אומנות ושמה ארטיסטו – שיפוצי בוטיק

חברת "ארטיסטו עיצובים" חברה לשיפוצי בוטיק ובתי יוקרה, עומדת בראש 20 שנות ניסון בתחום השיפוצים ומלווה את התהליך באופן אדוק ומקצועי בשאיפה תמידית למצוינות.

מטבח לבן מודרני
אלעד גונן
מירב שלום ואייל שלום

"החברה שלי מתבססת על שם מקצועי ללא רבב, שבניתי בשתי ידיים במשך 20 שנה" אומר אופיר דחבש, מנכ"ל ובעלי החברה. "אני שואף לתת את הטוב ביותר עבור הלקוחות והמעצבים שסמכו עליי והעניקו לי את הזכות לשפץ ולבנות עבורם את הבית. אנחנו הולכים יחד, יד ביד, לאורך תהליך השיפוץ, בסבלנות וברוגע"

סלון מודרני לבן
סלון מודרני לבן

מהי ייחודיות החברה?

"הייחודיות של חברת "ארטיסטו עיצובים" היא העובדה שאני, כמנכ"ל, מעורב באופן אישי, בכל פרויקט ופרויקט, לצד צוות עובדים שמהווים שותפים מלאים ומקצועיים לדרך. הצוות הוותיק ואני צועדים יחד ומקפידים על התמקצעות מקסימלית, השתלמויות והרבה ניסיון שצברנו יחד במרוצת השנים. החברה שמה לה כמטרת על מתן תוצאה מושלמת, לא פחות, ללקוחות ולמעצבים.

 

חדר רחצה דרמטי שחור
חדר רחצה דרמטי שחור

איך אתם שומרים על עדכניות בתחום שמשתנה כל הזמן?

אני מקפיד להישאר מעודכן, חוקר לעומק כל חומר או אלמנט חדש שיוצא לשוק, לומד אותו, מתמקצע ומבין איך להשתמש בו בצורה הטובה ביותר. אני מייחס לכל שיפוץ חשיבות כאילו היה זה הבית שלי , מבין את משמעות התהליך, מעניק יחס אישי, חם ומלא סבלנות ועל ידי כך מייצר שקט נפשי ובסיס ליצירה ועשייה ברוכה אצל כל הנוגעים בשיפוץ.

סלון מודרני
סלון מודרני

מהו מוצר הדגל של החברה?

מוצר הדגל שלנו, בו פתחנו מומחיות ברמה הגבוהה ביותר הן עבודות הגבס המדויקות שלנו, שנעשות ברמת סדר וגימור מהגבוהות בתחום. המקצועיות והניסיון שצברנו במהלך עבודת כפיים של שנים ניכרות בכל עבודה של החברה ומציבות סטנדרט של מצוינות בכל פרויקט ופרויקט.

מטבח לבן מודרני
מטבח לבן מודרני

מהו החזון של החברה?

החזון של חברת " ארטיסטו עיצובים" והשאיפה שלנו, הוא לגרום ללקוחות להבין שתהליך שיפוץ בית לא חייב היות אירוע קשה או תהליך שלילי. גם תהליך של שיפוץ מקיף ומשמעותי יכול להתבצע באווירה טובה ורגועה, בביצוע של בעלי מקצוע שעליהם הם יכולים לסמוך בלב שלם .

מטבח מודרני שחור
מטבח מודרני שחור

איזה טיפ אתה רוצה לתת לקוראים?

הטיפ שאני רוצה לתת למי שחושב או מתלבט האם ומתי להתחיל שיפוץ בבית הוא לחשוב חיובי.

בכל פרויקט יש עיכובים או תקלות בלתי צפויות ועל כן, חשוב מאוד שיהיה לצידכם בעל מקצוע שיכול ומוכן לפתור עבורכם כל בעיה. עוד מילה למעצבים: אל תפחדו להשתולל. תנו דרור לכל החלומות שלכם ושל הלקוחות שלכם בתוכניות ואנחנו נדאג להגשים אותם .

סלון מודרני
סלון מודרני

אופיר דחבש

מיקי כתר מרב ברמן אלעד גונן

אופיר דחבש

אופיר דחבש

אופיר דחבש

אופיר דחבש

אופיר דחבש

אופיר דחבש

אופיר דחבש

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...