מיחזור מעוצב: מה עושים עם דיסקים ישנים?

שעון קיר, תחתית לקפה, ואפילו סימניה לארון בגדים - 7 רעיונות מדליקים לשימוש חוזר בדיסקים מיותרים

רעיונות מיחזור לאורגניים

גוזרים דיסקים לחתיכות קטנות, ומדביקים אותן עם דבק חם על עציץ, כמו עבודת פסיפס. שותלים בפנים עציץ תבלין ריחני ומניחים על אדן החלון.

יצירה עם דיסק

 

יצירה עם דיסק

 

רעיונות מיחזור לדייקנים

מוצאים באינטרנט תמונה של שעון בסגנון הרצוי, מדפיסים אותה בגודל 12X12 ס"מ, מדביקים על הדיסק עם דבק סטיק ומחברים מנגנון של שעון.

יצירה עם דיסק

 

יצירה עם דיסק

 

רעיונות מיחזור למשכימי קום

רוצים משהו טוב ליד הקפה? אם קמתם מוקדם, אז יש לכם זמן לגזור פיסת בד בגודל של דיסק, להדביק אותה בעזרת דבק מוד פודג' על דיסק ישן, וליהנות מתחתית מגניבה לכוס. שימו לב: יש למרוח את המוד פודג' בעזרת מברשת הספוג גם על הדיסק וגם על הבד, כדי ליצור מעליו שכבת הגנה.

יצירה עם דיסק

 

יצירה עם דיסק

 

רעיונות מיחזור לפרקטיים

יש לכם הרבה בגדים בארון? רוצים לשמור על סדר? גזרו דיסק ישן כך שיתאים למוט התלייה בארון שלכם, כתבו עליו בטוש לא מחיק את סוג הבגד, וחלקו את ארון התלייה למחלקות. עכשיו יהיה פה הרבה יותר מסודר!

יצירה עם דיסק

 

יצירה עם דיסק

 

רעיונות מיחזור לרגשנים

רוצים תמונה של הקטנצ'יק על המדף או על שולחן העבודה? למה לקנות מסגרת אם אפשר פשוט להוציא מהמגירה קופסת דיסקים ישנה, לחבר את המכסה שלה הפוך (לפרק ולהרכיב הפוך), ולהכניס תמונה חמודה.

יצירה עם דיסק

 

רעיונות מיחזור למשקיענים

לוקחים דיסק ישן, מדבקות, רקעים, וושי טייפ, תחרה, או כל חומר יצירה אחר שבא לכם, מדביקים על הדיסק, קושרים סרט יפה ונותנים מתנה לסבא וסבתא. התרגשות מובטחת!

יצירה עם דיסק

 

רעיונות מיחזור לסורגים

אוקיי, השתמשנו בכל הדיסקים. מה עכשיו עושים עם הקופסה הזאת? אם אתם מהסורגים, אתם בטח מכירים את החלק המעצבן שבו כדור הצמר מתפרק או נקשר בעצמו. השחילו כדור צמר או חוט על המוט שמחזיק את הדיסקים בקופסה, נקבו חור קטן במכסה, ומשכו דרכו את החוט. לא יסתבך יותר, בדוק.

יצירה עם דיסק

DSC_0133-234-1.jpg
DSC_0133-403-1.jpg
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...