לנשנש עם העיניים: משלוחי המנות המושקעים של החג

את משלוחי המנות האלה לא תמצאו בסופרמרקטים ולא בחנויות הממתקים. מעצבים ויוצרים, העמלים כל השנה להמציא את עצמם מחדש, הרכיבו את משלוח המנות הפורימי שלהם, כל אחד בתחום ההתמחות שלו. מרבין בשמחה, הגרסה המעוצבת

נתינת משלוח מנות היא אחת מן המצוות הנהוגות בפורים, ומעבר לכך שהיא מכילה משמעויות של הענקה ושמחה, היא אמורה להרבות את האחווה והרעות בין האנשים. בינינו, כל משלוח, גם אם הוא לא מפציע דווקא בפורים, משמח את ליבנו אם הוא עשוי ממגדנות ואם הוא מתנה אישית. חמישה מעצבים ישראלים חיברו במיוחד לחג משלוחי מנות מפרי יצירתם המקורית, כשלכל משלוח משמעות המיוחדת לבעליו. אז בואו לטעום קצת השראה.
 
טון הבטון: לשתות עד דלא ידע

המשלוח של: אורי ארואסטי
משלוח מנותהפתעה בתבנית נייר
משלוח מוצרי הבטון הורכב מצבעים מונוכרומטיים, המדגישים את גולמיות החומר. העטיפה היא נייר חום, שמשלים את המראה בצבעוניות החמה שלו. המשתה של פורים בא לידי ביטוי במוצרים המסמלים את מצוות הסעודה (חבקי המפיות של הארוחה), את שתיית היין עד דלא ידע (תחתיות של כוסות) ואת משך זמן החג המוגבל (שעון). כוס קפה ופולי קפה מסביב הם אתנחתא מושלמת לסוף המשתה.
מארז מתנה מבטוןצילומים: אורי ארואסטי
מה בקופסה: שעון בטון – 480 שקלים, סט 4 תחתיות לכוסות – 70 שקלים, סט 4 חבקי מפיות – 120 שקלים.
הלבשת הבית: פסטלים בניחוח אנגלי

המשלוח של: אורית בר שי, "גיטה כלים של פעם"
משלוח מנותהפתעה בארגז עץ
משלוח המנות הזה מתמקד באווירה פורימית שמחה, נעימה ורגועה על ידי שימוש בצבעי פסטל עדינים: ורוד, מנטה ולבן. לצד מוצרים שונים לבית, המעניקים אור, שלווה ויופי למקבל המשלוח, נוספו קישוטי אווירה כמו מסכה ונציאנית, כובעי נייר, נוצות, אצטרובלים מהטבע ואוזני המן תוצרת בית, שחלקם הושארו כמו שהם, בגוון הטבעי, ולחלקם נוספו זילופים של צבעי פסטל. המשלוח מסמל נדיבות ורוחב לב יחד עם הענקה ונתינה. למעט קרש העץ הקטן, המיוצר בנגרייה מקומית, כל מוצרי העץ והמתכת מיובאים מאנגליה מחברת TRANSOMNIA LONDON, וארוזים בארגז עץ המיוצר בבית מלאכה אנגלי ומיובא לארץ.
משלוח מנותצילומים: אמיר זלצר
מה בקופסה: פמוט קטן לבן 59 שקלים, פמוט מעץ גבוה לבן 69 שקלים, בקבוק פמוט פסטל בוורוד או מנטה 99 שקלים, סט שתי קופסאות עץ לבן 155 שקלים, שעון עץ בצורת בית בצבע מנטה 79 שקלים, שלישיית ציפורים מעץ 85 שקלים, קוביות עץ LOVE בצורת בית 69 שקלים, אגרטל לבן מעץ 110 שקיםל, אייל מתכת לבן 110 שקלים, קרש עץ קטן 130 שקלים, ארגז עץ 290 שקלים.
מוצרי נייר: יצירה באווירה של טבע

המשלוח של: רוני רפפורט, "עיצוב בעבודת יד"
משלוח מתנההפתעה בקופסת עץ
קופסת העץ בעלת המכסה השקוף נארזה באווירת שמחה, נתינה ויצירה, ומכילה מוצרים שכיף לקבל אבל גם כיף לתת. התגיות יכולות לשמש ככרטיסי ברכה, ומדבקות ה"תודה" ישדרגו כל עטיפת מתנה. הצבעים חמים וטבעיים ונוספו להם מאפיינים מהטבע כמו פרחים או איילים.
מארז מתנה צילומים: רוני רפפורט
מה בקופסה: סט תגיות עגולות מנייר קראפט 35 שקלים, מחברת מעוצבת באיורי ציפורים 25 שקלים, 4 גלויות בשחור לבן 40 שקלים, חישוק רקמה איילים (חלק מסט של 3 חישוקים) 120 שקלים, דף מדבקות "תודה" עגולות 26 שקלים, שלישיית לבבות מעץ 49 שקלים.
מתכת להמונים: מפלצת מחייכת

המשלוח של: עינת גרבר, "עינה"
קופסאת מתנותהפתעה בקופסת קרטון
באווירה פורימית במיוחד הוסבה קופסת קרטון למפלצת מחייכת עם מכסה שנוצר במיוחד, והמשלוח שבתוכה משדר צבעוניות שמחה ומנצנצת המעלה חיוך על הפנים. אוזני המן הולבשו על מקל וקושטו בסוכריות. המקל עם השפם, כמו גם הרטייה על הקופסה נעשו משאריות של קופסה מחייכת עם שפם, רעשני ה-DIY רוססו בספריי צבע ועליהם הודבקו מדבקות כוכבים מסט החלל של עינה. המעוינים והכוכבים שפוזרו מסביב הם מגנטים שנמכרים יחד עם לוחות המתכת המחוררים (פגבורד) שלה.

משלוח מנות

צילומים: נועה רטינסקי
מה בקופסה: מתלה ברבור שחור עם כתר 69 שקלים, מתלה יפן בוורוד פוקסיה 120 שקלים, דף מדבקות קיר ברבורים בזהב ובפוקסיה 30 שקלים.
עולם הילדים: קרקס בשחור-לבן

המשלוח של: מיכל תדהר, Ndoto
משלוח מנותהפתעה בקופסה רכה
המשלוח קיבל את השראתו מהדפס הקרקס של circus fun" ,Ndoto", שלו שפה עיצובית מודרנית וחדשנית בצבעי שחור לבן. אווירת פורים משתקפת באף ליצן אדום יחד עם מסכת עץ של ליצן, שנצבעה בשחור, ממתקים עם קריצה של פעם, למשל סוכריית מקל סבא, בצבעוניות תואמת, מצילתיים וכובע שחור של מנהל הקרקס. מוצרי טקסטיל מודפסים כמו שמיכה, סדין וציפית הוכנסו למשלוח וסביבם נבנה עולם תוכן משלים, משמח וקרקסי.
מארז מתנה צילומים: נועה רטינסקי
מה בקופסה: שמיכת תינוק עם מילוי 179 שקלים, ציפית לכרית תינוק 45 שקלים, כרית תינוק עם מילוי 99 שקלים.
מרכזית
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

זה רק מוכיח
שככל שהחבילות משעממות יותר, ככה הן יקרות יותר

בודק...