10 רעיונות לעיצוב חדר שינה בלי לקרוע את הכיס

התקציב נגמר בעיצוב הסלון ומטבח, אתם גרים בדירה שכורה, או סתם לא בא לכם לקרוע את הכיס - לפניכם 10 רעיונות לעיצוב חדר שינה במינימום הוצאה

קאנבה

אם אתם נוהגים כמוני, יוצאים מחדר השינה בבוקר וחוזרים אליו רק בסוף היום, יש הגיון בכך שלא בא לכם לקרוע את הכיס בעיצוב חדר השינה, אבל בכל זאת זה ממש כיף לפקוח את העיניים בחדר שנראה טוב וללכת לישון בסביבה שיש בה  אווירה נעימה, איך עושים את זה? הרבה דמיון, קצת יוזמה, מי שרוצה יכול גם להשקיע בעשה זאת בעצמך ובעיקר ללכת על מה שאתם אוהבים. כי בחדר שינה לא צריך הרבה, ממילא המיטה תופסת את רוב שטחו של החדר. אז בואו קודם כל נתמקד במיטה. בטוח לי שמהרשימה של 10 רעיונות לעיצוב חדר השינה, לפחות אחד יתפוס לכם את העין.

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

מזרון עבה על רצפת פרקט, מצד אחד ארגז משוחזר ומצד שני סל נצרים מעל המיטה נישה לספרים

11

1. ציירי לך …גב מיטה

שאלה ראשונה: לאיזה צורך נדרש גב מיטה ? תשובות: ליצור מסגרת, ליפות את החדר ולהשעין עליו את הכרים. שאלה שנייה: מאיזו סיבה גב המיטה לא יכול להיות הקיר? התשובה: יכול וגם יפה ממש כמו שנראה בתמונה. מציירים מלבן ברוחב המזרן שמונח על הרצפה ובגובה שעולה מהכרים הנשענים,  בוחרים בצבע אהוב עליכם , מחזקים אותו ונותנים לו נוכחות מכובדת באמצעות אקססוריז ומשקיעים את המינימום בשמיכות ובמצעים.

למדריך עיצוב חדרי שינה – לחצו כאן >>

 

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך
5

2. מיטה מסודרת+ טיפ של מלון בוטיק

אם התרגלתם לכך מזמן שירותכם הצבאי, או שסתם חשוב לכם לסדר את מיטה בבוקר, זה הפתרון האידיאלי בשבילכם: כיסוי מיטה צבעוני שמכסה את כל המיטה ומגיע עד הרצפה. גב המיטה לוח עץ או כל חומר אחר צבוע, שתי כונניות לבנות והכול נראה נהדר. כאן מגיע הטיפ…במקום להשקיע ברצפת פרקט עץ טבעי, לכו על לוחות OSB צבעו אותם בלכה שקופה ויש לכם חדר שינה שמזכיר מלון בוטיק

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

על רצפת לוחות סיבי עץ דחוסים מיטה עם כיסוי פרחוני שמגיע עד הרצפה

4

3. חדר שינה ממוחזר 

חוזרים להשעין את הכרים על הקיר, אלא שהפעם מדובר בלבני שמוט מפירוק. לצד המיטה שני ארגזים האחד ניצב לגובה והשני מונח על הצד, אלא הפכו לכוננית לילה +מקום אחסון לכרים נוספים. רוצים להשלים את המראה באמצעות אקססוריז ?…שוק הפשפשים מחכה לכם, מכשיר טלפון ישן ומנורת שולחן של פעם ישלימו את האווירה הנוסטלגית

 

לעוד כתובת עם חדרי שינה מעוצבים – לחצו כאן >>

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

חדר שינה עם קיר בריקים מפירוק ושתי כונניות שהיו פעם ארגזים

2

4. מיטה פרקטית 

מיטה נועדה לשינה ולעוד כמה דברים אבל אם רוצים להוסיף לה אלמנט פרקטי, לכו על מיטה שהרווח בין המזרן לרצפה נוצל למגרות ומקומות אחסון, ככה תחסכו בשטח ארון הבגדים, הנעליים, ארגז מצעים או עוד אלף ואחד דברים שאף פעם לא מוצאים להם מקום בבית.

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

מיטה עם מגרות אחסון מתחת למזרן

3

5. קליל, ירוק והכי טבעי

אם התברכתם בידיים יצירתיות ובה לכם להשקיע כמה דקות, עומדות בפניכם שתי אפשרויות, האחת למצוא משטח העמסה עשוי עץ ובאמצעות שיוף (שלא יהיו קוצים) וקצת לכה מט תהפכו אותו לגב מיטה קליל ואוורירי. לכך תוסיפו גרלנדה שתשחילו אותה בין סורגי המשטח והנה לכם מיטה מגניבה, תוסיפו לזה סלים מנצרים, עציצים ירוקים וגוף תאורה עשוי נייר ממוחזר, ויש לכם חדר ירוק ממש כמו לישון בטבע. האופציה השנייה, תנו לנגר, בתמורה לכמה שקלים בודדים שיבנה לכם סולם עץ. והשאר כמו באפשרות הראשונה.

