האור המושלם: מותג התאורה SORAA הגיע לישראל

תאורה היא הרבה יותר מסתם אור. לתאורה השפעה גדולה על נראות הבית ואפילו על הבריאות שלנו. מותג התאורה האמריקאי פורץ הדרך SORAA הגיע לישראל ומשנה את כל מה שידעתם על בחירת תאורה לבית.

חלל מעוצב

עיצוב תאורה ובחירת תאורה נכונה, הינם חלק משמעותי ובלתי נפרד בעיצוב הבית. עיצוב תאורה נכון מתחיל עוד בתכנון הבית ומסתיים עם ייעוץ והכוונה נכונה לבחירת תאורה איכותית, אשר תשרת באופן מקסימלי את צרכיהם של דיירי הבית. לתאורה יש תפקיד מרכזי בנראות החלל, הפריטים והאווירה בבית. תאורה איכותית ונכונה עושה את ההבדל ומדגישה את יופיו של הבית.

מותג נורות ה LED האמריקאי SORAA הגיע לישראל.
המותג מציע תאורת LED באיכות יוצאת דופן ומעניק יתרונות שלא היו קיימים עד היום בשוק.
עם ה LED של SORAA, ניתן לראות את היופי האמיתי של כל צבע וכל רגע ואפילו לשמור טוב יותר על הבריאות. האור משפיע על חיינו יותר משתיארנו לעצמנו ורק עם SORAA תוכלו לחוות זאת בצורה הטובה והנכונה ביותר.
וילה מוארת מבחוץ
מותג נורות ה SORRA LED, מביא לישראל את איכות התאורה והשפעתה על העיצוב ונראות הבית לרמות חדשות שטרם הכרנו.
SORAA מפתחת ומייצרת את נורות ה LED הטובות בעולם, המבוססות על טכנולוגיית ™GAN ON GAN, פרי המצאתו של פרופ' שוג'י נאקמורה, זוכה פרס נובל ומייסד החברה. טכנולוגיה זו מספקת אור מושלם, חד ומדויק, הקרוב ביותר לאור הטבעי של השמש. אור המאפשר לראות צבעים אמיתיים בצורה המדויקת ביותר, בדיוק כמו שהטבע התכוון, כך שכל דבר בבית נראה טוב הרבה יותר בהשוואה לנורות ה LED רגילות. את ההבדל ניתן לראות מייד, בין אור מושלם לאור רגיל.
עד היום, נורות ה LED הקיימות בשוק היוו פשרה משמעותית בתחום התאורה. הן אמנם חסכוניות בחשמל, אבל מספקות אור באיכות נמוכה מאוד כך שכל דבר נראה עמום ו"עייף" והצבעים נראים דהויים ומלאכותיים. הסיבה לכך היא שנורות ה LED הרגילות סובלות מנחיתות טכנולוגית הנקראת "פערי צבע", כך שהן אינן יכולות להאיר בצורה אמיתית צבעים וגוונים עמוקים כגון אדום וכן לבן. לכן צבעים אלו נראים דהויים ו"עייפים" בתאורת לד רגילה.
עם SORRA זה לעולם לא יראה עמום, דהוי ומלאכותי כמו בנורות ה LED הקיימות. תמיד חד ומדויק, תמיד אמיתי, תמיד מלא חיים.
איכות של לד
 ההבדל בין האור המושלם של SORAA לאור באיכות נמוכה של לדים רגילים
נורת לד
נמאס לכם מנורות שנשרפות במהירות ? הלדים של SORAA עובדים יותר מ 40,000 שעות 
הלדים של SORAA בריאים יותר
 
SORAA הינו הלד היחיד בעולם שאינו פולט "אור כחול" אשר הוכח כמזיק לבריאות !
ל SORAA, יתרון נוסף חשוב אשר יכול להשפיע רבות על חיי כל אחד מאיתנו. מחקרים רבים שפורסמו בשנים האחרונות מצביעים על החשיבות וההשפעה העצומה שיש לשינה טובה על הבריאות והתפקוד שלנו. שינה לא רק עוזרת לגוף לנוח ולהתאושש, היא גם עוזרת למוח לתפקד במיטבו. שינה טובה משפרת את הריכוז, את היצירתיות ועוזרת לנו לקבל החלטות בצורה טובה יותר. נורות ה LED הרגילות פולטות גלים בלתי נראים של "אור כחול" אשר פוגעים בייצור המלטונין בגוף. המלטונין הוא הורמון השינה לו אנו זקוקים כדי להירדם ולישון היטב. כך הופכות נורות הלד הרגילות את ההירדמות לקשה יותר ואת השינה לפחות טובה.
נורות ה LED של SORRA הן היחידות בעולם שאינן פולטות "אור כחול", פריצת דרך טכנולוגית המאפשרת לגוף שלכם ליהנות משינה טובה שהוא כה זקוק לה ומאפשרת לכם לשמור טוב יותר על הבריאות.
נורות ה LED של SORAA נבחרו על ידי המוזיאונים, המסעדות וחנויות המותגים המובילות בעולם, כדי לספק את האור המושלם שיגרום לאומנות, למנות השף ולפריטים השונים להיראות הכי טוב שאפשר.
לדים מאירים את יצירות האומנות
הלדים של SORAA מאירים את יצירות האומנות במוזיאונים המובילים בעולם
תאורת לד להגשת אוכל
עם תאורת הלד של SORAA, המנות המוגשות יופיעו בצבעם המקורי, הכי דומה לאור השמש הטבעי.
  חנות אופנה
הלדים של SORAA בחנויות אופנה מדגישים את הצבע האמיתי של הבגדים, הכי קרוב לאור השמש הטבעי 

 

553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...