלב הבנת הצרכים וזיהוי אופיים של הדיירים ועד הצבת הפרט האחרון במקום הנכון. בשלב הביצוע, היא
נוכחת במקום ומנהלת את כל התהליך כשהיא מלווה בצוות בעלי מקצוע נבחרים.

מעורבותה בפועל מיושמת מהשלב "האפור" של תכנון אדריכלי, בנייה והתקנת מערכות, כגון: אינסטלציה, חשמל והפעלה מרחוק, מערכות אודיו ווידיאו ומזגנים, דגש מיוחד היא שמה על תכנון וביצוע תאורה, שבעיניה מהווה אלמנט חשוב המחבר בין אדריכלות, עיצוב ומהות חייהם של הדיירים.

גלית רואה במקצועה שליחות. את כל הידע והניסיון שרכשה במשך שנים מלווה בכישרונות יצירתיים ויכולת הבנת האדם וצרכיו, היא מייעדת לערוצים נוספים.
את חותמה הייחודי והמדויק היא שואפת להשאיר בגדול ובדרכים שונות, כגון: רשת בתי מלון שעיצובם יזוהה איתה, קו מוצרים מעוצבים חתומים על ידה ויותר מהכול, בשל יכולות הנתינה שלה, היא מקווה ומייחלת ליום בו יתאפשר לה ללמד ולהעניק ידע למעצבים שירצו לחסות בצל אופייה, ידיעותיה וכישרונותיה.