הכל התחיל מפסנתר: ריהוט בית קיים מאפס במהירות שיא

עיצוב כפרי ורומנטי לבית פרטי בן 4 קומות בשוהם. החללים של ההורים הרמוניים ורגועים בעוד שלחדרי הילדים נבחרו צבעים מפתיעים

600,000
280 מ"ר מ"ר
סוזי לוינסון
יוסי אזולאי
הילה לוי
הילה לוי

שטיח צבעוני בסלון

 

הדיירים: זוג + 2 ילדים

מיקום: רחוב צורן, שוהם

 

הבית עוצב עבור זוג עם שני ילדים בגיל העשרה, שביקשו מהמעצבת להיכנס לבית רק לאחר שהוא מוכן ומתוקתק עד הפרט האחרון. הקו העיצובי שנבחר הוא כפרי, רומנטי וחמים לצד פרקטיות ופונקציונאליות. השיפוץ היה מהיר וקל וארך כ- 3 חודשים.

 

חלל לבן עם פרקטהדיירים נכנסו לדירה רק כשהייתה מוכנה לחלוטין

 

הבית בנוי מארבע קומות ומרתף שהוסב לפינת אירוח. קומת כניסה שבה נמצא המטבח, פינת האוכל, הסלון ושירותי האורחים. קומה ראשונה שבה נמצאים סוויטת ההורים וחדרו של הבן, כולל חדרי אמבטיות ועליית הגג אשר משמשת כחדר לנערה מתבגרת וממנה יוצאים למרפסת הגג הגדולה.

 

מעקה ברזל לבן בגרם מדרגותהבית מחולק לארבעה מפלסים, התחתונים ציבוריים והעליונים פרטיים

 

במסגרת הפרויקט ביקשה המשפחה לשמור על תוכניותיו המקורית של האדריכל, פרט להגדלת החדר בעליית הגג, על חשבון המבואה שהייתה במקום ושינויים בחלוקת הפנים של קומת המרתף. הפרויקט כלל ימי קניות מרוכזים, החלפת מטבח, הלבשת הבית ושיפוץ. בני הבית לא העבירו דבר מביתם הקודם, פרט לפסנתר, שעליו בעלת הבית נוהגת לנגן בכל יום שישי.

 

פסנתר ליד פינת אוכלהפריט היחיד שלקחו איתם הדיירים – הפסתנר

 

תכנון הבית החל מהפסנתר שמוקם בנישה של פינת האוכל. להשלמת הקו העיצובי של הפסנתר נבחר שולחן אבירים כפינת האוכל ונתלו בו שתי תמונות בצבעים תואמים.

קומת הכניסה עוצבה בצבעים בהירים עם נגיעות של גוון פודרה, נבחר מטבח בסגנון כפרי בצבע לבן שבור ובו משולבים אלמנטים כפריים כמו משטח העץ שמונח על האי.

 

עיצוב בצבעים בהיריםקומת הכניסה עוצבה בצבעים בהירים

 

לסלון נבחרה ספה בצבע בהיר ועליה הונחו כריות, נתלו וילונות בהירים מבדים רכים ונשפכים והקומה רוצפה בגרניט פורצלן דמוי פרקט שנותן מראה כפרי וחמים ומתחבר לגווני הגינה, שתוכננה להשתלב ולהיות חלק מהבית.

 

גינה מתוכננת כהמשך של הסלון הגינה מתוכננת כהמשך של הסלון ולכן נשמר הקו העיצובי גם ביציאה אליה

 

לחלל הותאמה תאורה פונקצינלאית עם נגיעות של גופים רומנטיים חמימים מעל האי במטבח ובפינת האוכל. המעצבת המליצה ללקוחות להימנע מבחירת צבעים בנאלים כמו כחול וירוק ליחידות הנוי שמעל הכיור ולשמחתה הם הסכימו ובחרו בגוון פודרה, כשראו את התוצאה הסופית הם היו מרוצים מהבחירה.

