הלילה הזה כולו לבן: 5 פריטים צחים המשדרים רומנטיקה כפרית

אומנם לבן ורק לבן, אבל מחדר השינה ועד המטבח והסלון, כשהבית מתכבד במונוכרומטיות לבנה, עדיין נשמרת החמימות הביתית הרומנטית. בואו תראו איך עושים את זה עם הסטייל הנכון

הצבע הלבן הוא התפאורה המושלמת לכל הריהוט והפריטים בבית, ולא בכדי נצבעים רוב הקירות בצבע הזה. אבל ללבן יש משמעות הרבה מעבר להיותו רקע ניטרלי. צחותו ופשטותו מסמלות טוהר והניקיון, רוגע ושלווה, ובית שמרביתו לבן נראה גדול, מרווח ומואר יותר. לקראת שבועות, חג הנצבע לבן בלבוש, במאכלי החלב ובתחושה הכללית, סיירנו ברחבי הבית, ומצאנו את הלבן שיעשה לנו חג שכולו רומנטיקה כפרית והרמונית.

 

במטבח: חזיתות ארונות וכיסאות


במשק חקלאי המצטיין בשקט, שלווה והמון טבע, תוכנן בית שישתלב עם הטבע. באזור הציבורי תקרת העץ הגבוהה מודגשת בעץ גושני צבוע לבן, הוויטרינות בהירות, והמטבח עצמו מתבסס על הצבע הלבן עם משטחי עבודה מעץ ליצירת אווירה חמימה וכפרית.

 

אדריכלות ועיצוב: יניב סלומון, סלומון אדריכלים. צילום: רן ארדה

 

 

בחדר המגורים: ספה רכה


בסלון שבו שולט לבן מונוכרומטי לצד שחור מצטרפים נגיעות של צהוב ורצפת עץ אלון בגוון טבעי. הספה הרכה מלאת הבדים, הכריות סביב וגם הווילון העשיר מייצרים תחושה נעימה בסלון, המוקף חלונות ופתחים גדולים, מביא את החוץ והטבע פנימה ותורם לתחושת הדינמיות.

 

עיצוב: ליאת ברנד. צילום: הגר דופלט

 

 

בחדר השינה: סטייל בארונות


בחדר שינה בבית פרטי, שבו מקום מרווח במיוחד, תוכנן חדר ארונות בסגנון כפרי רומנטי, עם שפע אלמנטים מעודנים, המשתלבים עם הקונספט של הבית. גם על המראה הגדולה הממוקמת בחדר פיתוחים באותו סגנון, ואלה יוצרים יחד אלגנטיות מרשימה ועשירה, שתמיד באופנה.

 

עיצוב: שירלי דן. צילום: שי אדם

 

 

בחדר הילדים: לבן על לבן


חדרי נסיכות לבנות הקטנות לא חייבים להיצבע בנגיעות ורודות או סגולות. הורים ביקשו לבנותיהם חדרים אלגנטיים, רומנטיים ולבנים, וכך נבחר ריהוט בצבע לבן, נוספה טקסטורה באמצעות וילון, כילה ושטיח פרוותי, וטפט פרחוני מוסיף עדינות משלו.

 

עיצוב: חגית בכר. צילום: אבי קבלו, פריזמה צלמים

 

 

בחדר הרחצה: אסתטיקה עוצמתית


דירה שמתחם נוגה ביפו תוכננה במגמה לפתוח אותה לאור טבעי וליצור בה תחושת מרחב. לצד אלמנטים תעשייתיים ותיקוני ריצוף, דלתות מפירוק וקיר כורכר חשוף ניתן לה נופך עכשווי באמצעות ריהוט וסטיילינג, ריצוף ובחירה של אלמנטים בהירים המשדרים עוצמה אסתטית.

 

אדריכלות ועיצוב: שלומית ממון זרצקי, דני מקוב, ארז יצחק. צילום: שי בן אפרים

 


עוד עיצובים בלבן:

דו קרב: בית לבן – מעוצב או מיותר?

לבן על לבן

לבן, אפור ועץ: בית מודרני בסגנון כפרי

בית לבן וילדים קטנים?! מסתבר שאפשר

 

בדרך אל הכפר
2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אסתטיקה עוצמתית בחדר הרחצה???????

מדהים , מקסים, מהמם, מושלם

int(0) cat: 607prof: 0
המלצות נוספות
בודק...