משרד "שיינפלד אדריכלים" הינו בוטיק אדריכלות יצירתי המשלב חדשנות, החובר בהרמוניה לתכנון קלאסי על זמני, תולדה של שילוב בן דורי של אדריכליות מקצועניות, ומנוסות לבית משפחת שיינפלד.

משרד "שיינפלד אדריכלים" הינו בוטיק אדריכלות יצירתי המשלב חדשנות, החובר בהרמוניה לתכנון קלאסי על זמני, תולדה של שילוב בן דורי של אדריכליות מקצועניות, ומנוסות לבית משפחת שיינפלד, רחל שיינפלד ובתה טל. הבוטיק מאגד תחתיו סל של פתרונות תכנוניים ועיצוביים לבנייה פרטית, ולבנייני מגורים המייצג תרבות עיצוב אנינה, חדשנית ומקורית כאחד. במשרד כיום ישנן עוד 6 אדריכליות ומעצבות העובדות כולן בעבודת צוות.

המשרד מאגד תחתיו סל של פתרונות תכנוניים ועיצוביים לבנייה פרטית, ולבנייני מגורים המייצג תרבות עיצוב אנינה, חדשנית ומקורית כאחד.
המשרד שם דגש על מציאת רעיונות תכנוניים ייחודיים המביאים לידי ביטוי את הצרכים הפרוגרמתיים ומעניקים ערך מוסף של אסתטיות וייחוד לפרויקט תוך הבנת צרכי הלקוחות, עמידה בלוחות זמנים והבטחת תוצאות ללא כל פשרות בביצוע וביצירתיות.
לכל פרויקט במשרד ניתנת תשומת לב אישית ע"י השותפים במשרדנו, עבודת הצוות, ליווי אישי וסיעור מוחות יצירתי הם חלק מרכזי מתהליך חוויית העיצוב והבטחת השרות ללקוחותינו.

עבורנו כל לקוח הוא ייחודי ומיוחד במינו – ככזה אנו קשובים לרחשי ליבו האישיים, צרכיו, טעמו האישי וחלום העיצוב הפרטי שלו.
חוויית תכנון ועיצוב שלנו היא פרי תהליך משתף, קשוב, מדויק ומגשים, בהתאמה אישית לחלום העיצוב, הצרכים ומסגרת התקציב של הלקוח.

רחל: "כשאני ניגשת לתכנון ועיצוב חלל אני מאמינה LESS IS MORE ולכן שמה דגש על בחירות עיצוב מדויקות במינון הנכון שהופכים מראה נחשק ולא עומס עיצובי מרובה סגנונות- התוצאה היא הרמונית, שקטה וזורמת לעין."
המשרד מאגד תחתיו מספרת דיסיפלינות אשר כולן תחת תחום המגורים – עיצוב פנים, תכנון בתים פרטיים ותכנון בנייה רוויה. אנו מאמינות כי העובדה שהמשרד נוגע גם בפנים וגם בחוץ מבחינת התכנון מייצרת פרויקטים מיטבים הן תכנונית והן עיצובית.

כפר סבא