 

ארון מעל כיור בגוון פודרההבחירה בגוון הפודרה התבררה כהצלחה

 

המדרגות חופו בפרקט למינציה ולהשלמת המראה החם נצבעו הקירות בצבע חום – מוקה, בשילוב עם קרניז בחלק העליון והתחתון בצבע לבן שבור. בכל חדר נבחר צבע אחר שתואם לדייריו. בסוויטת ההורים למשל משולבים גוונים של שמנת, לבן ונגיעות של זהב ליצירת מראה רומנטי.

 

סויטת ההורים בגווני לבן, שמנת ונגיעות זהבסויטת ההורים בגווני לבן, שמנת ונגיעות זהב

 

ישנה נישה שמשמשת כחדר ארונות וסגורה בדלתות כדי לשמור על הסדר וההרמוניה. בחדר הותקנו גופי תאורה כפריים, נתלו וילונות מבדים רכים ונשפכים והותקנה רצפת פרקט. גם כאן שולבו קרניזים במסגרות של תמונות להשלמת המראה הרומנטי.

 

וילונות נשפכיםהוילונות הנשפכים ביחידת ההורים משרים אווירה נעימה ורגועה

 

לחדרו של הבן נבחרו גווני אפור כהה ושחור ושולבו נגיעות צהובות. חדר האמבטיה שנמצא סמוך עוצב בצבעים תואמים ובעיצוב צעיר ומודרני.

 

חדרו של בןחדרו של הבן עם נגיעות של צהוב

 

חדרה של הבת שנמצא בעליית הגג הוא סוויטה נסיכותית רחבת ידיים עם הרבה אור, מראה ענקית על הארון, וטפט של קיר בריקים אפרפר.

 

חדרה של הבת מתבגרתהבת המתבגרת זכתה בסויטה נסיכותית

 

חדר בנגיעות של לבן ועץ שנותן חמימות בשילוב של צבע רויאל. בחדר ספסל שהוזמן מנגר פרטי ועליו כריות ישיבה מרופדות אף הן בצבע רויאל.

 

ספסל ייחודיחדרה של הילדה עם נגיעות רויאל וספסל ייחודי

במרתף הותקן מטבחון צבעוני ולידו פינת טלוויזיה וספת רביצה נעימה. כל ארונות האמבטיה, המטבח, והאחסון נעשו בעבודת נגרות יחודית לבית וכך הבית הותאם ללקוחות מבחינה פונקציונלית ועיצובית.

 

מטבחון צבעוניקומת המרתף ובה המטבחון הצבעוני

 

פינת טלוויזיה וספת הרביצהפינת טלוויזיה וספת הרביצה

 

חדר הרחצה של ההוריםחדר הרחצה של ההורים

 

חדר הרחצה בןחדר הרחצה של הבן

 

חדר הרחצה של בתחדר הרחצה של הבת

 

רשימת ספקים חלקית:

ריהוט בכל הבית:  אריק דיזיין
מטבח ונגרות בכל הבית: נגריית יגל
ריצוף: עולם של ריצופים

הילה לוי 553
17 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הגזמתם לגמרי
לא הגזמתם? מאפס? קלי קלות! - יש דבר יותר קל לרהט מאפס עם תקציב? הקושי הוא להתמודד עם ספה קיימת שלא נעים או אי אפשר לזרוק בגלל...(כל מיני סיבות) ועוד פריטים שנסחבים מהעבר.

בית חביב לגמרי, כמו אלפים שזהים לו
אבל בכתיבה יש פנינים של ממש - ריהוט בזמן שיא בתקציב של 600K , וואללה, ממש קוסמות. "תכנון הבית החל מהפסנתר" אבל דוקא הפסנתר תקוע ודחוק בפינה, חסום ע"י שולחן אוכל "אבירים"! לגברת המנגנת אין בכלל מרחב לישיבה ליד הפסנתר. אם הספנתר הוא נקודת המוצא - למה לא נבחר למשל שולחן נורמלי (במקום ל 10 סועדים, שולחן ל 6 במשפחה של 4 ) שניתן להרחבה? בקיצור - אין קשר בין הכותרות ו/או הפרוגרמה לעיצוב המוגמר. למה כחול וירוק הם צבעים בנאליים??? ומה מפתיע בחדרים לבנים עם נגיעות של כחול או צהוב? כשזה מה שרואים בכל כתבות העיצוב. מהו 'חדר נסיכותי'? ואיך טפט 'ביקים' מפלסטיק קשור לזה? בקיצו - אולי נראה פה מתישהו כתבות עם ענין, הבנה במטריה, ולא רק פרסומת למעצב במסווה של כתבה.