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך
1

6. משרד בלי פינת עבודה

השקעתם במיטה עם גב מיטה מובנה, צבעתם את הקיר בגוון ירקרק רגוע ואז הגעתם לשלב של בחירת כוננית ללילה מתאימה. בקטע הזה אפשר להתפשר ובמקום להשקיע בכונניות מעוצבות במיוחד לחדר שינה, תעשו טוויסט קטן ותחשבו על ארון מגרות קטן מיועד למשרד. מצד שני, סולם מדפים שגם הוא צבוע לבן, מקום קלאסי לספרים, קישוטים וגם להניח עליו את שלט הטלוויזיה, משקפיים, ספר או כוס מים.

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

חדר שינה לבן עם שמיכה וכרית בוורוד ליד המיטה ארון מגירות משרדי

10

7. ישנים בצימר כל השנה

החופשה בבקתת העץ השאירה לכם טעם של עוד?  רוצים לשוב ולחוש בחמימות הנעימה ובריח של העץ. על תחסכו מעצמכם את התענוג, בהשקעה יחסית לא גדולה, תוכלו לחפות לפחות קיר אחד בלוחות עץ שיגיעו עד התקרה. ככה תחסכו גב מיטה ותיהנו כל השנה מרוב היתרונות של חופשה בצימר .

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

קיר בחדר שינה מחופה בלוחות עץ

6

8. תיבת הפתעות וסולם חלומות

דיברנו בהתחלה שלעיצוב חדר שינה בלי לקרוע את הכיס כדאי שיהיה קצת דמיון, אז הנה ניצב בפניכם אתגר. בתמונה רואים מיטה קומפלט עם גב מיטה. אבל משני הצדדים שלה שני פריטים שלמעשה עושים את העיצוב. בצד אחד ארגז עץ גדול שמשמש גם כמקום אחסון ומצד שני, סולם, פשוט סולם עץ צבוע בשחור. אוהבים? עכשיו תדמיינו שבמקום ארגז העץ מונחת שם תיבת נסיעות בסגנון ישן, המזוודות הגדולות שהיו נהוגות פעם בתקופה שלא שילמו על משקל עודף, זו יכולה להיות מזוודה אחת או כמה מונחות אחת על גבי השנייה

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

מיטה לבנה כשמצד אחד שלה ארגז עץ ומצד שני סולם צבוע שחור

8

בונוס- גורם להשראה 

שלוש מזוודות של פעם, אותם אפשר למצוא בשוק הפשפשים, ותתפלאו לדעת שאפשר גם להשיג מזוודות חדשות במראה של פעם שנועדו מלכתחילה לעיצוב פנים.

שלוש מזוודות ישנות משמשות לאחסון ופריט בעיצוב פנים

970X647 תמונה לתוכן הכתבה חדש (41)

9. אוספים וחוסכים 

תחליטו שהעיצוב המועדף עליכם בחדר השינה שלכם יהיה בסגנון אקלקטי. מאותו רגע, אתם רשאים אסוף פרטים שיכולים להגיע ממקורות שונים, ארון של הסבתא, קופסאות קרטון שהיו לכם בחדר הילדים בבית ההורים, שידת עציצים שמצאתם בחצר וכל מה שיראה לכם יפה ומועיל תשלבו בחדר השינה, כשאת כולם אתם משלבים על רקע של צבע מעורר השראה ויוצר אווירה. והנה יש לכם חדר שינה בעיצוב אקלקטי

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך

חדר שינה בסגנון עיצוב אקלקטי

7

10. לומדים חסכנות מהיפנים 

הפתרון האקלקטי שהוצג לכם לחדר תצוגה רעשני מדי, עמוס ולא מתאים? אוהבים חדר שינה שקט שבפתחו חולצים את הנעליים כפי שנוהגים היפנים? תבחרו בסגנון עיצוב יפני, פשוט, רגוע ולא בזבזני. שוב יכולים לבוא לעזרתכם משטחי העמסה הפעם כבסיס למזרן. אם תרצו תוכלו להמשיך אותם כמדפים צמודים למיטה, תוסיפו שני מנורות עשויות נייר אורז או זכוכית חלבית, (אם תרצו להשקיע) והנה יש לכם חדר שינה בסגנון יפני….אוַֹיאסוּמינַאסי, – פרוש: לילה טוב ביפנית.

עיצוב חדר שינה בתקציב נמוך
9
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...