נעים להכיר, רביד הוניגמן.
אני בעלים של סטודיו לתכנון ועיצוב הממוקם ברמת השרון.
אני בעלת ניסיון בתכנון ועיצוב פנים של 15 שנים, בוגרת תואר bdesign מהמכון הטכנולוגי בחולון ( HIT), אך בפועל, אני מעצבת דירות מאז שאני זוכרת את עצמי.

אני מתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה עירוניות, המצריכות מעבר ליצירתיות, תכנון מוקפד, אפיון מערכות ושליטה גבוה בפרטים טכניים.

עבורי, בית במיטבו מאפשר ניתוק מההמולה והרעשים החיצוניים, ומספק לנו תחושת רוגע נפלאה. 
חללים בפרופורציות מדויקות וזרימה נכונה של התנועה בחלל, מייצרים תחושה של הרמוניה, ונינוחות. ולכן, נקודת ההתחלה היא בתכנון וחלוקה מדויקת של הדירה, תוך התאמתה להעדפות והצרכים של דיירי הבית מחד, והדגשת האיכויות הפיזיות של הדירה- מבחינת הגיאומטריה, השטח והנוף מהדירה, מאידך.
תכנון מיטבי הוא זה שקובע את התחושה האינטואיטיבית שלנו כשאנחנו נכנסים לדירה- אם לדירה יש אנרגיות טובות, והיא "פותחת" לנו את הלב, וכמעט תמיד קשורה לחיבור בין הפנים לחוץ.

תכנון פנים איכותי מצריך שליטה גבוהה בפרטים הטכניים, כדי לספק פתרונות שייטמעו בדירה וייצרו ניקיון עיצובי, שקט והרמוניה.  
העקרונות שלי הם יצירת מערך תנועה מיטבי, ניצול מיטבי של שטח הדירה, ומציאת פתרונות למערכות, רק לאחר מכן, אני עוברת לעיצוב וסגנון.

אני נמנעת מעיצוב שהוא "קופי- פייסט", ולא משכפלת מאפיינים מדירה לדירה, כי חשוב לי לספק בית ייחודי ולא 'העתקים' של אותה דירה, וכי חשוב לי שהבית ישקף את טעמם של הלקוחות שלי.
באופן אישי, אני מעדיפה סגנון קלאסי שיאריך ימים, ושימוש בחומריות עשירה, המתמקדת בחומרים טבעיים כמו אבן, עץ, זכוכית, המייצרים מראה אלגנטי.
בבחירת הריהוט אני ממליצה על שילוב בין פריטים עכשוויים לקלאסיים שיאריכו ימים.