מספיק לי קיר אחד

קירות פנים שמחופים בשלל חומרים וגימורים שונים ומעניינים ומציגים שימושיים יפים ומיוחדים. קבלו את השחקנים החדשים במגרש - קירות עם אופי

קיר משותף מטבח וסלוןתגידו לי איזה קיר אתם ואומר לכם מי אתם. עיצוב פנים: אושרי אבירם ודנה קושמירסקי. צילום: עודד סמדר 
תפיסת העיצוב המודרנית דוגלת במתן מקום של כבוד לקירות הבית. כיום הם זוכים לאינטרפטציה חדשנית והופכים לאלמנט אדריכלי שמבליט את נראות החלל. קירות פנים  שמחופים בשלל חומרים וגימורים שונים ומעניינים ומציגים שימושיים יפים ומיוחדים. קבלו את השחקנים החדשים במגרש – קירות עם אופי.
ה- שחקן במגרש

לפחות מבחינתי, הוא הכי מיוחד. יש בו חוזק, מראה טבעי ומשופשף, ומוסיף לחלל הרבה עומק אבל  יותר מכל יש בו אמירה. הברזל.
כשהוא עומד בחלל כל שאר החומרים הופכים להיות "הצל שלו".  ע"י חיתוכים בגדלים שונים נוצרת קומפוזיציה מעניינת והוספת אלמנטים של אזור פתוח וסגור, אחסון ואקססוריז מוספים קצת צבע ומרככים את הנוקשות של החומר.  אני בהחלט הייתי נותנת לו את ה- דוז פוואה!
 חיפוי של קיר ברזל
חיפוי של קיר ברזל.  עיצוב פנים: אושרי אבירם ודנה קושמירסקי. צילום: עודד סמדר 
משנה את חוקי המשחק – גרניט פורצלן

אחד מהחומרים  הבולטים הם חיפויי המותג האיטלקי LMAINAM המספקים, פרט לאספקט הוויזואלי היפה , גם נדבכים של תחזוקה קלה ונוחה ועמידות לאורך זמן. המותג מציע חידוש מהפכני שמשנה את חוקי המשחק בתחום עיצוב הפנים. האריחים, עשויים גרניט פורצלן הידוע כאחד החומרים העמידים שניתן לנקות ללא חדש בחומרים כדוגמת אקונומיקה, הם אינם נשרטים, אינם סופחים ועל כן הם  100% אנטיבקטריאלים. בזכות טכנולוגיות הדפסה מתקדמות ניתן לשוות לו טקסטורות ודוגמאות. טכנולוגיות היצור של LAMINAM מאפשרות חיתוך לוחות ג'מבו במידות לא רגולריות עד ל3.2/1.6- מ' , בכך ניתן להתקינם במינימום חיבורים, לנראות אסתטית אחידה.
 לוחות גדולים של איילמינם
לוחות גדולים של laminam במבחר גדול של צבעים. חברת איילמינם יבואנית משטחי למינם. צילום: יח"צ
 חיפוי מגרניט פורצלן
זה לא מתכת זה גרניט פורצלן. חברת איילמינם יבואנית משטחי למינם. קרדיט: יח"צ 
תכשיט בבית – פליז

שימוש נוסף שונה ומעניין הוא הפליז. תערובת שמתקבלת כאשר מערבבים שני יסודות יחד: אבץ ונחושת. הוא דומיננטי וללא ספק יוצר התפעלות בגלל צבעו והייחודיות שבו. שילוב של קיר פליז אחד מרכזי בבית יוצר דרמה בחלל ואלגנטיות, וללא ספק מייצר עושר בחומר ואושר בלב.
 חיפוי של קיר מפליז
חיפוי של קיר מפליז. אלמנט מיוחד ומרשים. עיצוב פנים: אושרי אבירם ודנה קושמירסקי. צילום: עודד סמדר 
משחק בתלת מימד

חיפויי קיר עשויים גרניט פורצלן של חברת חלמיש בעיצוב תלת ממד היוצרים משחק מסקרן ומעניין של צורות גיאומטריות בעומקים שונים. אריחים אלו קבוע את תפיסת עיצוב חללי הבית השונים ונתפסים כעוגן עיצובי דרמטי ויוקרתי.
אריחים תלת מימד
גרניט פורצלן מזווית אחרת, אריחים תלת מימד. צילום: יח"צ חברת חלמיש
שחקן נשמה – עץ

הוא היה ונשאר באופנה, מעניק לבית הרבה חמימות וסטייל, אם כבר החלטתם על חיפוי בעץ אז חשוב שיהיה מיוחד ומקורי . קיר מרכזי בבית מחופה בלוחות עץ במבוק שממשיך ועולה לקומת המגורים באזור גרם המדרגות. . הלוחות הונחו בקומפוזיציה רנדומלית על הקיר.  בנוסף, הותקנה על גבי הקיר יחידת מדפים מרחפת עבור פרטי נוי, עשויה מתכת.
חיפוי עץ על קיר גדול
חיפוי עץ – תמיד יוצר חמימות בבית. עיצוב  פנים: ישראלביץ אדריכלים. צילום עודד סמדר 
2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עיצוב קירות
חברים יקרים...תתקדמו....שוב תקועים בקרמיקה ופרצלן לקירות...בואו להכיר את עולם החיפויים הממוחזרים קלי משקל ובעיצובים מיוחדים חסיני אש,קלי משקל , חסינים למים עולם החיפויים של פרפקטו דרך שלמה 48 ת"א

החדר שינה חדר אימה

בודק...