שולחן של הבת
אפשר לדעת מאיפה שולחן הכתיבה השחור בחדר של הבת?

כל כך עצוב להכנס לבית מוכן בלי להביא כלום מעצמך...
ועוד להתגאות בכך... הבית נחמד. יכול היה להיות של כל אחד. שום דבר אישי. זכרון. רבדים של חיים. אמנות...

תמונות לא משקפות מציאות
הכל נראה מאוד יפה אבל לא אמיתי. כדאי להראות חדרים מעוצבים ופרקטיים ולא חדש רחצה בלי מתקן לסבון, למברשות שיניים, תמרוקים וכו'. אותו הדבר בחדר ילדים השולחנות "נקיים" ומסודרים מידי...

שומרת נגיעה
"קומת הכניסה עוצבה בצבעים בהירים עם נגיעות של גוון פודרה" "לחלל הותאמה תאורה פונקצינלאית [כך במקור] עם נגיעות של גופים רומנטיים חמימים" "בסויטת הורים למשל משולבים גוונים של שמנת, לבן ונגיעות של זהב" "לחדרו של הבן נבחרו גווני אפור כהה ושחור ושולבו נגיעות צהובות" וגם את הבת לא קיפחו: "החדר בנגיעות של לבן ועץ שנותן חמימות". עד כמה יכול טקסט להיות מופרך. מה זה "נגיעות של גופים רומנטיים חמימים"? זה משהו שקשור לעיצוב פנים?

4 קומות אבל הסלון והמטבח צמודים כאילו זאת דירת חדר
לא מבינה את הטרנד החדש של מטבח וסלון ללא הפרדה, ועוד בבית עם 4 קומות-אני הייתי מתכננת אחרת.

כולם נורא תמימים. חברים,זו עיתונות!
תתחילו להפנים שככה זה בכל כתבה ,גם בחדשות. המון רוח, המון הדגשה של "עניינים" שלא באמת קיימים. בקיצר, אם אין עניין אמיתי, קלי קלות! פשוט יוצרים אותו.

בדיוק הצבעים הנכונים !
היתי שמחה לגור בבית כזה נראה הרמוני ומדוייק מעצבת תותחית ! אהבתי ממש

הסלון מקסים. מאיפה השטיח בסלון ?

שרית
מהמם מוושלם!!!

בית יפה מאד ופונקציונלי
כל הכבוד למעצבת! מאיפה נקנה השטיח המדהים בסלון ???

בית מקסים , הכל בטוב טעם.מושלם.

מהבתים היפים ביותר שראיתי
הודות ל"הרבה אוייר" לנשימה בתכנון. אין עומס ובהיר. פשוט מקסים

3 חודשים?
לקיטש הזה מספיקים 3 ימים

בית חם ומזמין
גם אנחנו נכנסנו לבית חדש ומעוצב אך בהחלט יש מה ללמוד מהבית המדהים.מרגיש בית חם ואוהב.תהנו.דורי

תגובה למגיבה מס' 7 - מילים טרנדיות שחוקות
נגיעות...... יש מילים טרנדיות שחוזרים עליהם שוב ושוב, כדי לא לאמץ את הראש ולחשוב על איזו שהיא תובנה. למשל המילה "שיח" בשיח כן כן היום זה בשיחה.... או "כאילו"..... ועוד ועוד ועוד. מילה שיש לה הרבה משמעויות "שחוסכת מילים"

בודק...