ארגון מעצבי הפנים של ישראל: בית מקצועי לצורך אמיתי

ארגון מעצבי הפנים הוקם, כמעט במקרה, עקב צורך אמיתי של העוסקים בתחום. קבוצת פייסבוק, שנפתחה והייתה מקום התייעצות מקצועית ותמיכה חברתית, הציפה צורך אמיתי. בואו תראו איך זה קרה

 

ארגון מעצבי הפנים

 

 

בשעת לילה מאוחרת, בסופו של עוד יום עבודה, אחרי עוד יום ארוך של התנהלות מול לקוחות וספקים, מצאה עצמה מייסדת הקבוצה, מעצבת הפנים שחר הכט, המכהנת כיו"ר הארגון כיום, מחפשת מקום לפרוק. היא מצאה אותו אצל 200 חברי קבוצת הפייסבוק ומתוכן 13 מייסדות העמותה.

 

ארגון מעצבי הפנים

 

ארגון מעצבי הפנים

 

בשיתוף אדוק עם שותפותיה לדרך, חברות הוועד המנהל: עינת צור קיבק, ענת סינואני, רחלי יצחק, אורן לסרי, שרון ברקוביץ ומיקה אלטר, גדלה קבוצת הפייסבוק, שמטרתה להוות בית מקצועי למעצבות ומעצבי פנים. הקבוצה שהפכה קהילה אדוקה ומפרגנת, הובילה להבנה, כי בסופו של דבר כל מעצבי הפנים חווים חוויות דומות, נתקלים בבעיות דומות ובעיקר הובילה להכרה כי רק המעצבים עצמם יוכלו לענות על המכאובים שלהם. הקבוצה גרמה לנו להבין את הכוח של ההתאחדות לטובת מטרה משותפת.

 

ארגון מעצבי הפנים

 

ארגון מעצבי הפנים

 

חדווה אלמוז

 

בתאריך 1.1.18 נוסד רשמית "ארגון מעצבי הפנים בישראל" כעמותה ללא מטרות רווח. הארגון שם לעצמו כמטרה להתאחד ולכונן רגולציה בענף, להעניק קהילה תומכת לכלל המעצבים, להוות גב מקצועי, עסקי, משפטי ואף צרכני בעזרת כרטיס חבר ייעודי, ולהעשיר את חבריו בימי עיון בעלי תכנים עדכניים. החברים בארגון עברו סינון קפדני באשר למקום ועומק לימודיהם בתחום עיצוב הפנים וכן בניסיונם התעסוקתי, וחתומים על קוד אתי בלתי מתפשר אשר נועד להבטיח שחברי וחברות הארגון יפעלו בהתאם לעקרונות והאידיאלים המנחים ויראו לנגד עיניהם את טובת הצרכים של הלקוחות להם הם מעניקים את שירותיהם.

 

ארגון מעצבי הפנים

ארגון מעצבי הפנים

 

מעצב פנים מקצועי, חבר הארגון, בעל ידע וניסיון רבים, יידע לתכנן את סביבת החיים האופטימלית עבור הלקוח שלו, לכונן עבורו את חוויית המשתמש, יעניק לו שקט נפשי ויחסוך לו טעויות, עוגמת נפש ובזבוז כספים מיותר. יתרה מזאת, לקוחות חברי הארגון ייהנו גם הם מהטבות והנחות בלעדיות לחברים.

ארגון מעצבי הפנים

 

ארגון מעצבי הפנים

 

בתאריך ה-26.6.18 נפגשו 300 חברי הארגון לאירוע פתיחת הקיץ של ארגון מעצבי הפנים של ישראל. האירוע התקיים בשיתוף קבוצת "בניין ודיור", ששמחה לתת את חסותה לארגון ולשתף פעולה במטרה חשובה כזו. האירוע התקיים על חוף הים בנתניה, בו ניתנו לחברי הארגון כרטיסי החבר, מדבקות לרכב והרצאה מרתקת.

 

עיצוב טוב הופך את העולם למקום טוב יותר!

 

ארגון מעצבי הפנים

 

ארגון מעצבי הפנים

 

ארגון מעצבי הפנים

 

 

מרכזית
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...