עד חצי המלכות: בית חלומות של אישה אחת בלב הגליל

מדרגות מרחפות מחברות בין קומה מארחת לילדים ולנכדים ובין קומה בלעדית ומפנקת במיוחד לבעלת הבית. עיצוב בית חלומות מואר ומושקע במיוחד בצבעוניות מונוכרומטית

145 מ"ר
עודד סמדר
ליבנת כהן מרין

מיקום: מנוף
הדיירים: 1

בלב הגליל הפורח והירוק, ביישוב מנוף, ביקשה בעלת הבית ליצור לעצמה בית חלומות עם מרחב גדול ומזמין, פרקטי וצעיר שגם יתחבר לחמימות של הנוף בו הוא ממוקם. בעזרת מעצבת הפנים ליבנת כהן מרין תוכננה לדיירת, שמתגוררת בגפה, קומה מארחת לילדיה ולנכדיה וקומה עליונה שהיא הממלכה שלה בלבד.

המעצבת נכנסה לפרויקט בהרחבה היישובית עוד בטרם התקבלו ההיתרים, וכך בחרה יחד עם הדיירת דגם בית בן 145 מ"ר – 85 מ"ר למטה ו-60 מ"ר למעלה. גרם המדרגות שהוצע בתוכנית הוחלף למרחף כדי שהחלל הציבורי ייפתח ויוגדל. למעלה אוחדו שני חדרי שינה לחדר מפנק אחד גדול, כשחדר שינה אחר הוסב לטובת חדר ארונות.

סלון נורדי מדרגות מרחפות

פרקטי וצעיר שגם יתחבר לחמימות של הנוף בו הוא ממוקם

פרקטי וצעיר שגם יתחבר לחמימות של הנוף בו הוא ממוקם
סלון נורדי מדרגות מרחפות

גרם המדרגות שהוצע בתוכנית הוחלף למרחף כדי שהחלל הציבורי ייפתח ויוגדל

גרם המדרגות שהוצע בתוכנית הוחלף למרחף כדי שהחלל הציבורי ייפתח ויוגדל

בקומת האירוח, שרוצפה באריחים אפורים דמויי בטון בגודל 90X90 ס"מ, מטבח פתוח עם פינת אוכל נורדית שהיא מרכז הבית. הספה עם גב מקומר מעוצב בשל מיקומה עם הגב לכניסה, ומאחוריה ספסל ספרים ונוי. ארונית אחסון מעץ אלון לבן צבוע, שתוכננה על ידי המעצבת, מכילה כלי אירוח ומעניקה מראה קליל ונקי. כל האודיו והמולטימדיה מוקמו בארון שירות גדול במעבר, שמשמש אף לאחסון מעילים, תיקים ועוד. להשלמת מראה הארונית נתלתה ליד גם ספריית מתכת בגוונים של חול ואפור בהיר. מהסלון יוצאים לחצר ובסמוך שירותים וחדר רחצה לאורחים. בנוסף, ממוקמת בקומה זו גם יחידת הורים עם מקלחת צמודה, יציאה לחצר נפרדת וממ"ד.

ארון במסדרון
ארון במסדרון
חדר שינה נורדי

ממוקמת בקומה זו גם יחידת הורים עם מקלחת צמודה

ממוקמת בקומה זו גם יחידת הורים עם מקלחת צמודה,

המטבח בצורת ר' בגוון ניוד ובו חלון שהוגדל כדי להכניס אור טבעי בדומה לעיצוב סקנדינבי. האי המסורתי הוחלף בשולחן נפתח נגיש ונוח, דבר שפתח את החלל. יציאה נוספת לחצר נוצרה ישירות מהמטבח דרך דלת ויטרינה שקופה כדי להכניס עוד אור. בפינת האוכל שולחן עץ אלון עם משטח פורמייקה ננו פרקטי. הכיסאות בגווני פודרה, ורוד מעושן ואפור קפה, משלימים את פלטת הצבעים המעושנים העדינה של הבית. מעל השולחן גוף תאורה בגוון חול. במקלחת האורחים הונח ריצוף דומה לשאר חלקי הבית, וסביבו אריחים אפורים מבית MODY, למראה נקי ונורדי. בשירותי האורחים נוספה מקלחת עם אריחים של המותג האיטלקי MUTTINA מביתMODY , דמויי בטון לבן, וכן כיור ענק של CATALANO וברז של GESSI בצורת טיפה.

חדר ארונות

בשירותי האורחים נוספה מקלחת

בשירותי האורחים נוספה מקלחת
חדר ארונות
חדר ארונות
פינת איפור

חדר הרחצה עם מראה ומגירה תלויה, המשמשת לאיפור

פינת איפור

מדרגות עץ אלון מרחפות מובילות לקומה העליונה ויוצרות תחושה של פתיחות ושקיפות. הקומה העליונה עברה מהפך של ממש עם איחוד החדרים לסוויטה. היא רוצפה בפרקט למינציה דמוי אלון מעושן למראה חם, ובה ממוקמות סוויטת שינה בגודל 35 מ"ר עם מקלחת מפנקת ויציאה למרפסת אישית. מימין לכניסה מבואה לחדר הרחצה עם מראה ומגירה תלויה, המשמשת לאיפור. משמאל מיטה מפנקת שמעליה צילומי שחור-לבן של VENSA PAXTON. כורסת נדנדה שנעשתה בהזמנה אישית הועמדה ליד המיטה ובמרכז החדר הוצבה טלוויזיה על עמוד. בחדר הרחצה מקלחון עם ספסל צף ושידה מאלון מולבן עם תא פתוח צבוע בוורוד עתיק. חדר הארונות, חלומה של כל חובבת אופנה, כולל אי מחופה זכוכית לתכשיטים ומגירות לאקססוריז. לידו חדר שירות וכביסה עם ארונות ומגירות נשלפות לכביסה מלוכלכת.

חדר רחצה לבן ועץ

בחדר הרחצה מקלחון עם ספסל צף ושידה מאלון מולבן

בחדר הרחצה מקלחון עם ספסל צף ושידה מאלון מולבן
חדר רחצה לבן ועץ
חדר רחצה לבן ועץ
מקלחת מונוכרומטית
מקלחת מונוכרומטית

"בתהליך מקיף וייסודי שכולל תשאול ומחקר מעמיק של צרכי הלקוחה, גיבוש קונספט ופיקוח צמוד על שלבי הביצוע, סיפקנו גם תוכניות עבודה מפורטות, בחרנו חומרים וסקלה צבעונית ותכננו נגרות בהתאמה אישית. לצד זה הלבשנו את הבית בריהוט ומוצרים משלימים נבחרים", אומרת המעצבת שמביאה איתה תפיסה עיצובית מרעננת לצד ניסיון ניהולי וטכני רב המוביל לתוצאה על זמנית.

רשימת ספקים חלקית:

אריחים וחיפויים, כלים סניטריים ופרקט: MODY

אריח עדין כיור לבן
אריח עדין כיור לבן
חדר רחצה אפור עץ
חדר רחצה אפור עץ
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...