האלבום המלא: הדירה החדשה של עברי לידר

בבניין שבו נמצא הסטודיו שלו ממוקמת גם הדירה החדשה של המוזיקאי המוביל שמעדיף אותה על פני כל סוויטה מפוארת במלון. מה גורם לו להרגיש ככה ואיזה חלק בה הוא הכי אוהב? בואו לסיור

עודד סמדר
סלון מעוצב של עברי לידר
המקום: רמת אביב הירוקה, תל אביב
השטח: 85 מ"ר
עיצוב פנים ואדריכלות: אורן ברונשטיין וברק גאון
בדרך לדירה החדשה של עברי לידר חולפים בטיפוס במדרגות על פני הסטודיו שלו. עוד כמה מדרגות למעלה והדלת נפתחת אל דירה שפריטי העיצוב השונים בה בולטים לעין כבר כאן. ההיכרות המוקדמת בין לידר לבין מעצב הפנים חסכה לא מעט שלבים בדרך לבדיקת הצרכים והרצונות של הלקוח. "היה לי חשוב שהדירה תרגיש חמימה אבל לא סטנדרטית מדי", מסביר לידר ונזכר, "רציתי שיהיו בה פינות נפרדות עם זרימה טובה בין החלקים השונים ושהעיצוב יהיה אקלקטי ולא משעמם, כזה שאוכל להוסיף דברים יפים כשארצה מבלי לפחד שזה 'לא מתאים', פשוט כי אני אוהב הרבה, ומסגנונות שונים".
הדירה כולה נחשפת כבר בכניסה, מלבד חדר השינה שממוקם מאחורי הספרייה הגדולה שנמצאת מול הכניסה. משמאל ניצב מטבח יחסית גדול לשטח הדירה, שממנו יש יציאה למרפסת שמש שפונה לחורשת עצים. המראה של אותם עצים נכנס פנימה גם בצדה השני של הדירה, אבל כאן דרך הוויטרינה הגדולה שמקיפה את הפינה האהובה ביותר בבית על לידר – פינת האוכל. בדרך לכאן חוצים את הסלון, עולים מדרגה קטנה, דורכים על ריצוף עשוי אריחים מעוטרים ומתיישבים על כיסא נוח לצד שולחן זכוכית עגול שמעליו משתלשלת מנורת זכוכית מעוצבת בקו מודרני רומנטי.
סלון מעוצב של עברי לידר
סלון עברי לידר
מטבח וחלל מרכזי עברי לידר
צמוד לפינת האוכל הוקדש חדר קטן שמשמש לאחסנת אופניים, אחד מתחביביו של לידר ובנוסף נמצאות בחדר כורסאות שנפתחות למיטה למקרה שיתעורר צורך להלנת אורחים. על קירות הדירה תלויים צילומים ממוסגרים שאותם קלט לידר בעדשת המצלמה, תחביב נוסף שלו. "היה לי חשוב מאד לגור ליד הסטודיו שלי", מסביר לידר. "בעבר גרתי רחוק יותר מהסטודיו שלי וזה הקשה עליי מאד. למוסיקאי הדבר הנוח ביותר זה האפשרות להתעורר בבוקר, בכל שעה שתהיה ולרדת לסטודיו בנעלי בית. בשבילי הסטודיו הוא לגמרי חלק מהבית ואחד החללים החשובים בו. היום אני מודע לכך שבזכות הקרבה אני ללא ספק עובד ויוצר הרבה יותר".
ספרייה וטלויזיה עברי לידר
שולחן אוכל עברי לידר
שולחן אוכל עם ויטרינה עברי לידר
חלל בית עברי לידר
עברי לידר

רשימת ספקים חלקית:
ספה בסלון:  אריק בן שמחון
כורסאות סלון: פרוג׳טי
שולחנות סלון: אילן מלכה
שידה, ספרייה נגרות: איל גאון
תאורה: קמחי / וינטיג׳
שולחן פינת אוכל: בן שמחון
כיסאות פינת אוכל: פיקאפ
חלונות בלגיים: אוונגרד פלוס
וילונות: קסטלו – שרון
נגרות מטבח: איל גאון
משטחי שיש: אבן דרך
פרקט: קר פרקט/ אלוני
ברזים: קרמיקה שרוני
קולנוע ביתי: סמטרטק
חיפויים : קרמיקה שרוני
גינון : טופגן
ריהוט חוץ: פנטהאוז

עוד דירות מעוצבות של מפורסמים ישראלים:
553
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בית סולידי נעים לעין ובטוח שגם נעים לגור בו. גולת הכותרת היא כמובן פינת האוכל, הרצפה המדהימה שלה, ושפע הצמחייה המשתקף מאחוריה.

המלצות נוספות
בודק...