קונספט נגרות היא חברה בוטיק לעבודות נגרות אדריכלית המתמחה בעבודת נגרות יוקרתיים מוקפדת ומותאמת לצרכי הלקוח עד לפרט האחרון ומותאמים אישית. החברה הוקמה בשנת 2001 וזכתה למעמד מוביל בתחום הנגרות היוקרתית.

במפעל של קונספט נגרות ניתן למצוא צוות מקצועי שמקפיד על הפרטים ועל איכות העבודה ואת המכשור המתקדם ביותר ומאפשר עבודת ייצור מתוכנתת על ידי תוכנות תלת מימד המועבר לפס יצור באופן ממוחשב ומתבצע על ידי מכונות Cnc  

קונספט נגרות שומרת על רמות איכות גבוהות ביותר, המפעל שלנו מתוכנן היטב עם מיטב המיכון המתקדם בעולם הנגרות.

בין העץ למכונות המתקדמות ביותר, ולכן אנו מקפידים להביא את המכשור העדכני ביותר בעולם הנגרות, שיאפשר את העיצובים המדויקים לכם.

אנו מחזיקים בין שורותינו צוות של מהנדסים מהשורה הראשונה, אשר מתכננים את כל עבודות הנגרות באופן ממוחשב בתוכנת תלת מימד מורכבת, וחותכים באמצעות מכונת Cnc המייצרת את המוצר בדיוק המקסימלי.

תחת המפעל שלנו אנו מחזיקים מספר מחלקות, המתמחות בשלבים השונים בתהליך הייצור של העץ, ומציעות עושר של שירותים לקהל לקוחותינו – עיבוד עץ בשיטות חדשניות, צביעה בטכניקות מיוחדות ומגוונות ובאפקטים ייחודיים, וצבעים מתכתיים ועוד.

בעזרת הידע העשיר, הניסיון רב השנים והנכונות לשמור תמיד על קו חדשני ומעודכן, אנו מעניקים לכם את כל האפשרויות לנטוע שורשים באדמה ולקטוף את הפירות שתמיד חלמתם עליהם.

א-ה
9-17