לרווח את הדופלקס הדחוס

כדי להתגבר על חלל קטן וצפוף עם תקרה לא אחידה פורקה תעלת המיזוג, הורכבו פריטי נגרות בהתאמה אישית והבית נצבע בגוונים של צהוב ונגיעות עץ

140 + 57 מ"ר מרפסת מ"ר
ליאור פאוסט
פנינה פאוסט

פינת אוכל ליד מטבח


הדיירים:
זוג + 2 ילדים
המיקום: הוד השרון

הדירה נרכשה על ידי בעליה כדירה חדשה מוכנה, העבודות בבניין הסתיימו ורוב הדיירים כבר אכלסו את הבניין. בתכנון המקורי חתכה תעלת מיזוג רחבה מאוד את החלל ויצרה תחושה של חלל קטן וצפוף עם קפיצות רבות בגובה התקרה, בעין לא מקצועית היה קשה להבין מה לעשות עם החלל, אך האור הרב בדירה והחלל הכפול בסלון חיפו על כך והיה ברור שניתן לתקן את מערך המיזוג כדי להתגבר על הבעיה. ואכן, תעלת המיזוג הרחבה פורקה ובעזרת יועץ מיזוג תוכננה תעלת מיזוג מעל המטבח וכגיבוי 2 פתחי מיזוג עגולים נוסרו בקיר המרכזי בסלון.

הדיירים ביקשו מטבח פתוח למגורים עם בר קטן לארוחות קלות, סלון מפנק עם קמין ומסך טלוויזיה, וחדר עבודה הכולל שולחן עבודה גדול והמון מקום אחסון למשחקי הבנות שישמש את ההורים ואת הבנות גם יחד. כמו כן נדרש למצוא פתרונות אחסון נוספים ברחבי הדירה, אפילו בשרותי אורחים – שם בוטל מקלחון ותוכנן במקומו ארון מזווה עם דלתות הזזה.

כסגנון עיצובי ביקשו הדיירים בית עם תחושה חמה. לבעלת הבית היה חשוב שיהיו נגיעות צבעוניות ושהדירה לא תהיה מונוכרומטית ומשעממת. את תחושת החום מעניק פרקט אלון טבעי ומדרגות עץ שעוטפים את החלל הציבורי, נגיעות של עץ אלון משולבות באזורי הבית השונים. הצבע הצהוב האהוב על בעלת הבית נבחר כמוטיב חוזר ומופיע ברחבי הדירה בגופי תאורה ובפרטי ריהוט.
שטיח צבעוני עם וילנות לבנים
ספה – נטוצי, שטיח – צמר
 
וילונות ארוכים בצבע לבן שקוף
וילונות – דומוס (אלה שמואלוב)
גופי תאורה כוכב
מעקה זכוכית
כל פרטי הנגרות כולל המטבח תוכננו בהתאמה אישית על פי הצרכים והטעם של הדיירים. חלק מפרטי הריהוט האיכותיים שהיו בדירה הישנה נוצלו ושונו כדי להתאימם לממדי וצרכי הדירה החדשה, ביניהם שידת הסלון הישנה שהורכבה בהמשך לקיר הבנוי מעץ צבוע כמסגרת למסך טלוויזיה.
כיסאות בר עם רגלים מעץ
נגרות – מטבח חדרי רחצה ושונות – ר.דורי רהיטים
מוצרי חשמל גלוים במטבח
בחדר העבודה נוצלה פלטת שולחן לבנה שמתחתיה נוספו רגלי עץ לחיזוק. מצדי השולחן תוכננו בהתאמה שידות אחסון ומדפים בלבן תואם ומשולבים ביחידות אחסון סגורות בשחור. מול השולחן מוקם ארון גדול שמרכזו מדפים פתוחים לטובת משחקי הבנות, גב המדפים מעץ אלון כרגלי השולחן.
פינת עבודה בבית
וילון ורטיקלי
חדר הורים עם קיר בצבע תכלת
כחלק מתהליך העיצוב הוחלפו כל החומרים בחדרים הרטובים ובוטלה ההפרדה בין מרפסת השירות לחדר הרחצה הכללי כדי להכניס אור ואוורור טבעי. גם בחדר הרחצה שביחידת ההורים בוטלה דלת העץ האטומה והוחלפה בדלת זכוכית חלבית כדי להכניס אור טבעי.
 חדר רחצה
גוף תאורה צהוב
תאורה – תומס
ריצוף בסגנון בטון
גוף תאורה צהוב
ריצופים חיפויים – חזי בנק
 
רשימת ספקים חלקית:
עבודות שיפוץ וגמר – בראשית עבודות בניה
שדרוג מערכת מיזוג – ארדן פתרונות.
553
10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כל הכבוד
בית מאד יפה,מאד אוהבת את שילוב הצבעים. כל הכבוד זה בית שנעים לגור בו.

ממש יפה, מהיכן התאורה??
אשמח לדעת מהיכן התאורה

מאיפה הקמין? תודה

ממש לא מתפעלת
מלא לבן והכל אפרורי וחסר חיים. חסר צבע, והרבה.

בעיקרון יפה אבל
ממש הכרחתי את עצמי להסתכל על התמונות. בחירת הצבעים כל כך לא מעניינת ולא מעודכנת (זא כן מעודכנת אבל העדכון האחרון התבצע לפני 3 שנים) הכל אפור לבן צהוב עץ ללא אומנות או שיק. חלוקת הפונקציות נכונה והעבודה נראית טובה.

מאיפה המרצפות המקושטות במקלחת?

חם, נעים וביתי
סוף סוף בית שאפשר גם לחיות בו!

אהבתי מאוד
משהו מוקפד ומסודר ונעם לי מאוד לעין. אהבתי את המטבח, הקיר של מיטת ההורים נורא ריק ובודד ומשדר קור... האם שני העיגולים המושנים מעל הטלוויזיה יצליחו לצנן חלל כל כך גבוה ? פחות הגיוני לי. החומרים והגימורים נראים סוווף

לא אהבתי

עיצוב משגע. אי אפשר להפסיק להתפעל.

int(0) cat: 560prof: 0
המלצות נוספות
בודק...