מטבח גדול – החלום של חובבי בישול ואפייה

מטבח גדול בכניסה אל הבית מעיד על אהבתם של הדיירים למאכלי גורמה, אפייה וקינוחים. על כל אלה מנצחת בעלת הבית שגם מעבירה סדנאות בנושא

תכנון ועיצוב: הלין בוסאני

מאסטר שף בייתי ופרטי
באחד מהמושבים במרכז הארץ עוצב בית שסימן ההיכר שלו מתבטא בעיצוב שכולו נעשה סביב ציר מרכזי – המטבח הגדול. 8.5 מטר אורך עם אי באורך של 5.5 מטר. לכל הדעות ממדים שחורגים מהמקובל, ועם זאת עדיין יש בו תחושה בייתית נעימה, הרבה בזכות הגובה, שגורם לפרופורציה נכונה. האור הטבעי ששוטף את הבית המטבח הפתוח אל פינת האוכל, אל הסלון והגלריה שבקומה העליונה.

בסגנון חללים פתוחים -רחצה הורים

מימין: המטבח הגדול. משמאל: המדרגות שממול שמתחת להם עוצבה הפתעה

בסגנון חללים פתוחים -רחצה הורים
עיצוב: studioKANZ צילום: איתי בנית

בזכות עיצוב מפתיע היין עלה מהמרתף 

את הגובה מתחת לגלריה, בישרות האחרונה של גרם המדרגות, ניצלה המעצבת הלין בוסאני, לתכנון מקורי של מקום אחסון מקורר ליין ומוצריו. חזית הארון פונה לכיוון המטבח הגדול, כשהאי שמקביל לקיר הארונות משמש את המשפחה לארוחות יומיומיות ואת בעלת הבית להעברת סדנאות בישול ואפיה. הצד של ארון היין פונה למרחב  שמפריד בין הסלון לפינת האוכל.

מטבח עם חדר יין

במקום במרתף, היין מאוחסן בארון מקורר מעליו הגלריה שמובילה לחדר השינה. מטבח ונגרות: עץ הדעת

מטבח עם חדר יין

תענוג לארח באווירה צבעונית ועליזה

כתשובה למטבח הגדול והלבן ולכיסאות הלבנים בפינת האוכל, בעיצוב הסלון חוגגת הצבעוניות. צבעי הצהוב והכחול בולטים על רקע שטיח בהיר, שמשתקף דרך שולחן הזכוכית. ספרייה אפורה מאזנת את הצבעוניות העזה.

מרחב חברתי

על הרקע של הסלון הצבעוני והעליז משתרע מטבח גדול ולבן

מרחב חברתי

משהו אחר לגמרי בשירותי האורחים

בניגוד לצבע הלבן ששולט במטבח הגדול והצבעוניות שבסלון, שירותי האורחים עוטפים את המבקרים בהם בשחור אלגנטי, שמורכב משכבות של מרקמים וחומרים  שונים.

שירותי אורחים

עיצוב דרמטי מורכב ממרקמים שונים של שחור

שירותי אורחים

ביחידת ההורים  ניחוח אמריקאי

אווירה של  עיצוב אמריקאי שוררת בחדר השינה של ההורים, בזכות מיטה בגודל קינג סייז, שמוצבת במרכז החדר הגדול, המעוצב בשפע של תוספות טקסטיל. את הניחוח האמריקאי הביאה אתה ארצה המעצבת, שנולדה באטלנטיק סיטי, ניו ג'רזי, ארה"ב. למדה אומנות בפילדלפיה, הגיעה ארצה כמתנדבת בזמן מלחמת לבנון, התאהבה בארץ ובאבי ילדיה ונשארה. כאן היא השלימה לימודי עיצוב פנים, מאז, קרוב ל-25 שנים היא מעצבת בתים ודירות ונהנית מכל רגע.

חדר שינה הורים

חוץ מהקירות, הרצפה והתקרה, בכל פרט בחדר בולט העיצוב בטקסטיל

חדר שינה הורים

בחדר הרחצה הגדול שצמוד לאזור השינה, עיצוב קלאסי ורגוע. הקירות והרצפה מחופים בשיש אפור בהיר ולהשלמת המראה שולב שנדליר קריסטל יוצא דופן, המשתלשל מהתקרה.

שירותי הורים

תוספת של גודל לחדר הרחצה המרווח מעניקה המראה שתלויה על כל הקיר דרכה משתקף חדר השינה

שירותי הורים
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הפרזה שאינה יכולה להיחשב לטעם טוב. נראה כמו חנות לרהיטים (במיוחד לכיסאות...)

בודק...