קוביות טובות

מהחללים, דרך המדרגות, ועד מדפי הספריות, הבית שלפניכם עוצב במוטיב חוזר של יצירת קוביות בקווים נקיים כדי ליצור מראה מודרני ומינימליסטי

2,000,000
350 מ"ר
אלעד גונן
שירן דדיה

בית קוביות


הדיירים:
 זוג+ 4 ילדים
המיקום: טבריה

הבית נבנה כבית קוביות, כאשר לכל אגף יש קוביה משלו. גם בתוך הבית רואים מוטיב חוזר של קוביות – בצורת המדרגות שמחופות באבן שחורה מדוקקת – ליצירת מראה מינימליסטי, במדפי ספריות ובקווים הנקיים שכן אחת מהדרישות המרכזיות הייתה עיצוב מודרני ומינימליסטי.

דרישה נוספת ולא פחות חשובה הייתה מפתחי חלונות גדולים ללא וילונות, כדי ליהנות מהנוף הירוק והפסטורלי הנשקף מהבית. לשם כך נעשה שימוש בתריסים ונציאנים חשמליים שנותנים מענה גם לכמות האור הנכנסת לבית וגם תואמים לקו העיצוב בבית.

מטבח שחור לבן
מטבח מודרני לבן
נגרות בכל הבית: נגריית ברוס 
שיש בחיפוי מטבח
שיש: מרק את לב עבודות שיש 
החום לבית הוכנס באמצעות עץ אלון, אותו ניתן לראות בדלת כניסה לבית שתוכננה בקו אפס עם החיפוי סביבה, שולחן פינת האוכל וכן השולחן בפינת משפחה.
פינת אוכל מרוחקת
פינת אוכל ליד חלון
בנוסף נעשה שימוש בפריטי ברזל לפי ייצור בהתאמה אישית עם מסגר אומן כמו רלס היקפי שתוחם את כל הקומה העליונה ויוצר הפרדה מוגדרת ומעוצבת בין הקומות, זוג ספריות ברזל בקומת הגלריה שנעשו לפי סקיצות בהתאמה אישית לגודל הקיר, מסגרת מעוצבת לקמין עצים ולטלוויזיה בפינת המשפחה שכולה עשויה ברזל וכדומה.
סלון מודרני
ריהוט: Natuzzi, הר-מן רהיטים harman furniture 

שטיח על שיש מבריק

שטיחים: שטיחי סיני , שטיחי איתמר
מדרגות שחורות
מעקה זכוכית שקופה
אלומיניום: אלום אור וצל 
ספריות ברזל פתוחות
אקססוריז: Floralis פלורליס, GOLF & Co גולף אנד קו, הגלריה של עדי, good wood
חדר שינה מודרני
מסגרות: גבן ניזאר
חדר ילדה בסגנון מודרני
חדרי הרחצה עוצבו בהשראת בית מלון יוקרתי, בהם נעשה שימוש באריחי פורצלן גדולים עם טקסטורת שיש בגוון כהה, ושאר הסניטציה בגוון לבן כקונטרסט לכהות בקירות למראה נעים ועדין.
חדר רחצה שחור

קערת כיור לבן

ריצופים חיפויים וכילים סניטריים: Rezef – The Art Of Living רצף
חדר רחצה משיש
"ההבדל הוא בפרטים הקטנים" זו לגמרי אמרה שמתאימה לבית שכן הושם דגש רב על הגמר – כגון פס ניתוק היקפי בתקרות, ראש דוש שיוצא מתקרת המקלחון בקו אפס וכדומה.
בית מודרני מבחוץ
מדרגות כניסה
בית מודרני מבחוץ
בית מודרני מבחוץ
553
12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מהמם!

טבריה, לא מה שחשבתם! נהדר!

בית בהשראת בית מלון
מי רוצה לגור בבית מלון? אף פעם לא הבנתי את העניין הזה, שאנשים מתארים את הבית שלהם כ"בית מלון". יש דברים מאד יפים בבית הזה, הכל יקר ויוקרתי ואיכותי, ובסופו של דבר הכל עניין של טעם.

יפה מבחוץ...ולעיתים רחוקות גם מבפנים
אני עצמי חיה בבית לבן-שחור-בטון-מודרני עד מאוד ואפילו לי פנים הבית הזה עשה לא נעים בלב. תחושת בית מרקחת מוגזמת לחלוטין. אילו לפחות בגווני הכסאות והספות היו עושים קצת שמח בעין...ניחא. שלא לומר שגם התמונה מעל המיטה עושה עצוב בלב...יותר מדי שחור... אם המדרגות היו בעץ - הייתי מסכימה להתחלף :) בכל מקרה שיתחדשו.

ארון מעילים וכפפות
נדרשים בכניסה לבית קירור המושלם הזה. ילדים לא לגעת!

מי האדריכל?

לא הבנתי. הם חיים בסרט ? (שחור לבן)

קוביות קרח
עצוב להיכנס לבית כזה. קודר וקר. התמונה בחדר השינה משקפת בדידות ודכדוך... חדרי הרחצה יפים וגם אבזרי הריהוט בחלקם.

סוף כול סןף ....

וואו!!! מדוייק להפליא!
קווים נקיים, שילוב של מודרני ויוקרה! מדהים! שאפו!!!

לצערי פספוס. הסבר
מצטערת. זו מן הסתם פנטזיה ממומשת של מישהו אבל חייבת להגיד מה טעות לדעתי. אני לא מצליחה להבין תכנון בית לא פוקציונלי. נתחיל מהעובדה שהכניסה לבית כוללת מדרגות. אין בעצם חיבור לחצר אלא באמצעות מדרגות? וגם הכל מרוצף. אז למה בעצם בית פרטי? יותר נוח פנטהאוז, בטוח לא יסתירו נוף. בתוך הבית מייד בכניסה מדרגות באקווריום. כבר רשמתי בעבר - מעקה זכוכית וילדים לא הולך ביחד. אין ארון שירות בכניסה אז אחרי שנכנסים איפה מניחים את הציוד? צריך שוב לעלות במדרגות עד החדרים כדי להניח ציוד? אופ כמה עבודה כדי לבוא הביתה להניח רגליים. תריסים ונציאנים לא מוסיפים ואני די לא אוהבת אותם. המטבח מופרד לגמרי מהסלון? עם מדרגות שמסתירות ? למה ? . אפשר לעשות בית עם שטח ציבורי בקומה ראשונה בצורה יותר מוצלחת .למשל בית הפוך (חדרי שינה למטה) בצד הבית מעלית + מדרגות מודרניות ומרשימות- ישר מהרחוב ! המדרגות גם נוחות לחברים צעירים שבאים לבקר. ארון שירות לתיקים ונעליים של הילדים ושל הילדים אורחים שלא ילכלכו מייד בכניסה.. נראה כמו תרגיל בעיצוב מודרני ולא כמו בית פונקציונלי (ועל עיצוב הפנים אין מה להרחיב... )

בית קוביות
סוף סוף בית עם טעם טוב

בודק...