יש לכם לובי?

השטח הציבורי בבניין כבר לא מצטמצם כבעבר, והחשק מתחיל כבר בלובי. מה קורה עם הלובי שלכם? צריכים לעזור לו לייצר אימפקט? המלצות ושדרוגים ליצירת לובי עם נוכחות

לכל בניין יש לובי

הוא יכול להיות גדול מאוד או קטן מאוד אבל הוא שם. לפעמים כמעט בלתי מורגש ומאוד לא מרשים, ולפעמים הוא מרשים יותר מהדירות עצמן. הגישה כלפי לובי הכניסה לבניינים השתנתה מקצה לקצה בשני העשורים האחרונים – אם פעם המחשבה הייתה צמצום השטח הציבורי, עד כמה שניתן, כדי לזכות בשטחים נוספים עבור הדירות, היום הקבלנים מבינים, שהחשק מתחיל כבר בלובי ומעמיסים על הדיירים "שטחי ברוטו" נוספים.

1

לובאי כניסה מפוארים לוקחים חלק משמעותי ב"הצגה" ומשמשים ככלי מכירה לכל דבר

חלק מהאמצעים להשגת אימפקט ראשוני מיידי הם יצירת לובי כניסה בעל גובה תקרה כפול או משולש או כניסה לחלל רחב עם חלונות גדולים, שמשתקפים כלפי הרחוב או השדרה. אבל גם לובי קטן בבניין ישן יכול להפוך להיות מעניין ומזמין, והכי חשוב – בסופו של דבר, גדול או קטן, ישן או חדש, עם או בלי שומר בכניסה, לנראות הלובי השפעה גדולה על ערך הדירות שלכם.

 

2

חוק תכנון הבנייה מ- 1974, אשר מחייב להתקין מעלית בכל בניין גבוה יותר מ-4 קומות, ייתר את חדרי המדרגות והפך גם הוא את הלובי למוקד העניין. עדיין ישנם בניינים רבים בישראל, שנבנו לפני כן ובהם חדרי מדרגות עם הרבה אופי.

 

3

הוספת רהיטים ואקססוריז

אל תשאירו את הלובי שלכם עירום. כורסאות קטנות, מראות, עציצים ואפילו וילונות יעזרו להכניס בו חיים ואופי.

גבר נוסף שניתן לעשות הוא לצבוע את אחד הקירות בצבע דומיננטי – כ יווצר עניין נוסף בחלל הלובי

אומנות – אין ספק שתוספת של תמונה או פסל או כל אביזר אומנתי אחר, יעניק מראה ייחודי ומתוחכם.

4

חיפוי קיר

גם כאן מדובר בהשקעה קצת יותר גדולה מפשוט לצבוע קיר. אבל הרושם שנוצר כתוצאה מחיפוי קירות. חיפוי קיר מעניק תחושה של יוקרתיות ואקסקלוסיביות. כמובן שדירוג נוסף לחלל הינו ריצוף מחדש, בדר"כ שטח הריצפה לא גדול.

5
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מהמם !!!לובאים מקסימים וחמימים

int(0) cat: 617prof: 0
המלצות נוספות
בודק...