ביבר הזכוכית: דירת גן קבלנית קצת אחרת

עם דלתות מזכוכית במטבח, חיפוי זכוכית בכיריים, פאנלים דקורטיביים בפינת האוכל, פתחי זכוכית בחדר השינה ויציאה שקופה לפאטיו, הפכה דירת קבלן למרווחת, נעימה ועם אופי אחר

450,000 שקלים
140 חוץ + 120 מ"ר
טל ניסים
ענבר מנגד

הדיירים: משפחה בת 3 נפשות
המקום: שכונת בת חן בחיפה

דירת גן בת 5 חדרים נרכשה מקבלן בפרויקט חדש, אך השינוי הראשון שנעשה היה להפוך אותה לדירת 4 חדרים יותר מרווחים עם דגש על יחידת הורים מפנקת עם הרבה אחסון.

 

בדירה הוכנסו הרבה תשתיות שהצריכו תכנון ותאום קפדני ביניהן, כמו למשל מערכת חימום תת רצפתי ושואב אבק מרכזי, שהשפיעו על תכנון החשמל בבית והגדלת ארון החשמל. בדירה אף הושם דגש על תאורה מתאימה ועל ריהוט מותאם לחלל.

את אזור המטבח והסלון הפריד בעבר קיר שהורד לטובת פריט נגרות המכיל בתוכו את הטלוויזיה ומערכת השמע מצד אחד, ומצד שני חיפוי זכוכית שחורה המגינה על הרהיט מלכלוך הכיריים שנמצאות על האי. ההליך הזה הצריך היערכות מראש לתשתיות של חשמל וכבלים שיוצאים במיקום מאוד מדויק מתוך הריצוף.

טלוויזיה כחלק מהקיר

ספה בצבע קרם

המטבח עצמו נעשה בנגרות מותאמת וכל הדלתות הן מזכוכית. גם מכשירי החשמל הותאמו ונקנו עם חיפוי זכוכית. חיפוי קירות המטבח נעשה על ידי פסיפס צדף מיוחד.
מטבח בנגרות אישית
מקרר לבן

בפינת האוכל ובחדר השינה הראשי נעשה שימוש בפנלים דקורטיביים הניתנים לצביעה, כאשר הצבע שנבחר הוא צבע של מכוניות בהתזה כדי לקבל מראה מבריק ומטאלי.

קיר תלת מימד

קיר תלת מימד

מראה זכוכית

בסוויטת ההורים נבחרו דלתות זכוכית להפרדה בין חדר השינה למקלחת ולחדר הארונות על מנת לתת תחושת חלל גדול ומרווח. גם חדר הילד הוגדל משמעותית והוקצה בו אזור בידור לטלוויזיה ומשחקים.

ארון עם דלתות מראות

חדר הורים מעוצב

דלת חלבית

חדר נוער מעוצב

שירותי האורחים וחדר הכביסה אוחדו לחדר אחד גדול עם אזור מופרד ונסתר לכביסה, ועם ארון שירות בנישה המיועד לחומרי ניקוי ואביזרי נלווים.

שירותי אורחים

אריחים חומים
לדירה צמודה גינה בגודל של כ-140 מ"ר, שלאחר לבטים הוחלט לרצף את כולה בריצוף דמוי אבן ציפחה על מנת למזער נזקים עתידיים של איטום (מתחת לגינה יש חניון תת קרקעי). בחלק הצדדי של החצר מוקמה בריכת זרמים ונבנתה פרגולת הצללה והסתרה. כך, על ידי הסגירה ניתן להשתמש בבריכה גם בחודשי החורף הקרים יותר.

גינה גדולה

ג'קוזי

ג'קוזי


רשימת ספקים חלקית:

מטבח ונגרות חוץ – אלון בר-טוב

ריצופים וחיפויים – טופולסקי

ריהוט – רהיטי הרמן בחיפה

תאורה – סוהו ריהוט ותאורה בחיפה

חדר ילדים – רהיטי זולה/קלוס

חיפוי תלת מימד – איוון לוצקי DÉCOR & PAINT

מכשירי חשמל – סמגל אלקטריק

בריכת זרמים – ספרטא ספא

דקים ופרגולות – אבי ברנשטיין

וילונות – ענק הוילונות צומת קרית אתא

553(1)
23 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כולה 120 ממ"ר ומלאה בקישקושים בלי קשר
אין שום תחושה של בית שבו גרה משפחה. כאילו פתחו X ירחונים, ומתוך הבאלגן בחרו את מה שהכי לא פרקטי, אך אולי ינקר עייני שכנים. יש מרחק עצום בין עיצוב לגיבוב.

