יודעים מה הם רוצים: שיפוץ דופלקס אורבני בנס ציונה

דיירי הבית הגיעו מראש עם רשימת בקשות ספציפית: סלון גדול, מטבח גדול, בלי אי במטבח ועם דגש על צבעים של שחור, אפור וצהוב. התוצאה הפתיעה גם אותם

400,000
130 מ"ר
עידן גור
עמית פפו
בית בסגנון אורבני
הדיירים: זוג + 2 ילדים
המיקום: שכונת מליבו, נס ציונה
הדיירים ביקשו בית בסגנון אורבני וציינו שהם אוהבים צבעי שחור, אפור, צהוב ועץ אלון. כמו כן ביקשו מטבח גדול שיאפשר עבודה של כמה בני משפחה בו זמנית, והדגישו שאינם מעוניינים באי במטבח.
לכן המטבח הוגדל לשני הכיוונים, לצד שמאל על ידי שבירת הקיר החוסם ובצד ימין הוא הוגדל אל מתחת למדרגות. כחיפוי מעל השיש, במקום להשתמש באריחי קרמיקה, או בזכוכית בעלות גבוהה, הקיר נצבע בצבע צהוב ומעליו שכבה של לכה מיוחדת כשרק האזור שאחרי הכיריים חופה בזכוכית מודפסת.
שטיח שחור לבןאקססוריז ותמונות – ריני tmooona
קיר צהוב במטבחמטבח – דא קוצ'ינה 
מיקסר סגול
הדיירים גם חלמו על סלון ופינת אוכל גדולים ככל האפשר, כשהם מודעים לכך שעמוד קונסטרוקטיבי תקוע באמצע הסלון. במקור העמוד היה מחובר למחיצה נמוכה ששימשה כגב לספה, ועל מנת לקבל תחושה מקסימלית של פתיחות, נהרסה המחיצה והתהפך כיוון הישיבה בסלון, כך שהספה תשען על קיר הממ"ד והעמוד ישמש לתליית הטלוויזיה. העמוד עצמו חופה באריחי פח שחור.
קיר מחיצה בסלוןנגרות וחיפוי עמוד – דימיטרי, דימיון
 
מקרר בסלוןשטיחים – השטיח האדום 
גרם מדרגותפרקט ומדרגות – אלברו פרקטים
מחיצה בסלוןוילונות – וילונות אורגד, ריהוט משלים – אריק דיזיין
בקומה השנייה נגלתה מקלחת הורים מיניאטורית בעומק של 120 ס"מ בלבד. היא הוגדלה והורחבה כך שנתקבל מקלחון גדול וארון כיור ענק. המיטה עברה לצד השני, נוספו ארונות קיר גדולים והתקבלה סוויטת הורים מפנקת.
חדר שינה
מסגרות תמונות
כיסא צהוב
אריחים משושהריצוף, חיפוי וסניטריה -אליאב קרמיקה, מקלחונים וזכוכית ‏- דוקה גלאס‏
בעיה נוספת ולא מתקבלת על הדעת הייתה שהכניסה למקלחת ילדים ולחדר הכביסה התבצעה במקור דרך חדר הילדים. על מנת לפתור את זה נוצרה מבואה קטנה שאפשרה דלת נפרדת לחדר ודלת נפרדת למקלחת, כשמכונת הכביסה והמייבש מוקמו במרפסת הגג.
ארון אמבטיה ירוק זוהר
בהתאם לסגנון העיצובי, המדרגות חופו בעץ אלון ותוכנן מעקה הייטקי עשוי ברזל וכבלי פלדה. דבר נוסף שגרם לתחושה של חלל גדול יותר היה פירוק כל הנמכות הגבס של המיזוג המיני מרכזי.
מעקה מיתרים
ppu
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...