אני מאמין שעבור הלקוחות, בניית בית חדש הוא תהליך משמעותי בחיים, הכרוך בהשקעת זמן ומשאבים ומלווה בלא מעט חששות ואתגרים. עבורנו, תכנון בית חדש הוא מלאכת הגשמת חלומות.

מושיק חדידה – משרד לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתי ודירות יוקרה, בנייה רוויה, משרדים, מבני ציבור ושטחים מסחריים.

שמי מושיק חדידה לאחר 10 שנות ניסיון בתחום הקמתי בשנת 2007 משרד לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתי ודירות יוקרה, בנייה רוויה, משרדים, מבני ציבור ושטחים מסחריים.

אני והצוות מלווים את הלקוח לאורך כל שלבי התהליך ממפגש ההיכרות, גיבוש הצרכים והצעת תכניות ראשוניות לבחירה, ועד טיפול בהליכי רישוי, הגשת תכניות לביצוע, תכניות לעיצוב פנים, תיאום עבודת היועצים ופיקוח עליון בשטח.

אני מאמין שעבור הלקוחות, בניית בית חדש הוא תהליך משמעותי בחיים, הכרוך בהשקעת זמן ומשאבים ומלווה בלא מעט חששות ואתגרים. עבורנו, תכנון בית חדש הוא מלאכת הגשמת חלומות.

אנו מגויסים להגשמת חלומותיהם של לקוחותינו, להציע לכל לקוח ולקוח בית ייחודי המותאם במדויק לצרכיו, לסגנון חייו ולאישיותו, מבלי לוותר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבטיחות, האסתטיקה והפרקטיות ותוך מחויבות לעמידה בלוחות הזמנים והתקציב.


הגשמת חלומו של הלקוח מחייבת אותי ואת הצוות להשקעת מאות שעות עבודה, לירידה לפרטי פרטים, ליצירתיות, קפדנות, דיוק ושיתוף פעולה מלא עם כל הנוגעים בדבר, כאשר לנגד עיננו עומדת ההחלטה להעניק שירות מעולה לאורך כל שלבי התהליך, ולהיות קשובים וזמינים בכל עת.
לקוחותינו המאושרים מעידים שהצלחנו להגשים את חלומם ובו בעת לשמור עליהם: לזהות מכשולים אפשריים בשלב מוקדם ולהימנע מהם, לאזן בין דרישת הלקוח למגבלות המציאות, לשמור בנאמנות על התקציב ולעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו.

הצוות ואני מודים על הזכות להוביל את תהליך התכנון, הבנייה והעיצוב באחריות, ברגישות, במקצועיות ובחבריות, ובנימה אישית – נהנים מכל רגע.

בכבוד רב
מושיק חדידה

יגיע כפיים 2, תל אביב