ירקון פארק ווסט: דירה ברמת גן שמשדרת ניו יורק

גובה דירת הדופלקס באחד מהמגדלים החדשים הצופים אל הפארק עזר לעצב דירה ברמת גן באלגנטיות מאופקת על פי אפיונים המתאימים לדירה ניו יורקית, שממוקמת בפאתי הסנטרל פארק

רמי זרנגר
150 מ"ר
רמי זרנגר
מיכל גינזבורג
הדיירים: משפחה בת 4 נפשות
פארק הירקון עדיין לא נראה כמו הסנטרל פארק בניו יורק, אך התחושה של מגורים באחד מהמגדלים החדשים שהוקמו סביב הפארק דומה מאוד. במיוחד כשנתוני הפתיחה של הדירה אפשרו להדגיש זאת באמצעות חלונות גבוהים במיוחד המשקיפים אל הפארק.
האלמנט הדומיננטי בדופלקס הרמת גני הוא ללא ספק גובהה הכפול של התקרה. המעצבת דאגה להדגיש אלמנט זה תוך שהיא מעצבת את שתי הקומות כשכל חדרי הבית סביבו. גרם המדרגות המוביל לקומה השנייה עוצב מחומרי גמר תעשייתיים – ברזל ועץ, עם מעקה שקוף הבולט על הקיר שחופה בטפט דמוי עור, ויחד עם גופי התאורה ששולבו בקיר נוצר מראה דרמטי עוטף המחזק את תחושת הגובה.
דירה במגדלי פארק הירקון
דירה מרווחת בתל אביב
כסאות קטיפה אדומים
סלון מרווח בדירה תל אביבית
 בעיצוב הבית כולו ניכרת אלגנטיות מאופקת המרמזת על עיצוב עם תפיסה של על-זמניות, כשוורוד פוקסיה יוצר נקודות צבע ממקדות מבט. בסלון מול פינת הישיבה תוכנן קיר אשר בו משולב מסך הטלוויזיה ומאחוריו כל החיווט הנדרש. סביב הקיר, כתשובה מרמזת לצבע הכיסאות בפינת האוכל, שולבו גופי תאורה צבעוניים הנשלטים על ידי הדיירים ליצירת תרחישי תאורה שונים בהתאם לאווירה המועדפת.
וילונות גבוהים בדירה
גרם מדרגות לקומה שנייה
מבט מקומה שנייה
יציאה למרפסת בדירה
בתכנית המקורית של הקומה העליונה קיימים שלושה חדרי שינה, ביניהם חדר אחד, הקרוב לחדר השינה של ההורים, הוסב לחדר ארונות ואחסון גדול. חדר אמבטיה מרווח שמחובר לחדר השינה של ההורים באמצעות דלת הזזה ובו ממוקם גם מסך טלוויזיה, יצר עבורם יחידה נוחה ומפנקת קרובה לחדר של הבת שגם לה חדר רחצה אישי. למרות הצמידות בין החדרים, קיימת הפרדה בין יחידת ההורים לחדר הבת כנדרש ליצירת אינטימיות מתבקשת.
מטבח מודרני לבן
פינת אוכל רטרו
בהתחשב בבקשת הדיירים, בקומה התחתונה עוצבה לבן הבכור יחידת דיור נפרדת הכוללת אזור שינה, חדר רחצה מרווח וחדר עבודה נפרד. בעתיד, כאשר ההורים יתבגרו והילדים יגדלו ויעזבו את הבית, קיימת אפשרות שיחידה זו תשמש אותם לנוחיות מרבית, מותאמת לגיל שבו המדרגות מהוות אתגר פיזי.
חדר שינה מלכותי
חדר שינה מלכותי
ארון קיר
חדר שינה נער
חדר שינה נערה
בבית קיים חיבור הנכון בין פונקציונליות ואסתטיקה, לצד המראה הכללי של הבית שמשדר נוחות ורוגע. מקומות אחסון רבים נמצאים בכל נקודה אפשרית, בין אם בכניסה ליחידת המגורים של הבן או במסדרון שבקומה השנייה, אשר ממנו ניתן לצפות לעבר הקומה התחתונה.
חדר רחצה טפט עיתון
ארון כיור לבן
חדר רחצה מודרני
חדר רחצה מודרני
חדר רחצה ילדה ורוד סגול
שולחן אוכל מרפסת
שולחן אוכל במרפסת מעץ

