השופטים בפרויקט המבטיחים 2018: העורכת הראשית של מגזין בניין ודיור חדווה אלמוז

כאשר מגיע אליכם לקוח חדש ואומר לכם בהחלטיות "אני רוצה בדיוק כזה"...תפרקו לגורמים קטנים את רצונותיו, תרדו אתו לפרטים הקטנים שגרמו לו לרצות בדיוק את מה שהוא רואה ותבטיחו לו שיקבל את אותו דבר עם טוויסט קטן. תעמדו מאחורי המילה שלכם. ההוכחה תתבטא בתוצאה הסופית שתהיה ייחודית , מותאמת לממדים, לתכונות, ולאופיו של הלקוח, אך תמיד יהיה בה עוד משהו ייחודי פרי יצירתכם, כי אתם נועדתם לקדם ולחדש את העיצוב והאדריכלות בישראל.

חדווה אלמוז

העורכת הראשית של מגזין בניין ודיור, חדווה אלמוז

חדווה אלמוז, העורכת ראשית של בניין ודיור המודפס. מלווה את האדריכלות והעיצוב הישראלי שלושים שנה בקירוב. במשך התקופה הארוכה הייתי עדה להתקדמותם, בארץ ובהשפעתם בעולם.  במהלך שנות קיומו של "בניין ודיור", בחרתי, כתבתי וערכתי, כתבות על בתים, דירות, חללים מסחריים, מקומות בידור ופרופילים אישיים של אדריכלים ומעצבים שפורסמו ב"בניין ודיור". אלה, הצטברו והפכו למאגר המתעד את האדריכלות בכלל ואת עיצוב הפנים בישראל בפרט, דבר שהופך אותו לנכס היסטורי, מחד, ואידך, מהווה המגזין גורם ממריץ לחדשנות ורעיונות מקוריים. שנים שאני מראיינת, מבקרת, כותבת, עורכת ובעיקר מעודדת אדריכלים ומעצבים לעשיית מקורית, ייחודית מלווה ברעיונות אישים.

האני מאמין שלך באדריכלות ועיצוב- אני דוגלת ברעיון שאדריכלות ועיצוב פנים זו אמנות. אמנות שמכורח הנסיבות מוגבלת במידה מסוימת  על ידי דרישות וצרכים של הלקוחות, אך עם זאת, כישוריהם של האדריכלים והמעצבים להמציא בכל פעם את הגלגל מחדש, או יותר נכון את הסגנון מחדש, זו גדולתם שבזכותה יש בידם אפשרות לקדם בדרך האבולוציה את האדריכלות והעיצוב בישראל

טיפ אחד שלך למבטיחים– כאשר מגיע אליכם לקוח חדש ואומר לכם בהחלטיות "אני רוצה בדיוק כזה"…תפרקו לגורמים קטנים את רצונותיו, תרדו אתו לפרטים הקטנים שגרמו לו לרצות בדיוק את מה שהוא רואה ותבטיחו לו שיקבל את אותו דבר עם טוויסט קטן. תעמדו מאחורי המילה שלכם. ההוכחה תתבטא בתוצאה הסופית שתהיה ייחודית , מותאמת לממדים, לתכונות, ולאופיו של הלקוח, אך תמיד יהיה בה עוד משהו ייחודי פרי יצירתכם, כי אתם נועדתם לקדם ולחדש את העיצוב והאדריכלות בישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...