הידע והניסיון שצברתי הביא אותי לתובנה שבכל אדם יש כמה וכמה רבדים ואנו לא מותאמים דווקא לסגנון כזה או אחר. בכל אחד מאיתנו יש חיבור לגוונים, חומרים, צורות וטקסטורות

המוטו שמוביל את נילי חביב הוא ליצור בתים אמיתיים בהם הלקוחות מהווים עבורה מקור השראה.

במהלך השנים חקרתי סגנונות, תפישות חיים, מודולים שונים של סוגי משפחות. טיילתי בעולם, השתלמתי במסגרות רבות ובנושאים מגוונים החוקרים את ההשפעה של חלל המגורים על כל אדם.

הידע והניסיון שצברתי הביא אותי לתובנה שבכל אדם יש כמה וכמה רבדים ואנו לא מותאמים דווקא לסגנון כזה או אחר. בכל אחד מאיתנו יש חיבור לגוונים, חומרים, צורות וטקסטורות. כל אלה משפיעים על התחושות, על מצב הרוח, ההרמוניה וההוויה בכלל.

יש לקוחות שבטוחים שהם יודעים מה הסגנון, שמגדיר אותם ותוך כדי התהליך מגלים על עצמם עוד דברים שלא ידעו. יש את אלה שמרוב שפע מבולבלים ומעדיפים ללכת על בטוח וקצת מוותרים על עצמם בתהליך ויש את הלקוחות, שמתמסרים לתהליך, מעזים קצת יותר ומרוויחים את עצמם ואת התאמת סביבת המגורים שלהם למבצרם הבטוח, המחבק והמעצים.

ללא ספק הידע והניסיון הרב אליו נחשפתי העצים את היכולת שלי להביא לידי ביטוי כל לקוח ע"י תכנון אדריכלי ועיצוב פנים, המשלב את כל המכלול האישי והמשפחתי הפרטי שלו/שלה ע"י שילוב מאוזן ומדויק בין סגנונות וצרכים היוצרים התבעת חותם אישי והרמוניה משפרת איכות חיים.

משרדנו נותן שירותים באזור בקעת אונו, מודיעין והשפלה