תפיסת העולם שלנו מתבססת על רעיון "הלקוח כמרכז" ושכל לקוח הוא עולם בפני עצמו. לכן כל פרויקט הוא ייחודי ומותאם עיצובית ופרקטית לפי צרכיהם וסגנון חייהם של הלקוחות.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים שרי מיכלוביץ מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים לבתי יוקרה, בתים פרטים ,דירות, עסקים וחללים מסחריים.

מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים לבתי יוקרה, בתים פרטים ,דירות, עסקים וחללים מסחריים.

תפיסת העולם שלנו מתבססת על רעיון "הלקוח כמרכז" ושכל לקוח הוא עולם בפני עצמו. לכן כל פרויקט הוא ייחודי ומותאם עיצובית ופרקטית לפי צרכיהם וסגנון חייהם של הלקוחות .

משרדינו יבצע לפני תחילת כל פרויקט מחקר מקדים שבו יובנו צרכי הלקוח רצונותיו והסגנון העיצובי שלו כמו גם מיקום הפרויקט והסביבה בה הוא ממוקם ,יחד עם הגדרת מסגרת התקציב. כל הנתונים הללו נלקחים בחשבון ועומדים לנגד עינינו לאורך כל הפרויקט.

אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך משלב הסקיצות, דרך שלבי התכנון והעיצוב, לשלבי הרישוי והביצוע ועד לסגירת אחרון פרטי עיצוב הפנים והנגרות. כל זאת מתוך רצון ליצור לא רק פרויקט סופי מרשים אשר עומד בצרכיו וברצונותיו של הלקוח אלה גם דואג שהדרך לשם תהה נעימה וללא מכשולים.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים שרי מיכלוביץ מאמינים כי פרויקט מוצלח מגשים את חלומו של הלקוח, עונה על דרישותיו ותורם לשיפור איכות חייו.

התכנון העיצובי מתבצע מתוך תפיסת עולם ומטרה ליצור איזון והרמוניה. זאת דרך הקפדה של שילוב מרכיבים עיצוביים חדשנים ויצירת חללים מקוריים ותאומים אשר ל רק "נראים יפה" אלה גם מתפקדים פונקציונלית ויוצרים חלל נוח ומאוזן ליצירת איכות חיים מריבית. אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה ויוקרתית בדגש על הפרטיים הקטנים .

כל לקוח הוא עולם ומלאו וכל עיצוב הוא ייחודי ולכן אנו מסתייעים בכל תוכנות המחשב המתקדמות ביותר כגון סקיצות תלת ממדיות ותוכנות הדמיות  מהטובות ביותר בשוק כדי לוודא שהלקוח מבין את מכלול התוכנית העיצובית ואת החלל שאנו יוצרים במיוחד עבורו .

דוד רמז 4, גדרה