בחירת השף – המעצב גיא סירוטה

מעצב הפנים גיא סירוטה לא שוכח את ההנאה שהפיק מציור ופיסול בילדותו, כיום הוא בעליו של עסק עצמאי לאדריכלות ועיצוב אשר זכה בפרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים.

יואב גורין

מי אני?

שמי גיא סירוטה, בן 38, בעליו של הסטודיו "גיא סירוטה ארכיטקטורה ועיצוב פנים" המתמחה בפרויקטים מכל הסוגים – החל מחנויות, מסעדות ומשרדים ועד וילות ודירות יוקרה. אני בוגר "שנקר", בית הספר גבוה להנדסה ועיצוב, והנדסאי אדריכלות. בעבודה שלי אני מקפיד ללוות את הלקוח משלב התכנון ועד תליית התמונה האחרונה, התהליכים שלי מלווים בהדמיות תלת מימדיות מעוצבות, וכך מתאפשר לי לפסל יחד עם הלקוח את החלל והחלום שהוא רוצה להגשים. אני חושב שבעיצוב חלל חייבים לגעת בהכל ולהתייחס להכל, ושלא מומלץ להפריד אדריכלות מעיצוב ומהום סטיילינג.

מעצב פנים

גיא סירוטה

מעצב פנים

פרויקט הדגל שלי:

"ניהון נו-בה" המסעדה הכשרה של השף שגב משה בפתח תקווה. הפרויקט משתרע על שתי קומות שכל אחת מהן 350 מ"ר. בקומה התחתונה נמצאת המסעדה ובקומה העליונה בר ומתחם לאירועי בוטיק. האתגר הגדול בתכנון היה לשלב שירותים גדולים במעבר בין שתי הקומות, שישמשו את שתיהן מבלי לפגוע בפרטיות של כל קומה בנפרד. בנוסף נדרש היה לשמור על מספר מכסימלי של מקומות ישיבה מבלי לגרוע מהמטראז' שנדרש למטבחים כך שיוכלו להכיל את הציוד הנדרש לייצרת חויית האירוח הטובה ביותר.

מסעדה

"ניהון נו-בה" המסעדה הכשרה של השף שגב משה בפתח תקווה

מסעדה
מסעדה

בקומה התחתונה נמצאת המסעדה ובקומה העליונה בר ומתחם לאירועי בוטיק.

מסעדה

מה רצית להיות כשתהייה גדול?

בילדותי הייתי מצייר, מפסל או יוצר אבל האמת שתמיד חלמתי להיות שחקן או כוכב רוק.

 

הצ'אנס הראשון שניתן לי:

בתחילת דרכי מכר משותף הכיר ביני לבין השף שגב משה שבזמנו חיפש מעצב לדוכנים שלו בשרונה מרקט. כבר במפגש הראשון התחלנו להעלות רעיונות יחד והיתה כימיה מעולה, מאז הספקתי לעצב עבורו מסעדות נוספות כולל "שגב ארט" שקטפה פרסים יקרתיים בתחרויות בינלאומיות, פרס ברונזה בתחרות a design awards ופרס הזהב בתחרות Muse design awards . 

סלון

בתחילת דרכי מכר משותף הכיר ביני לבין השף שגב משה שבזמנו חיפש מעצב לדוכנים שלו בשרונה מרקט.

סלון
חדר שינה

תמיד להעיז. לא לפחד מכישלון. לחשוב מחוץ לקופסא

חדר שינה

הדבר הראשון שאני עושה כשאני מגיע לסטודיו:

קודם כל קפה. אחר כך עובר על מיילים עם משימות, ומחפש השראות וחומרים חדשים – כדי שתמיד יהיה לי את הדלק העיצובי שאני צריך.

 

המנטרה שלי לחיים:

תמיד להעיז. לא לפחד מכישלון. לחשוב מחוץ לקופסא. בסופו של דבר כזה, אין דבר כזה "לא יודע", את מה שלא יודעים תמיד אפשר לחקור וללמוד.

גיא סירוטה

גיא סירוטה

גיא סירוטה
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...