אני ליאת, נשואה ואם ל- 4 בנות, מתכננת ומעצבת פנים, בוגרת בית הספר לעיצוב פנים של ברברה ברזין בהצטיינות. בעלת תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים, התמחות במימון מאוניברסיטת בן גוריון.

עוסקת בפרויקטים מסוגים שונים. מקיפים, משלב המחשבה דרך כל התכניות, הבחירות, הקניות, הביצוע הליווי והבקרה ועד לפרט הסטיילינג האחרון ומאידך גם בפרויקטים "ללא שבירות" – בהם משדרגים ומגיעים לתוצאות חלומיות מבלי להרוס ולבנות. הלקוחות מקבלים ליווי אישי יד ביד, בשילוב יצירתיות, תשומת לב לפרטים, דיוק ויסודיות, הקשבה, מסירות וסבלנות. הנסיון, הידע והמקצועיות תורמים לניהול אופטימלי של כל התהליך, כולל תכנון תקציב, שילוב בעלי המקצוע השונים, בניית לו"ז מתואם, מעקב ובקרה על הביצוע בהתאם לתכניות עד לשלב סיום הפרויקט.

פרויקטים בתחומים שונים – דירות, בתים, משרדים ואפילו מרחבים חינוכיים….מאז ומתמיד חלמתי על תחומי העיצוב, היצירה והאמנות; בחטיבת הביניים למדתי בכיתת אמנות והשתתפתי בפעילויות אמנותיות במהלך השנים, אפילו בזמן השירות הצבאי. למרות שהחיים הובילו אותי להתמקצעות בתחומים פיננסיים שונים, החלום לא עזב אותי. לאחר שנות עבודה רבות החלטתי להגשים את חלומי ולעשות הסבה מקצועית. מאז אני מקדישה את חיי המקצועיים להגשמת חלומותיהם של אחרים. אני מנצלת את תכונותיי והיכולות הניהוליות שצברתי בעברי כדי להעניק ראש שקט ללקוחותיי בתהליך כולו.

אני מאמינה שהחוכמה בתכנון ועיצוב פנים היא בהתאמתו המדויקת. כל אחד מאיתנו שונה ועיצוב שיתאים לאחד – לאו דווקא יתאים לאחר. החלק החשוב בעבודתי הוא ההקשבה ללקוח – למה שהוא מספר לי ולמה שאני מגלה מתחת לפני השטח. כך אני מתאימה לו את החליפה המושלמת עבורו. החשיבות, מבחינתי, היא הפונקציונליות! אני לא מעצבת לפי סגנון מסוים, אלא מתאימה את העיצוב שלי ללקוחות.

צורן