תגובה ל-21
https://www.facebook.com/decorpaintil/?pnref=lhc

מושלם!
יפה מאוד עשוי בטוב טעם!

חיפוי הקיר בסלון ובחדר הורים מדהים
לא הבנתי מאיכן ? גוגל לא נותן תשובה ל : איוון לוצקי D?COR & PAINT

סגירת החצר. האם הסגירה חוקית, האם הוצא רשיון לסגיר

ביבר הזכוכית
דירה יפה, אלגנטית, מעוצבת בטוב טעם. יש לי קצת קושי עם משטחים כהים גדולים.

תשובה ל-11
אם היית קורא את הכתבה מבלי לזרוק הערות לא לעניין היית רואה שזוהי לא מרפסת אלא חצר שרוצפה כולה...ויפה זה בעיני המתבונן ואם בעלי הבית אוהבים את הריצוף - אשריהם!! בכל מקרה חבל שלא הבנת איפה הזכוכית כי כתוב בגוף הכתבה - המטבח כולו מזכוכית ובחדר השינה נעשה שימוש בדלתות זכוכית ....נסה פעם הבאה לקרוא לפני שאתה משתלח :)

תגובה ל-10
בטח שמותר לסגור פרגולות, כמובן לפי אישורים מתאימים ולפי חוק הפרגולות...אתה מוזמן לבדוק מול הרשות המקומית שלך לכל רשות מקומית חוקים משלה

תגובה ל-8
השטיח נרכש ברהיטי הרמן בחיפה

אני,רק שאלה
מה פשר משטחי הפלסטיק על קירות הבית ? אפילו בשכם ורמאללה זה לא הולך......

חמודה ואנושית
גם אם לא כל הפריטים לטעמי, הרי שהסך הכל חביב. לא כולנו מיליונרים.

הכלב היפהפה גנב לכם את ההצגה...

המרפסת כעורה מכל הכיוונים

סגירת פרגולות - האם מותר?
לענבר. האם ואיפה מותרת סגירת פרגולות בצפיפות כזו? כולל ויטרינות ומעקות גבוהים בצדדים?

איזה כלב מתוק!

מאיפה השטיח הכחול בסלון ?

אני עם תגובה מס' 4
אמנם לא לטעמי, אבל רואים שעשוי בקפידה וחשבו על מרבית הפרטים

תשובה לצופית 4.
צופית לגבי טרנד הבריקים יש הרבה ויכוחים לכאן או לכאן וטוב שכך...כי הרי עיצוב ויופי הם בעיני המתבונן וטוב שלא כולם אוהבים אותו הדבר!!! בבית הזה אין בריקים זה בדיוק אותו חיפוי מקנה סוכר פנלים גדולים עם דוגמה צבועים. לגבי נקיון - נכון צריך לשמור וזה לא מתאים לכל בית אבל בנינו זה הכי פשוט וקל לניקוי, לא צובר שומנים וגם אם כן הכי קל להוריד מזכוכית. ולדאגתך לגבי הבריכה - בוודאי!!!! אוי ואבוי לאלו ששמים משקל כבד ללא בדיקת קונסטרוקטור (גם אם זה על קרקע)

עודף מיותר של דרמטיזציה

לא לטעמי אך עשוי היטב
לא מתחברת לטרנד הבריקים שנקראים חיפוי תלת מימד. אמנם טיפה יותר יפה מטרנד הבריקים העתיקים בדירות מודרניות לא קשורות(אלא אם מדובר בעיצוב אותנטי שאז זה יפיפה). לאמבטיות/ מטבח / משרדים/ לובי/ איזור קטן מעולה אך לשאר הבית בכזו כמות זה קר ומנוכר. יש סוג של חיפוי מסיבים של קנה סוכר שלא נראה כמו בריקים אלא יותר צורות גיאומטריות ויכלו לבחור גם כזה. התוצאה של הבית עם המטבח המודרני והזכוכית (וואולנקות את איזור הכיריים נראה אתגר) , הקירות הלבנים פלוס הבריקים המבריקים ממש לא לטעמי. מצד שני עשוי היטב ונראה מעוצב. אני מקווה שהבריכה עברה אישור קונסטרוקטור

אהבתי רק את הכלב מסוג קאבליר

מדהים ודרמטי!

עיצוב נעים
איני מעיד על עצמי שאני חובב בריקים למיניהם אך חיפוי הקיר בסלון ממש מדהים. גם גוף התאורה בסלון מאוד יפה.. תיהנו מהבית

int(0) cat: 562prof: 0
המלצות נוספות
בודק...