דיזיינר סטורי: הכירו את המעצבת נינה גנין

מעצבת הפנים נינה גנין מקשיבה לרגש ולא לטרנדים חולפים, ומקפידה לשלב בפרויקטים שלה חפצים שמדברים אל הלקוחות באופן אישי

שי אפשטיין

על עצמי

אני מעצבת שעובדת מבפנים, מהרגש, ולא מושפעת מטרנדים. מבחינתי, לכל רהיט בבית יש היסטוריה ולכל חפץ יש משמעות. אנחנו עטופים במזכרות מטיולים בעולם, מההורים שלנו ומתקופות חיים שונות. עיצוב נכון איננו קשור לסגנון, אלא לשילוב בין כל אותם זיכרונות.
הבית הוא המקום היחידי בו אנו יכולים לשלוט על עיצוב הסביבה והתחושה שבו. תרשו לעצמכם לעוף עם הדמיון שלכם, ותהיו גאים בעצמכם ובמה שאתם אוהבים גם אם זה לא באופנה ואף אחד לא עשה את זה לפניכם. אנחנו אינדיבידואלים ולכל אחד מאיתנו צרכים, תחושות ורצונות שונים, ולא ייתכן שכל הבתים יראו אותו הדבר.

נינה בגין

נינה גנין

1

על הפרויקט
התמונה לקוחה מדירת רווק, בגלל המבנה הייחודי של המטבח יש שם הרבה נישות, זוויות וקירות לא ישרים. הדבר החשוב ביותר בתכנון המטבח היה הפונקציונליות שלו. דאגתי ליצור סביבת עבודה בה התנהלות של הלקוח תהיה טבעית, ובחרתי בחומרים הדורשים תחזוקה נמוכה. בחירה לא נכונה של חומרים יכולה אתכם לשעבד לניקיון ותחזוקה שותפת ובלתי נגמרת.

טיפ לעיצוב נכון
המטבח הוא לב ליבו של כל בית. מבחינת פונקציונאלית, המטבח הוא פס ייצור קטן – נכנסים אליו מצרכים ויוצא אוכל. מבחינת העיצוב, הוא סוג של סמל סטטוס, מקור לגאוות הבית. חשוב שיתקבל מטבח מעוצב בדיוק כמו שאתם אוהבים, אולם לא פחות חשוב שיתקבל מטבח נוח, בעל משטחי עבודה נוחים ונגישים, שעשוי מחומרים עמידים, המתאימים להתנהלות בבית.

 

2
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...