קסם אירופאי: בית פרטי שעבר מהפך בשיק צרפתי

שיפוץ בית שהתפתח לאט לאט לחדרים שונים בבית עד להגשמת החלום המשפחתי - בית בנינוח מלון צרפתי. המעצבת אביבה סיטון, עיצבה ועזרה לאורך הדרך הלא פשוטה. התוצאה יצאה מעבר לכל דמיון והגשימה את החלום.

400,000
220 מ"ר
יואל אליווה
ליאור טישלר
אביבה סיטון

דיירי הבית: זוג + 2 בנות חיילת וסטודנטית

הכול החל כשבני הזוג אשר מתגוררים בבית בן 18 שנה, רצו לעשות שיפוץ קטן וחלקי בבית. הם תכננו להחליף את הריצוף לפרקט עץ, לשפץ את חדר המקלחת של ההורים ואת שירותי האורחים ולהחליף את התאורה בבית, כיוון שרובה כבר לא פעלה היטב.
בני הזוג פנו למעצבת אביבה סיטון, אשר הקשיבה לחלומות של בני הזוג ויחד איתם נרקמה תכנית השיפוץ, אשר התפתח לכיוונים חדשים  שיעזרו ליצור את התוצאה הסופית המושלמת והנכונה עבור המשפחה ולהגשים את הבקשה העיקרית – לקבל בית בנינוח בית מלון צרפתי.
  פרקט בסלון
לאחר המפגש השיפוץ יצא לדרך. ראשית כל הבית נצבע מחדש כולל מעקה המדרגות, אשר היה צבוע לפני השיפוץ בצבע זהב וכעת נצבע בגוון של הבית על מנת לטשטש את המראה שלו. כל הריצוף בבית הוחלף בפרקט ולאחר מכן הוחלפו כל דלתות הבית לדלתות חדשות ומודרניות של חברת פנדור, בעלות ידיות כפריות שחורות ,על מנת שיתאימו לאווירה שרצו ליצור בבית.
סלון ישראלי
סלון משופץ
בסלון הבית הוחלט להשאיר את הריהוט הקיים אך לרפד מחדש את הכורסאות בגוון כחול ולהוסיף כריות חדשות בגוונים תואמים כדי ליצור מראה רענן ועדכני. את שולחן העץ שהיה החליפו 2 שולחנות זכוכית ופליז עגולים, ליצירת מראה קליל יותר בחלל. להשלמת המראה והשלמת ההרמוניה, נבחר גם שטיח חדש.
פינת אוכל משופצת

 

סביב שולחן פינת האוכל, ישנם זיכרונות רבים למשפחה ולכן היה חשוב לבעלת הבית להשאיר את השולחן. הוחלט רק לרכוש כסאות חדשים ולרפד אותם כך שיתאימו למראה הכולל והחדש. כל הבית הולבש בווילונות חדשים ורוב האססוריז חודש.
את שידות הבית, בעלות ערך סנטימנטלי רב, הוחלט לחדש ולצבוע בגוונים בהם נצבעו קירות הבית, כך שיתאימו לחלל ויקבלו מראה רך וכפרי. כל תאורת הבית הוחלפה בתאורה חדשה, התאורה אשר נבחרה לכל חדרי הבית היא בשילוב פליז ובמראה כפרי אלגנטי.
כוננית בסגנון קלאסי
גוף תאורה מלמעלה
במקלחת ההורים הדיירים רצו ריצוף שחור/לבן ובחרו בתחילה ריצוף שבתוצאה הסופית היה עלול לצאת יוצא גס וכבד.בהחלטה משותפת נבחר ריצוף עדיו מאוד, גם הוא בצבעי שחור לבן אבל כזה שישתלב באופן מלא עם התוצאה הסופית הרצויה. התוצאה יצאה מושלמת וגורפת קריאות התלהבות מבני המשפחה וכל אורחי הבית. קירות המקלחת נצבעו בצבע לבן משי וקיר אחד נצבע בצבע כחול האהוב על בעלת הבית ומלווה בחירות שונות לאורך השיפוץ בחדרים שונים. שירותי האורחים עוצבו באווירה כפרית אלגנטית, את הריהוט אשר משולב עץ אלון טבעי ופליז תכננה ועיצבה מעצבת הבית והביצוע היה של נגר פרטי בשילוב מסגר.
חדר רחצה
חדר רחצה
חדר השינה של ההורים עבר מהפך משולב בין חדש וישן, כאשר מיטת ההורים לא הוחלפה אך נצבעה מחדש, נקנו שידות צד חדשות בצבע כחול כך שיתאימו לאחד הקירות שנצבע גם הוא באותו הצבע. וילונות חדשים, אשר הוזמנו במיוחד ונבחרו בצבע "גרז" וב 2 שכבות על מנת לרכך את הכחול בחדר וליצור תחושת בית מלון.

דלת פנים

חדר זוגי
חדרי הבנות: סטודנטית וחיילת שבתחילה לא הייתה כוונה לשפצם. הוחלט על קניית ריהוט בסיסי מאחר והן לא יגורו עוד הרבה שנים בבית. נבחר ריהוט בוגר אשר מתאים לגילן ועיקר חידוש החדרים היה באקססוריז. על פי בקשתן של הבנות, נבחר בסגנון אתני לאחת,ולשנייה נעטף החדר בצבעים המשרים רוגע ונינוחות.
ערסל בחדר שינה
חדר שינה עם פופים

 רשימת ספקים:
דלתות – "פנדור"
תאורה – "תומס תאורה"
ריהוט קל תאורה עיצובית ואקססורייז – "טורקיז" בני דרור, "דליה ארמוני", "זוויות", "Beteen", " געש "Nooshka", "חבושה" הוד השרון
כלים סניטריים – "העוגן" רעננה
צביעה וחידוש רהיטים – מירב "עיצוב בצבע"
שטיח בסלון – "צמר שטיחים"
וילונות – "אידית בן ארי"
קבלן שיפוצים: ליאור טישלר

 

553
3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מדהים ונעים

יפה מאוד ואכן עם ניחוח חו"ל
הכל בטוב טעם. אני מקווה שבמחיר זה גם הוחלפה הצנרת כי לא מצויין בכתבה.

מאוד ישראלי מקסים תהנו

בודק...