השראה: לעצב סלון שיהיה גם ביתי אבל גם בסטייל

מה קורה כשמעצבת עומדת מול חלל ריק ומתבקשת לעצב ביום אחד סלון שכולו סטייל ביתי? התוצאה לפניכם

חדר מעוצב כחול

 

כשמדובר באחד החדרים המרכזיים והפונקציונאליים בבית, הסלון משקף בצורה הטובה ביותר את דיירי הבית, אופיים, תרבותם ובעצם את כל מה שהם אוהבים. פנינו אל מספר מעצבי פנים ואדריכלים וביקשנו מכל אחד מהם לתכנן את סלון החלומות האישי שלו, כל אחד בסגנון משלו, בחלל מיוחד שנוצר עבורם בחנות העיצוב "Kare Design" ובשימוש במלאי הפריטים והרהיטים שבחנות. מעצבת הפנים ליאת עברון, בחרה לעצב את  הסלון שלה בקונספט "ערב כחול עמוק".

 

הקונספט: "חלל מגורים עשיר, מלטף וסקסי. שילוב של צבעים עמוקים, מגוון חומרים חושניים למגע-  משיש ועד קטיפה, ומתח שנוצר בין פריטי ריהוט בקווים עגולים ורכים שפוגשים פריטים ורהיטים עם קווים עזים וחדים. כמו בשיר של מאיר אריאל וריטה – הגוון החם של הנחושת 'תולה עגיל אדמדם לרושם', ומזמין את האורח 'לרוות עוד פעם, לרוות עוד פעם'".

קיר כחול
קיר כחול ספה כחולה
כורסא צהובה וקיר כחול
תמונה של איש
תמונה של איש
אישה
על המעצבת:
סטודיו ליאת עברון לעיצוב פנים פועל בתל אביב משנת 2006 ומתמחה בבתים ודירות. העבודה אישית, קשובה ואינטימית עם בעלי הבית, מתוך מטרה ליצור את המרחב הנכון ביותר עבורם, במראה ובתפעול. ליאת אוהבת ליצור בתים שמעוררים תחושה עמוקה, עשירים בצבעים, טקסטורות וצורת. הסטודיו פועל בתל אביב ונותן שירותי תכנון ועיצוב פנים לחללים פרטיים ומסחריים. השירות ניתן כליווי לפרוייקט או ייעוץ נקודתי לפי שעות. צילום: Newrock Photography

 

553(2)
4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מושלם!
מושלם!

הסלון
לא

זוועה!

חדר ללא מקומות איחסון מצריך דירה גדולה שיש לה
מקומות-איחסון במקומות אחרים. אבל בהחלט סטייל.

בודק...