הצעקה האחרונה בעולם הפחים

בואו איתנו לצמצם פערים ולגלות את השיק שבפחים. צורות, צבעים, שימושים ופטנטים רבים שנכנסו לשוק מקפיצים את הפחים לפריט אופנתי לכל דבר

למי מאיתנו אין פח זבל? אם אתם נמנים בקבוצת האנשים שמצפינה את הפח מתחת לכיור בארון – הכתבה הזאת בשבילכם! בואו איתנו לצמצם פערים ולגלות את השיק שבפחים. צורות, צבעים, שימושים ופטנטים רבים שנכנסו לשוק מקפיצים את הפחים לפריט אופנתי לכל דבר, כך שאין סיבה שתישארו מאחור. יצאנו לשטח לבדוק מה חדש בתחום הפחים!

פח זבל אדום

פח אדום NewIcon מקולקציית פחי פדל החדשה של Brabantia  – חמש מידות 13 צבעים – יבואן  BRASS – way of  life (צילום: יח"צ)

"זה שמדובר בפח לא אומר שצריך להחביא אותו, הוא יכול בהחלט לעמוד במטבח או בכל חלל עבודה" מספר לנו מנהל השיווק של BRASS – way of  life, ואכן, הודות לצורות וצבעים נועזים, פח אלגנטי במטבח עשוי לתת לחלל  טאץ' אחר בייחוד כקונטרה לרקע. פח אדום לדוגמא על רקע ארונות לבנים יכול לייצר עניין בחלל. "אחד מהמרכיבים שאנחנו לוקחים מאוד בחשבון הוא פתיחה וסגירה שקטה של הפח, הודות למכסים מתוחכמים שנפתחים בלחיצה או פחי פדל חדשים בעלי סגירה איטית ושקטה". אם פעם הפח היה נסגר בנפילה מרעישה של המכסה היום ניתן לצפות מהפחים ליותר אלגנטיות נימוס, ובעיקר ניקיון. דבר נוסף שמאפשר את המראה הנקי הוא הסתרת השקיות על ידי מנגנון פנימי.

 

פח כסוף

פח טאץ אובלי Brabantia, יבואן  BRASS – way of  life (צילום: יח"צ)

מגמה נוספת שניתן לזהות מתקשרת לגודל הפחים, בעוד הישראלי הממוצע הולך ומגדיל את נפח הצריכה ובהתאם האשפה הביתית גודלת – הפחים הופכים לגדולים ודומיננטים יותר. מראה מבריק בעל השתפקות מאפשר משחק עם אלמנטים שכנים, כגון העציץ בתמונה.


 טרנדים חדשים

חברת דומיסיל, המתמחה בפרזול איכותי ופתרונות פרקטיים לבית, מציגה קולקציית פחים צבעונית מבית המותג הבינלאומי EKO. לפחים טכנולוגיה ייחודית של ספיחת פחם הסופגת את הריחות. הפח מורכב ממיכל פנימי עשוי חומר פולימרי איכותי אותו ניתן לשלוף לצרכי ריקון. בזמן הסגירה, וגם כאן, מכסה הפח אינו נטרק אלה נסגר בצורה איטית ואלגנטית.

פחים שונים
קולקציית הפחים החדשה של דומיסיל
ועם כל זה לא מספיק לכם, BRASS – way of  life משיקים פחים בעיצוב של מעצבים מפורסמים! אחת מהן היא אורלה קיילי, מעצבת מפורסמת של מוצרים לבית, אשר ממש מתייחסת לפח כמוצר עיצובי ובעזרת איורים קייציים ושימוש בצבעים למכסה ושחור ולבן לגוף הפח, מייצרת מוצר לתצוגה של ממש.
 פחים מעוצבים
 פחי פדל אורלה קיילי Brabantia , יבואן  BRASS – way of  life . צילום: יח"צ
אבל, אם אתם הטיפוס הקלאסי שמאמין במכסה ושקית, ועדיין שומרים אמונים לפח מתכת ישן וטוב, תשמחו בוודאי להצטייד בפחים של איקאה, שמחזירים אותנו אחורה בזמן ומזכירים שגם בפשטות מתחבא לו יופי.
פח זבל מפח
כמו בכפר, הפחים של איקאה. צילום: יח"צ

 

פח 553
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הי, מה עם פח מחזור מחולק לתאים?
למה בארץ לא נמכרים פחים עם חלוקה לתאי מחזור. מה המערכת מעודדת? אז יופי - יש לכם פח יפה ואתם לא ממחזרים או מחזיקים בפחים או שקיות נוספות את הפסולת למחזור

בודק...