 

553
24 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נוף מהמם פוטנציאל מדהים עיצוב פנים עלוב

חוסר טעם

איפה תמונות ה 'אחרי' ?
העיצוב סר טעם בצורה יוצאת דופן. אבל גם אם נשים את הטעם בצד - התכנון שגוי מכל בחינה. דירה על הפרק? עשו פה כל מאמץ כדי שלפרק ולחוץ בכלל לא תהיה נוכחות בפנים. בסלון יושבים עם הגב לקיר הזכוכית. ליתר ביטחון, למקרה שמישהו יחליט בכל זאת להסתובב כדי להציץ בנוף - תקעו שם את הפסנתר שיחסום את המבט בגובה היושבים. לשים פסנתר דחוק ככה ומוצב ליד קיר זכוכית - זה מראה חוסר הבנה מוחלט, הן למה זה עושה לפסנתר עצמו, הן לאיזה מרחב צריך לידו כדי לנגן, והן למשמעות העיצובית של זה. בחדרי השינה הקפידו הקפדה יתרה שהמיטה תהיה עם הגב לחלונות ותחסום כל אפשרות למבט החוצה. העיקר שאפשר לצפות בטלויזיה בכל פינה...

עוד פרויקט סתמי

בזבוז וחוסר טעם

האדריכלות יפה מאד. הרהיטים והעמדתם שגויים
ספת העור הפינתית, כל כך בנאלית וכל כך לא מתאימה, כך הפסנתר, כיסאות הבר במטבח. הרסתם לאדריכל את העבודה.

בנין ודיור,תחליפו את כותב המאמר. עיצוב הדירה פשוט

בניין ודיור מה נהיה אתכם?

אבוי. איפה האלגנטיות ואיפה ניו-יורק?

דירתו של הפסנתרן הנדחף בין הספה לחלון
חוסר טעם במקרה הטוב, אבל על טעם ועל ריח אין אפשר להתווכח. לעומת זאת ברור שנעשו טעויות איומות בעיצוב החלל ובהעמדת הרהיטים, המיקום המגוחך של הפסנתר בין הספה לסלון, הספה הענקית, לכל חדר רחצה סגנון אחר וכלים סניטריים שונים, שולחן האוכל הקטן מדי לחלל, וכך הלאה, תקצר הירייה מלתאר את הפדיחה. חבל, כי הדירה עצמה מקסימה.

אמאלה.....איזה זוועה!!!!

למיכל האדריכלית המתוסכלת מתגובה 6
בגלל לקוחות כאלה אני בחרתי לא להיות מעצבת פנים.

חינטרוש עיצובי ברמה גבוהה

כסף יש ללא ספק אבל התוצאה .....
אם אין טעם אז לפחות צריך לדעת למי לשלם כדי שהתוצאה תהיה סבירה. בקיצור ...אם שילמתם עבור עיצוב הפנים אז פשוט "עקצו" אתכם . והעיקר שהדיירים מרוצים.

עמוס וצפוף
עומס יתר של פרטים וחומרים...- וזה עוד אחרי שהוציאו את כל החפצים האישיים כדי שהדירה תיראה טוב.

לגמרי לא לטעמי.

נובורישיות כן. ניו יורק לא.

חסר רק דבר אחד
השלט כאן גרים נובורישים. בעצם לא חסר.

הכסאות הסגולים כ"כ אריסטוקרטיים... ועוד עם רקמה...

עיצוב עמוס ובעצם כמו אורווה ללא סגנון
פרסום עיצוב הגירה מיותר. עומס עיצובי ללא קונספט . עיצוב צפוף עם רהיטים ישנים ואולי הברקה אחת. אני ממליצה למעצבת ללמוד עיצוב מחדש

הרבה טעויות

בעדינות
ממש לא!

העיצוב פה גרוע לתפארת.
מציע ל'מעצבת' למצוא תחום שבו יש לה כשרון.

הרבה פלצנות וחדר שינה בלי מקום לזוז
דירה יקרה ומראת שולחן של עשר שקל... ישראלים אל תתימרו לשחק אותה ניויורק תמיד תישארו הישראלים של חנויות המראה בעשר שקל שנראית כמו מעזה. חלוקת חלל מעפנה ביותר. תקרה גבוהה וחדר שינה קטנטן של מסכנים.בבתים ישנים יש כבר יותר מקום לזוז ולא עולב כזה.

בודק...