הסטודיו מספק ללקוחותיו ליווי מקצועי מלא, החל משלב תכנון הקונספט העיצובי דרך שלבי התכנון בפועל ועד פריט הסטיילינג האחרון, כולל ניהול הפרויקט ומאמין במוטו: זה הבית שלך וזה הלב שלי

סטודיו "חלום העיצוב" הוא סטודיו לתכנון ועיצוב פנים של המעצבת ניצן בן משה הסטודיו מעניק שירותי תכנון פנים, תוכניות לביצוע כולל תכנון תשתיות פנים, עיצוב פנים וסטיילינג

ניצן בן משה, הנדסאית בניין, בוגרת הטכניון, עברה הסבה לתחום העיצוב לאחר שנים של תיכנון מבנים ובתים. לאחר שקלטה באחד מן הפרוייקטים אותו תיכננה קונסטרוקטיבית, את הניתוק בין העיסוק היומיומי שלה, לבין אהבתה לתחום עיצוב הפנים והלבשת הבית.
הסטודיו מספק ללקוחותיו ליווי מקצועי מלא, החל משלב תכנון הקונספט העיצובי דרך שלבי התכנון בפועל ועד פריט הסטיילינג האחרון, כולל ניהול הפרויקט ומאמין במוטו: זה הבית שלך וזה הלב שלי.

ניצן מאמינה שלעיצוב יש יכולת מופלאה לשנות חיים, להכניס הרגלים נכונים, לשפר את החוויה ואת התחושות בבית.
עיצוב פרוייקט הוא לעיתים כמו דף חלק, המאפשר לעשות הכל ולהרכיב את כל התמונה מההתחלה ועד סופה ולפעמים בתוך היצירה אנחנו נדרשים לקחת בחשבון פריטים קבועים שמשפיעים על התמונה שלנו, אם זה ריהוט בעל ערך סנטימנטלי או אפילו גוון האלומיניום שקיים בחלל ומשפיע על ההחלטות העיצוביות. בשני המצבים, ההנאה מהתהליך ושיתוף הפעולה עם הלקוחות היא הנאה רצופה. עיצוב בית הוא יצירת אומנות שמטרתה היא שירות הלקוח, מתחילת אפיון הצרכים ועד תליית התמונה האחרונה בקיר.
המחשבה על כוחו של העיצוב והשפעתו על החיים היומיומיים שלנו היא אינסופית. אם נבחר צבע שישרה עלינו שלווה, איזה הורים נהיה? אם לדברים הקטנים יהיה מקום בבית, והילדים שלנו ילמדו להניח כל דבר במקום, איזה אווירה תהיה בבית?

חלון עם וילון, ספה עם שטיח, מיטה עם כרית, קיר עם תמונה – כל אלו הם זיווגים משמיים שמשנים לנו את כל התחושות בבית. מקריר לחמים, ממנוכר לביתי, מסתם דירה, לבית.

רמת ישי