צביה שהתברכה באינטליגנציה מרחבית, דוגלת במצוינות שמתבצעת במקצועיות וללא קיצורי דרך.  לדעתה עיצוב הוא תהליך המבוסס על ארבעה יסודות: הקשבה, חשיבה, רעיון וביצוע.

עיצוב הוא תהליך הדורש התאמה והרבה אמון בין לקוח למעצב. אני מאמינה בדרך הארוכה: הקשבה, חשיבה, רעיון וביצוע אין קיצורי דרך למצוינות.

ה"רומן" בין צביה רביד והאדריכלות החל בתיכון בו למדה גם אדריכלות. את כיתת י"ב ושנת לימודים נוספת היא עשתה ביפן, אליה הגיעה עם משפחתה לשליחות בת שנתיים. בין יתר מקצועות אותם למדה ביפן הייתה מגמת אומנות. עצם השהייה ביפן, גן עדן לחובבי אדריכלות, עיצוב, אומנות ובעיקר דרכי חשיבה מקוריים. בתוספת הלימודים וביקורים במוזיאונים השאירו בה את חותמם.

צביה שהתברכה באינטליגנציה מרחבית, דוגלת במצוינות שמתבצעת במקצועיות וללא קיצורי דרך.  לדעתה עיצוב הוא תהליך המבוסס על ארבעה יסודות: הקשבה, חשיבה, רעיון וביצוע.  וזאת במטרה להגיע להתאמה ספציפית לכל לקוח באופן אישי. צביה לא מנסה לחשוב מחוץ לקופסה, כי בכל אחת מהיצירות שלה היא משקיעה מחשבה רבה מעבר למגבלות "הקופסה".

קסמי המזרח לא הרפו ממנה, גם כשעבדה בבורסת היהלומים, לאחר שחרורה מצה"ל, היא הרבתה לבקר בתערוכות עיצוב בעולם ובעיקר בהונג-קונג. כשמלאו לה 45 שנה צביה, בשלה ומודעת לכישוריה, צביה החליטה לעשות הסבה מקצועית. לאחר שסיימה בהצטיינות לימודי עיצוב עבדה כשנתיים במשרד אדריכלים גדול. ולאחר מכן פתחה את משרדה הפרטי. היום, היא מתמקדת בתכנון ועיצוב דירות ובתי יוקרה כשכול אחד מלקוחותיה, בהתאמה למוטו שלה, זוכה ליחס אישי שממוקד בו בלבד.