שיש במלוא תפארתו: הכירו את אולם התצוגה החדש של שיש גלאור שנפתח במודיעין

אולם התצוגה החדש של שיש גלאור שנפתח במודיעין, הוא בשורה לכל מי שחולם לעצב את הבית. שיש היווה מאז ומתמיד סמל לעושר ויוקרה, בעבר השיש הופק מחומר גלם טבעי ע"י חוצבי וסתתי האבן. היום, באולם התצוגה החדש של חברת שיש גלאור, ניתן לצפות גם בשיש שנוצר בעקבות פיתוח טכנולוגי מתקדם.

אלעד גונן

בעבר, מזה אלפי שנים ועד לתקופתנו, יופיו ויוקרתו של השיש, הופקו על ידי בעלי מקצוע מאומנים. הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה על פיתוח חומרים חדשים בתחום השיש.

כיום ענף השיש עשיר גם בהיצע גדול של חומרים מתועשים מסוגים שונים, שמעבר ליופיים הם פונקציונאליים מאוד ומותאמים לשימושים שונים, כגון: מטבחים, חדרי רחצה, חיפוי דקורטיבי של קירות, חיפוי בריכות שחיה וריצופים שונים כולל כאלה שנראים כמרחפים.

בזכות מסורי גשר ומכונות חיתוך CNC וWaterjet מהמתקדמות ביותר בעולם, שבהדרגה החליפו את הפטיש והאזמל, הביצועים מהירים ומדויקים ומאפשרים ליצור וליישם כל רעיון גם אם הוא יוצא דופן או מורכב.

אולם תצוגה של שיש

כיום ענף השיש עשיר גם בהיצע גדול של חומרים מתועשים מסוגים שונים

אולם תצוגה של שיש
שיש כחול
שיש כחול

מבחר עצום של דגמים קלאסיים ועכשוויים שעד היום לא הוצגו בארץ בצורה כל כך מרשימה, מוצג באולם התצוגה החדש של חברת שיש גלאור שהוקם ועוצב במודיעין.

החברה, שהחלה את פעילותה לפני שישים שנה במפעל משפחתי קטן שהוקם בשכונת תלפיות בירושלים, מנוהלת היום על ידי יצחק גלאור, דור שני במשפחת היזמים, שבמשך ארבעים שנה צבר ידע וניסיון. הצטרפותו של אביעד גלאור, לניהול החברה כבן הדור השלישי, חיזקה את השליטה והמקצועיות של המשפחה. שלושת הדורות, יצרו חברה עדכנית ומתקדמת, שמבוססת על ידע נצבר, מקצועיות וניסיון של עשרות שנים.

ההכרות המקצועית עם החומרים יחד עם כלי עבודה ויישום מהמתקדמים בעולם, מאפשרת למקצועני חברת שיש גלאור למקסם ולפרוץ את גבולות היצירה. מאלמנטים בסיסים וקלאסיים ועד פרויקטים מורכבים, פרי דמיונם של אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים.

מקצועני שיש גלאור התורמים מניסיונם למימוש חלומם ורצונם של הלקוחות, עושים זאת על הצד הטוב והמקצועי ביותר תוך מתן דגש על איכות מקסימלית, מציאת פתרונות פרקטיים ושירות ללא פשרות.

אולם תצוגה של שיש
אולם תצוגה של שיש
אולם תצוגה של שיש
אולם תצוגה של שיש
שיש במודיעין, משטחים, שיש שלור
שיש גלאור

אולם התצוגה החדש של שיש גלאור שנפתח במודיעין, הוא בשורה לכל מי שחולם לעצב את הבית.  לאדריכלים ולאדריכליות, למעצבים ולמעצבות, מאזור מודיעין ומכל רחבי הארץ,  עוצב מקום מיוחד בו יתאפשר להם לשבת עם לקוחותיהם בפרטיות הנדרשת, תוך שהם נעזרים במבחר עצום של דוגמאות שירחיבו את דעתם, יכוונו אותם ליצירת חיבורים מעניינים ויופייה של התצוגה יעניק להם השראה. 

אולם תצוגה של שיש
אולם תצוגה של שיש

מן הראוי לציין שאולם התצוגה המשודרג משקף את יכולות החברה ומאמת את מעמדה הגבוה בתחום השיש שמתבטא הן במבחר וברמה המקצועית והן במחירים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...