מחפשים יועץ משכנתאות? הכירו את אבי שתווי, יועץ משכנתאות מומחה

רכישת דירה היא צעד מרגש אך הוא מצריך גם השקעה כלכלית משמעותית. אבי שתווי, יועץ משכנתאות מומחה יאפשר לכם לבנות מסלול משכנתא הנכון לכם בדיוק

רכישת נכס היא צעד מרגש ומשמח במיוחד אך הוא טומן בחובו גם השקעה כלכלית משמעותית. כשמדובר בהחלטה כל כך חשובה, אשר צפויה להשפיע רבות על המשך חייכם, חשוב שתפעלו בחוכמה ותיעזרו בייעוץ מקצועי שיאפשר לכם תכנון נכון של לקיחת המשכנתא, תהליך המחייב הבנה מעמיקה בתחום לצד שליטה בבירוקרטיה הרבה הכרוכה בו.

מה זה יועץ משכנתא ולמה צריך אותו?

יועץ משכנתאות מלווה את כל התהליך המימוני מול הבנקים, מסביר ללקוח על כל מסלול ומרכיב עבורו את המסלול הנכון ביותר עבור צרכיו ויכולותיו הפיננסיות. הוא מנתח את צרכי הלקוח ומציג עבורו את תנאי המשכנתא המדויקים עבורו, מבחינת המסלולים המתאימים לתא המשפחתי וקבלת העסקה הטובה ביותר מהגוף המממן. ליווי של יועץ משכנתאות מנוסה בעת רכישת נכס מאפשרת לרוכשים לקבל את התנאים הטובים ביותר עבור המסלול הנבחר, חוסך את תהליך הפגישות המייגע מול הבנקים ודואג לקבלת הריבית הכדאית ביותר. אז מדוע לא להסתפק ביועצי הבנק, אתם שואלים? התשובה פשוטה: ליועצי הבנק אין את הזמן ו/או את האינטרס המלא לספק ללקוח את המסלול הטוב ביותר בתנאים הטובים ביותר – כאן נכנס יועץ המשכנתאות אשר מלווה את הלקוח ומתאים עבורו את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

ייעוץ משכנתאות
מחפשים יועץ משכנתאות? הכירו את אבי שתווי, יועץ משכנתאות מומחה
כל הסיבות לבחור באבי שתווי כיועץ משכנתאות
אבי שתווי - יועץ משכנתאות
אבי שתווי - יועץ משכנתאות

אבי שתווי – יועץ המשכנתאות שלכם

נעים מאוד, אבי שתווי, מומחה לניהול כספים (CFO) במיקור חוץ. ב-20 השנים האחרונות אני מכהן כסמנכ"ל כספים של חברות הMIDDLE MARKET-  ויועץ משכנתאות מומחה. במהלך שנותיי הרבות בתחום למדתי להכיר את תחום המימון בארץ על בוריו וביססתי קשרים מול חברות גדולות, המאפשרים לי לקבל הטבות ותנאים אטרקטיביים עבור לקוחותיי. הניסיון והידע הרב שצברתי במשך שנים במקצוע מאפשרים לי להרכיב עבורכם את המשכנתא המדויקת עבור המידות והצרכים שלכם. בזכות משכנתא המתאימה לכם אישית תוכלו לחסוך סכומי כסף גדולים ולהפוך את התהליך המפרך בדרך לנכס, לקל הרבה יותר. הקשרים אותם יצרתי במהלך שנים רבות של עבודה בשוק המימון בישראל, מאפשרים לי לקבל תנאים טובים יותר עבורכם. אתם מוזמנים להיפרד לשלום מהבירוקרטיה המסובכת, הניירת הרבה וכאבי הראש והתקדמו למשכנתא חכמה בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

למידע נוסף הכנסו לאתר של אבי שתווי >>

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

int(0) cat: 734prof: 0
המלצות נוספות
בודק...