לבחור נכון: כך יודעים איך לקנות מזגן

עונת המזגנים כבר כאן וזה הזמן ללמוד איך לבחור מתקין או קבלן מיזוג, וכיצד להינצל מתקלות

מזגן עיליהיופי והביצוע של המזגן חשובים – אבל גם הבטיחות 

 

הלקוח הממוצע מקבל את האינפורמציה על המזגנים מפרסומת, שם עוסקים בעיקר במותג ובמחיר אך כמעט שלא מתייחסים לחשיבות ההתקנה של המזגן ולתקלות אפשריות. חברת בר מערכות, המחזיקה בניסיון רב שנים בתכנון, עיצוב והתקנה של מערכות מיזוג מתקדמות, מגלה לנו מה דרוש כדי לעבור את החום בשלום.

 

ממי קונים מזגן?
בישראל פועלים למעלה מ-5000 אנשי מקצוע העוסקים בענף מיזוג האוויר. כיוון שאין כל תנאי סף לעסוק במקצוע, חשוב מאד לבדוק שלמקום או לאדם ממנו אתם רוכשים את המזגן יש תעודת התאגדות חברה או עוסק מורשה, ביטוחים רלוונטיים וליווי הנדסי. חשוב גם לוודא שהמתקין עבר הכשרות וקורסים רלוונטיים ושהוא בעל רמת מקצועיות מספקת על מנת להתקין לכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
מזגנים ישנים
למניעת תקלות – חשוב לוודא החברה ממנה אתם קונים מהימנה ושהמתקין מוכשר לתפקידו 
ריבוי מזגנים באופן שלא מאפשר גישה למתן שירות
מה יכול לקרות אם המזגן מותקן באופן לא תקני? 
התקנה לא נכונה של מזגן יכולה לגרור בעיות בניקוז המים ובחיבורי החשמל. תקלה קלאסית נוספת היא של בריחת גז. כיוון שמערכת הגז במיזוג האוויר פועלת מעגל סגור, חיבורי צנרת שאינם מושלמים ואטומים, יכולים להביא להתנדפות של גז הקרר מן המערכת.
מזגנים ישנים
תלייה לקויה של יחידה חיצונית שהובילה לנפילתה
חוטי חשמל
חיבורי חשמל חשופים שמחוברים על גבי ניקוז המים – הדבר יכול להוביל לקצר ואף לשריפה
יש על מי לסמוך?
חשוב לזכור כי לצד החברות והמתקינים אשר נוהגים בחוסר יושר, ישנן חברות שהמקצועיות הן נר לרגליהם. חברות אלו, עמן נמנית גם בר מערכות, הקימו לפני מספר שנים את התאחדות קבלני מיזוג האוויר והחימום בישראל. מטרת ההתאגדות היא להבטיח התקנה מהימנה של מזגנים, ולמנוע תקלות שיכולות לעלות ללקוח בהרבה כסף ועוגמת נפש.
צנרת מזגנים
צנרת לא מוגנת בתוך הקיר
חיווט חשמל מזגנים
חיבורי חשמל חשופים בגג בניין – ההתאגדות מבקשת למנוע מקרים כאלה בדיוק
553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...