בהובלתה של המעצבת הבינלאומית ענבר קרפר סרנוביץ, מתמחה בעיצוב פרטי ומסחרי, עם דגש עוצמתי על סטיילינג שיורד לפרטים הקטנים בכל פרויקט.

הפרויקטים של הסטודיו הם חובקי עולם; השרות, התכנון, והסטיילינג הם ברמה וסטנדרטים בינלאומיים, והוא מאמץ גישה הוליסטית לעיצוב אשר באה לידי ביטוי בפרטים ובפינישים.

מהצעדים הראשונים של התכנון נלקח בחשבון יצירת קונספט שיש בו סגנון ואמירה עיצובית מובהקת שמתאימה גם לאופי וסגנון של הלקוחות, וגם מעצימה את החלל ומגלה את הפוטנציאל החבוי בו מבלי להתפשר על פונקציונאליות, איכות, ותקציב.
אין פרויקט אחד הדומה למשנהו. החלל, הצרכים, והאנשים שחיים או עובדים במקום, הם שמכתיבים את העיצוב ונותנים לו את התוצאה המיוחדת שמתאימה רק להם.

המטרה בכל פרויקט הוא להוביל לתוצאה מושלמת ברמת גימור גבוהה שמורידה מהלקוח את המאמץ והלחץ. כל פרויקט אצלנו בסטודיו מקבל את מלוא תשומת הלב בצורה המרגשת ביותר שהופך את הדרך לחוויה… והתוצאות…. מדברות בפני עצמן. הסטודיו מתמחה בתכנון ועיצוב פנים עבור בתים, דירות, ועסקים, השבחת נכסים והום סטיילינג. ניתן להתחיל פרויקט בפגישות ייעוץ, כאשר לאחר שמוודאים כי יש התאמה בין החזון העיצובי שמביאה ענבר לבין הצרכים והרצונות של הלקוחות, המטרה היא להגיע לליווי מלא וצמוד הכולל תכנון, בחירת ספקים, בחירת חומרים, הוצאה לפועל של הפרויקט ועד שלב הסטיילינג.

ניתן גם לקבל שרותי יעוץ חד פעמיים, ליווי לימי קניות ,יעוץ הום סטיילינג נקודתי ,שרות הלבשת בית ויעוץ להשבחת נכסים.