אני מרגישה מחויבת לדעת מה הולך,בעולם העיצוב, להכיר את החוקים, החומרים והמגמות מספיק טוב כדי לדעת לשלב וליצור תוצאה מיוחדת.

תחומי האומנות בהם עסקתי רבים ומגוונים, וכולם הכינו אותי היטב למקצוע בו בחרתי. אין משהו שעסקתי בו ולא בא לידי מימוש בעיצוב בתים. עיצוב פנים זה לא רק לבחור רהיטים יפים.

כילדה שגדלה במספרה המשפחתית, מטבע הדברים האומנות שלי התחברה לעולם האופנה, ולימודי הצילום שנכנסתי אליהם מיד אחרי הצבא פתחו בפני עולם שלם של התבוננות ויכולת ליצור קומפוזיציה.

ב-2001 למדתי איפור ומשם הגעתי להפקות אופנה, בהן הייתי לעיתים הסטייליסטית המאפרת או הצלמת. יזמתי והשתתפתי בפרויקטים בארץ ובניו-יורק, שתמיד הייתה הבית השני שלי.

בתקופה שגרתי בניו-יורק אחי ביקש ממני לעצב לו את הדירה, ומשם הכל התחיל… הבנתי שכל מה שלמדתי באומנות ובצילום בא למימוש בתוך החללים אותם אני מעצבת, והחלטתי שזה המקצוע בו אני רוצה לעסוק. למדתי עיצוב פנים וחזרתי ארצה.

העיסוק בעולם האופנה מצריך התעדכנות מתמדת, ועיסוק בעיצוב עובד על אותו עיקרון- יד על הדופק, בדיקה של טרנדים, חומרים ומגמות בעיצוב. אני מרגישה מחויבת לדעת מה הולך, להכיר את החוקים, החומרים והמגמות מספיק טוב כדי לדעת לשלב וליצור תוצאה מיוחדת.

תוך כדי תהליך, הקירות הופכים לפריים, והחדר הוא מקום של פיסול בחלל. הבית כולו, הסביבה בה הוא נמצא והסובב את הבית הכל יחד חייב להתבטא בעיצוב. והדברים חייבים להיות מחוברים לאופי ולטעם של הדרים בבית.

כאומנית אני מסתכלת על אומנות כנשמה של הבית. פרטי האומנות בבית חייבים להיות מדויקים. ואם צריך אני מציירת ודואגת שייצרו עבורי במיוחד