יחי ההבדל הדק- גרניט פורצלן הקולקציה הדקה

אריחי גרניט פורצלן נחשבים מזה שנים ללהיט בעולם הקרמיקה. המהפכה הזו מתרחשת בעיקר תודות לאיכויות החוזק והעמידות שלהם. לפניכם כל מה שצריך לדעת על גרניט פורצלן אריחים דקים.

אריחי גרניט פורצלן נחשבים מזה שנים ללהיט בעולם הקרמיקה. המהפכה הזו מתרחשת בעיקר תודות לאיכויות החוזק והעמידות שלהם. פרט לכך, אריחים אלה מגיעים במגוון של גדלים, עיצובים וסגנונות, המאפשרים להתאים אותם לכל חלל ולכל צורך, ולמעשה הופכים אותם לאלמנט על זמני בכל בית. בשל הפופולריות הרבה שלהם, בשנים האחרונות ניתן גם למצוא אריחים דקים מסוג גרניט פורצלן, שמספקים לחדר מראה מלוטש ואלגנטי יותר. לפניכם כל מה שצריך לדעת על גרניט פורצלן אריחים דקים.

ראשית בואו נבין מהם אריחי גרניט פורצלן?

אריחי קרמיקה עשויים ממשפחה שלמה של חומרים, אחד החומרים שמהם האריחים מורכבים הוא הפורצלן או בשמה האחר – חרסינה. אריחי קרמיקה מפורצלן עמידים יותר מפני שבירה ושחיקה לעומת חומרים אחרים. מלבד עמידות בפני שחיקה, הם גם רגישים פחות לטמפרטורות קיצוניות וסופגים פחות. אריחי גרניט פורצלן אינם מכילים גרניט. חשוב לדעת, השם גרניט התווסף להם על מנת להדגיש את חוזקם ועמידותם הרבה של סוג האריחים הללו. אריחי גרניט פורצלן הם למעשה אריחי קרמיקה, אבל בשימוש מקובל בעברית נהוג להפריד בין אריחי גרניט פורצלן לאריחי קרמיקה שאינם עשויים מפורצלן.

מטבח אבן איטלקי

בחסות חלמיש

מטבח אבן איטלקי

גרניט פורצלן אריחים דקים: מהו גודל האריחים?

באופן כללי, אריחי גרניט פורצלן מגיעים במגוון של גדלים שונים, כך שניתן להתאים אותם בקלות למגוון של חללים ושימושים שונים. עם זאת, כאשר אנו מדברים על גרניט פורצלן אריחים דקים, לרוב מדובר באריחים שהעובי שלהם הוא 3 מ"מ בלבד. על אף שהעובי הזה גורם לאריחים להישמע דקיקים ושבריריים למדיי, חשוב לדעת כי על אף הדקיקות שלהם, אריחי הקרמיקה הללו בכל זאת נחשבים לעמידים וחזקים במיוחד, כך שניתן לעשות בהם שימוש למגוון של מטרות שונות.

מטבח קלאסי מעוצב

בחסות חלמיש

מטבח קלאסי מעוצב

למה משמשים אריחים דקים מסוג גרניט פורצלן?

אריחי גרניט פורצלן דקים מגיעים במגוון של צבעים, טקסטורות, עיצובים ורמות גימור, ולכן הם יכולים לשמש כאמור למגוון של צרכים שונים, בהתאם למטרה או למראה שאנו מעוניינים להשיג בחלל החדר. בין היתר, האריחים הללו יכולים לשמש לצורך חיפוי קיר (הן בתוך מבנים, כחיפוי פנים, והן מחוצה להם, כחיפוי חוץ), ריצוף, חיפוי משטחים במטבחים ובחדרי האמבטיה, חיפוי משטחים של רהיטים ועוד. האריחים למעשה משמשים כאלמנט דקורטיבי, שלא רק מספק לאלמנט שאנו מחפים המון סטייל, אלא גם מגן עליו מפני חום או קור קיצוניים, לחות, רטיבות ועוד. במילים אחרות, מדובר באריחים שיכולים לשמש גם כאלמנט עיצובי וגם כאלמנט פרקטי כמעט לכל חלל או צורך- והיתרון הגדול כאמור,  ניתן להדביקם על אריחים קיימים לקבלת מראה עיצובי אחיד, ולמרות עוביים הדק של אריחי הקרמיקה, הם מצטיינים בעמידות גבוהה.

גרניט פורצלן

בחסות חלמיש

גרניט פורצלן

האם אריחי גרניט פורצלן דקים דורשים תחזוקה מיוחדת?

בדומה מאוד לאריחי גרניט פורצלן בעובי רגיל, גם אריחי הגרניט פורצלן הדקים נחשבים לקלים מאוד לתחזוקה, ואף לפשוטים במיוחד להתקנה. ההבדל המהותי בין אריחי גרניט פורצלן עבים לדקים, נעוץ אך ורק במראה שלהם.

 

רוצים לראות במו עיניכם אריחי גרניט פורצלן דקים ? היכנסו לסניפי חלמיש, ובואו לראות מקרוב מגוון עצום של דגמים וטקסטורות, שיוסיפו לכם הרבה יופי ופונקציונליות לחיים.  יחי ההבדל הדק כבר אמרנו?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...