מלוא החופן אהבה: מוצרים מעוצבים שעובדים טוב לשניים

מעכשיו והלאה מתכננים כיור כפול, מזמינים אמנות סימבולית לקיר או קונים מצעים לשניים, וחוגגים את הזוגיות גם בעיצוב הבית כל השנה

יום האהבה הוא זמן לעצור הכול ולציין את הזוגיות לא רק בפרחים וארוחה רומנטית, אלא גם בעיצוב הבית שיתמוך בזוגיות, יתזכר אותה עם חיוך או אפילו יאפשר לזמן אותה פנימה כשהיא חסרה. אם אתם מחפשים רעיונות לחיזוק הטנגו, תוכלו לאמץ מקצתם מכאן.

 

צודקים תמיד: כלי מיטה


זוג בתום חופשת לידה ביקש לעצב את ביתו בקונספט של קלילות וחוש הומור, ולאבזר את חדר השינה כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל. המעצבות רצו להחיות את הרומנטיקה לזוג המותש, שקם בלילה כדי לטפל בתינוק החדש, ולכן דאגו לשלב בשידת הלילה את הצבע האדום, המסמל תשוקה. לאבזור הוסיפו נרות ריחניים, תמונה של הזוג מיום החתונה ומחרוזת לבבות אופנתית מעץ. סט מצעים לבן וחגיגי תמיד עושה את העבודה, אבל כדי להמשיך את הקו ההומוריסטי הוכנסה קריצה קטנה בכריות.

 

מיטה נוחה עיצוב: הום מייד מיכל סיני ואפרת רז. צילום: איתי בנית

 

ציפיות לכריות כל אחד יכול לחגוג עם זוג ציפיות כותנה לכריות BETTER TOGETHER, פוקס הום, 59.90 שקלים. צילום: יח"צ

 

 

גם ביחד גם לחוד: חדר הרחצה


יש האוהבים להיות בשניים, אבל צריכים בכל זאת את הספייס שלהם, ולכן יעדיפו לארגן את זמן הרחצה, לפחות בחלק משעות היממה, בנפרד. מגירה לכל אחד, מראה לכל אחד וכן, גם כיור וברז נפרדים כדי לא להתנגש בזמן שטיפת הפנים. בני הזוג משתמשים רק במעט תכשירים דומים, ואחסון נפרד נותן לכל אחד מהם את המקום שלו.

 

חדר רחצה לזוג חדר רחצה זוגי של רשת "באטיו". צילום: עודד סמדר 

 

 

אווירה מחוזקת: תמונות זוגיות


תמונות אווירה שמדברות בשפה זוגית יתאימו לחדר השינה, אבל אם רוצים לחזק זוגיות בכל רחבי הבית, אפשר לתלות אותן כזוג גם בפינת האוכל, בסלון ובחדרים אחרים. תמונות ברזל X ו-Y בחיתוך לייזר שואבות השראה מתרשים נאמן למקור של כרומוזומי המין, הזכר והנקבה. הכרומוזומים מהווים סימבוליזציה לחיים ולצורך שלנו זה בזה. התמונות מעוצבות כפאזל גיאומטרי של קווים ונקודות, גודלן 1X1 מטר, עוביין 1.5 מ"מ וטכניקת הכיפוף שלהן יוצרת הרחקה מתוחכמת מהקיר.

 

אומנות מעל מיטה כרומוזומי המין בעבודת ברזל של "גליפס". צילום: איקו פרנקו

 

חדר שינה זוגי אווירה זוגית תומכת גם באמצעות ברבורי אוריגמי מחיתוכים גיאומטריים בתמונת ברזל, הצבוע שחור. צילום: איקו פרנקו

 

 

להתכרבל בלאב סיט: ריהוט


את ההירדמות בערב לפני הטלוויזיה אפשר לשדרג לנמנום קל בשניים, במיוחד על כורסת פוף זוגית, המזמינה רביצה משותפת. לכורסה של המעצב יפרח בן צבי ריפוד נוצות אווז רכות, חמש כריות גב דקורטיביות ושלושה גדלים. אם הצבע לא מתאים, ניתן לרפד בכל בד אחר שעושה לכם טוב, או מתאים לשאר האלמנטים בחדר. להשיג בסטודיו שברמת השרון.

 

כורסא סגולה נוחה לאב סיט של יפרח בן צבי. צילום: יח"צ

 

כורסא משבצות לזוג ועוד כורסה שמתאימה לזוג מאוהב – להשיג ב"אריק דיזיין". צילום: יח"צ

 

השתקפות זוגית: מראה כתזכורת


להביט בהשתקפות שלנו מתוך מראה היא פעולה מעוררת מחשבות, אבל כשמביטים בהשתקפות, שעוטפות אותה מילים כמו "את/ה ואני", גלגלי השיניים בקופסה עובדים ומעוררים אותנו למחשבות על בית וחיים זוגיים. מי שחוגג את זוגיותו או מי שמקווה למצוא כזו, מוזמן להביט בה מדי בוקר וערב כשהוא מצחצח, שוטף או סתם עובר ומסתכל. 120 שקלים לשלט-מראה גדול YOU&ME בחנויות רשת "הסטוק".

 

שלט מראה זוגי שלט-מראה כתזכורת לזוגיות. צילום: סטודיו הסטוק

 

 

 

 

מרכזית
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...